هم اکنون با ECB تماس بگیرید

نشانی دفتر کارگزاران تجارت الکترونیک ایران
کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان ۱۰۳، شماره ۲۵۲
همیشه در دسترس شما هستیم
info@ecb.ir
 

اخبار و مقالات تخصصی طراحی وب‌سایت، اپلیکیشن و SEO

در این صفحه مقالات علمی معتبری که درباره نکات طراحی وب‌سایت، اپلکیشن و SEO و نحوه نگهداری از آن‌ها است را ملاحظه می‌نمایید.
13مرداد

بیل گیتس: «افرادی که این سه مهارت را دارند در بازار کار آینده موفق خواهند بود»

اگر در حال فکر کردن در مورد آینده شغلی و حرفه‌ای خود هستید، توصیه‌ای را که «بیل گیتس» بنیانگذار مایکروسافت در مورد بازار کار و آینده تجارت توضیح شده، در نظر بگیرید.

او غالباً با مخترعین و دانشمندان صنعتی همکاری می‌کند، کتاب‌هایی در مورد آینده بشریت می‌خواند و منابع مالی پروژه‌هایی را برای پیشبرد جوامع بشری تأمین می‌کند.

بیل گیتس بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده، نتیجه می‌گیرد که افرادی که دارای سه زمینه علمی و حرفه‌ای هستند بیشترین تقاضا را از اینجا به بعد در آینده خواهند داشت: علم، مهندسی و اقتصاد.

گیتس به عنوان یک مدیر عامل موفق، پیش‌بینی می‌کند که این موضوعات "عامل تغییر برای همه نهادها" در آینده خواهد بود. "

گیتس می‌گوید: "من به دانش بنیادی علوم، مهارت‌های ریاضی و مهندسی و علم اقتصاد فکر می‌کنم که بسیاری از مشاغل در آینده بسیار مورد توجه آنها خواهد بود."

لازم نیست متخصص برنامه‌نویسی یا جدول تناوبی باشید، اما داشتن توانایی فکر کردن به روشی که این متخصصان انجام می‌دهند به شما فوق‌العاده کمک خواهد کرد که آینده خود و جامعه ار بسازید و بهبود ببخشید.

necessarily [لزوماً این نیست که شما بتوانید کدنویسی کنید یا یک نرم‌افزار یا سایت جدیدی بسازید. باید بدانید مهندسین چه کاری می‌توانند انجام دهند و چه کاری نمی‌توانند انجام دهند. »

او می‌گوید، این سه گروه از افراد می‌توانند صنعت، شغل و تجارت شما را متحول کنند.

اگر علاقه دارید بیشتر در این مورد بدانید کتاب‌هایی را که بیل گیتس در سال 2016 منتشر کرده است را تهیه و مطالعه نمایید.

درباره نویسنده

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

نام: کارگزاران تجارت الکترونیک ایران    |    ایمیل: info@ecb.ir    |    بیوگرافی:

متولد ۱۳۵۷ شهر همدان، تحصیل در رشته ریاضی محض و دارای تخصص مدیریت شبکه که از سال ۱۳۷۸ خورشیدی در زمینه طراحی گرافیک، چاپ، تبلیغات و طراحی وب‌سایت و پورتال به صورت بین‌المللی فعالیت می‌کند. مدیرعامل شرکت آرمان هنر پارسه در سال ۱۳۸۴، مدیرعامل شرکت Yaghoubi Advertising LLC در دوبی امارات متحده عربی در سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱، مدیر عامل شرکت سهامی بازاریاب تجارت فردا در سال ۱۳۹۵ و پدید آورنده «کارگزاران تجارت الکترونیک ایران» و «فروشگاه چاپ» تا امروز. علاقه‌مند به موسیقی.

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید