Image

خدمات بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو و گوگل (SEO) در سه مرحله

 • بهینه‌سازی سایت
 • تولید محتوا
 • لینک‌سازی ریپورتاژ

بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو از ساختار فنی وب‌سایت و صفحات آن آغاز می‌شود. به این بخش از مراحل بهینه‌سازی On-Page گفته می‌شود که شامل اصلاحات زیر است:

 • بهینه سازی ساختار و چیدمان صفحات سایت
 • بهینه سازی فایل‌های JS و CSS سایت
 • معرفی نقشه سایت و خود سایت به کنسول جستجوی گوگل
 • استفاده از تگ‌ها، اتریبیوت‌ها و تایتل‌ها در محتوای سایت
 • بررسی عناوین و توضیحات و کلمات کلیدی تمام صفحات سایت
 • و ده‌ها کار کنترلی و ویرایشی و مدیریتی دیگر بر روی سایت شما

مطابق با کلمات کلیدی مشخص شده، وب‌سایت شما باید به ارائه اطلاعات مفید و قابل قبول برای مخاطبین و همچنین ربات‌های خزنده موتورهای جستجو از جمله گوگل نشان دهد که در این زمینه حرفی برای گفتن دارد تا توسط کاربران مورد توجه قرار بگیرید.

موتورهای جستجو همچون گوگل که مهمترین آن‌ها است نیز محتوای داخل وب‌سایت شما را به دقت بررسی می‌کنند و آن را بر اساس کلمات کلیدی موجود در محتوا می‌سنجد و به آن صفحات برای هر کلمه کلیدی امتیاز می‌دهد که در نتیجه صفحاتی که محتوای بهتری باکلمات کلیدی مورد نظر دارند در نتایج جستجو رشد پیدا می‌کنند و به صدر فهرست نتایج جستجو می‌آیند.

لذا بارگذاری محتوای مفید و کاربردی مهم‌ترین عنصر تعیین کننده در رسیدن به یک بهینه سازی مناسب و موفقیت در کسب بالاترین رته نمایش در گوگل محسوب می‌شود.

محتوای تولید شده در سایت باید به شکل مهندسی‌شده و ساختار یافته لینک‌هایی به صفحات فرود سایت شما بدهند تا گوگل به صفحات مورد نظر شما قدرت و اعتبار بیشتری در دیده شدن بدهد. به این گونه لینک‌سازی Internal Links یا لینک‌های داخلی می‌گویند.

پس از آن تلاش برای برای لینک‌سازی خارجی یا External Links آغاز می‌شود که باید تلاش شود مطالب ارزنده و مهم سایت را که در مرحله تولید محتوا به دقت تولید شده بود را به عنوان مقالات و یا ریپورتاژ آگهی در سایت‌های موثر به صورت دائمی معرفی کرد و این صفحات را در سایر سایت‌ها به اشتراک گذاشت و به اصطلاح سئو Off Page انجام داد. تا به تدریج به اعتبار صفحات مذکور اضافه شده و در نتایج جستجوی گوگل در صدر فهرست کلمه جستجوی مورد نظر نمایش داده شود.

چرا SEO تا این اندازه مهم است؟

اکثر کاربران نیازهای آنلاین خود را با جستجوی چیزی که نیاز دارند آغاز می‌کنند. مردم از اینترنت برای برآوردن نیازهای روزانه خود به اطلاعات مثل یافتن رستوران، لباس، کامپیوتر، گوشی موبایل، لوله‌کش، دکور و... استفاده می‌کنند. لذا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، که مجموعه‌ای از استراتژی‌های مختلف است، موجب افزایش شانس دیده شدن در موتور جستجوی گوگل و در نتیجه برقراری ارتباط کاربر با سایت شما می‌شود.

تیم ما از جدیدترین تکنیک‌های SEO استفاده می کند و بر روی کلیدواژه های مرتبط کار می‌کند تا ترافیک وب‌سایت شما را افزایش داده و در نتیجه تجارت شما را تقویت کند.

بسته SEO پیشرفته

با این کار تقریبا بعید است که محصولات شما در گوگل دیده نشود! روشی موثر برای افزایش فروش!

 • گزارش دوره ای سالانه
 • راه اندازی کنسول جستجوی Google
 • راه اندازی Google Analytics
 • بهینه سازی روی صفحه
 • بهینه سازی SEO تا ۵۰ محصول
 • پیکربندی نقشه سایت
 • تجزیه و تحلیل Link Building
 • تأیید دوره‌ای (اندازه‌گیری و نظارت بر نتایج)
۹۰ میلیون تومان در سال

بسته SEO استاندارد

این یک کار استاندارد و درست برای ایجاد امکان رشد و دیده شدن محصولات شما در گوگل است.

 • گزارش دوره ای سالانه
 • راه اندازی کنسول جستجوی Google
 • راه اندازی Google Analytics
 • بهینه سازی روی صفحه
 • بهینه سازی SEO تا ۵۰ محصول
 • پیکربندی نقشه سایت
 • تجزیه و تحلیل Link Building
 • تأیید دوره‌ای (اندازه‌گیری و نظارت بر نتایج)
۳۵ میلیونتومان در سال

بسته SEO پایه

این کمترین کاری است که برای موفقیت سایت و دیده شدن آن در گوگل می‌کنید.

 • گزارش دوره ای سالانه
 • راه اندازی کنسول جستجوی Google
 • راه اندازی Google Analytics
 • بهینه سازی روی صفحه
 • بهینه سازی SEO تا ۵۰ محصول
 • پیکربندی نقشه سایت
 • تجزیه و تحلیل Link Building
 • تأیید دوره‌ای (اندازه‌گیری و نظارت بر نتایج)
۱۲ میلیونتومان در سال

آیا می‌دانستید که بیش از  ۶۰ هزار جستجو در ثانیه توسط کاربران در اینترنت انجام می‌شود؟!

گوگل بر اساس الگوریتم‌هایی که هر سال سختگیرانه‌تر و دقیق‌تر می‌شود سایت شما را رتبه‌بندی می‌کند تابتواند نتایج واقعی و بهتری را به کاربران خود نمایش دهد. کارشناسان ما با دقت کلمات‌کلیدی مناسب کسب و کار شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و تلاش می‌کنند شما را از بخشی از این ترافیک جستجو بهره‌مند کنند تا وب سایت شما بیشتر در معرض  دید کاربرانی که به محصول و خدمات شما نیاز دارند قرار بگیرند.

0%
افرادی که قبل از خرید ابتدا جستجو می‌کنند
0%
دیده نشدن صفحه اول سایت توسط کاربران
0%
دسترسی آنلاین کاربران با جستجو در گوگل

تیم ما چگونه به SEO وب سایت شما کمک می‌کند؟

icon

مشاوره SEO

ما به شما کمک می‌کنیم تا اهداف SEO خود را تعریف کرده و یک استراتژی واقع بینانه بسازید. حتی اگر یک تیم اجرایی دارید، از پشتیبانی و راهنمایی SEO ما استفاده کنید.

icon

بررسی فنی وب سایت شما

ما بررسی‌های فنی روی وب‌سایت شما انجام می‌دهیم که نشان دهد کیفیت صفحات وب سایت شما تا چه اندازه امکان دیده شدن توسط خزشگرهای موتور‌های جستجو را دارند.

icon

بهینه سازی SEO بیرون سایت

لینک سازی یک تکنیک قدیمی است که اغلب نادیده گرفته می‌شود یا به اندازه کافی به آن توجه نمی شود. لینک‌ها یک شاخص کلیدی برای امتیازدهی هستند. 

Image
icon

کلید واژه‌ها SEO سایت شما

تحقیقات کلمات کلیدی سایت به شما در استراتژی سئو و پیش‌بینی‌های واقعی بازار آنلاین، کمک می‌کند. هرگز ما قولی نمی‌دهیم که نتوانیم به آن عمل کنیم و شما هم گول تبلیغات را نخورید!

icon

بهینه سازی SEO داخل سایت

ما ساختار، معماری و عناصر سایت شما را ویرایش می‌کنیم تا با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو تطبیق پیدا کند و توصیه‌هایی را برای بهبود در هدف‌گیری کلمات کلیدی انجام خواهیم داد.

icon

گزارش و تجزیه و تحلیل

ما آمار مفصلی در مورد میزان مشاهده، تجزیه و تحلیل و نرخ تبدیل واژه‌ها ارائه می‌کنیم. ایجاد کمپین و سپس بررسی عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی را می‌توان نوعی سرمایه گذاری SEO و آنچه برای کسب و کار شما مهم است قلمداد کرد.

پای صحبت و نظرات

مشتریان ارزشمند کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی

موسسه خیریه سمر ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته اعلام می‌نماید از کیفیت خدمات ارائه شده،‌ تعهد کاری و صداقت در کردار و نیز سرعت پاسخگویی کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در طول مدت همکاری کمال رضایت را داشته است. موفقیت روزافزون و سربلندی جهت مدیریت و همکاران این مجموعه را از خداوند متعال خواستارم.

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی موسس و مدیریت موسسه خیریه سمر
آقای مهندس علی‌رضا امینی

همکاری با ecb در طراحی وب‌سایت شرکت تولیدی پی ای اس باعث افتخار بوده و به استحضار می‌رساند؛ طراحی زیبا، جامع، گویا، کاربردی و به‌روز وب‌سایت همراه با پاسخگو بودن، مسئولیت پذیری، انجام به موقع تعهدات و توانمندی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که این شرکت را مجاب به ادامه همکاری با شما و معرفی به سایر دوستان و آشنایان می نماید. با آرزوی توفیق

آقای مهندس علی‌رضا امینی مدیر فناوری اطلاعات شرکت تولیدی لوله و اتصالات پلی‌اتیلن P.E.S
سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر

بهترين تيمی كه برای طراحی وب‌سايت تا به امروز ديدم، واقعا بعد از اين چند سال بدون هيچ مشكلی و با نهايت دقت و زحمات آقای رحيميان عزيز و پشتيبانی فوق‌العاده... كه منجر به اين شد كار از اون چيزيی كه فكرش رو مي‌كردم خيلی بهتر بشه....

سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر مدیر شرکت هونام هیربدان
آقای کامبیز شفیعی

اینجانب مدیریت گالری عطر زند از جناب آقای رحیمیان که در امر طراحی سایت فروشگاه زحمت کشیدند و در تمام لحظات همکاری و پشتیبانی خود را دریغ ننمودند تشکر و قدردانی می نمایم.

آقای کامبیز شفیعی مدیر فروشگاه عطر و ادکلن زند
آقای مهندس علی آقایی

کار با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران به معنی اطمینان از تعهد کاری و وجود افرادی پاسخگو در ارتباط با مسائل مربوط به طراحی، تولید و پشتیبانی پرتال‌ است. همچنین صداقت در کردار و امانت داری از ویژگی‌های قابل ذکر این مجموعه است.

آقای مهندس علی آقایی مدیر انفورماتیک و فناوری اطلاعات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران
آقای مهندس علی مرادی

شرکت چوب سبز در دبی از سال ۲۰۰۸ میلادی با آقای رحیمیان برای کار طراحی و اجرا و مدیریت وب‌سایت خود همکاری داشته است که در همه موارد نتیجه کار عالی بوده و از مجموعه ایشان راضی بودیم. این پیام تشکری از طرف ما برای سرویس عالی شرکت شما است.

آقای مهندس علی مرادی مدیر شرکت چوب سبز دبی
آقای علی‌رضا کاظمیان

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران توسط یکی از دوستانم به من معرفی شد و پس از آغاز کار شاهد همكاری صمیمانه ایشان با مجموعه خود بودم. هم‌فكری در پیدا کردن بهترین راه تولید وب سایتی موفق و ارائه راه‌کارهای تجارت الکترونیک که با دقت و پس از بررسی کسب و کار ما و مقایسه آن با سایر کسب و کارهای مشابه انجام می شد و پس از رسیدن به نتیجه به سرعت اجرا می شد، درخواست‌های مختلفی هم که برای اصلاحات ارائه می شد با شكيبايی و حوصله انجام می‌شود. پشتكار فراوان تیم کارگزاارن تجارت الکترونیک ایران برای برآورده ساختن اهداف تجاری ما از سایت قابل ملاحظه است. در نهایت می توانم بگویم؛ كلا متشكرم...

آقای علی‌رضا کاظمیان مدیر فروشگاه عطر شقایق ۲
آقای علی‌رضا ستایش‌فر

یک تجربه مهم در تجارت می‌گوید شخصیت استخدام کنید. مهارت آموختنی است. این تجربه در ارتباط با همکاری کارگزاران تجارت الکترونیک به درستی صدق می‌کند. طی چندین سفارش سایت به این عزیزان ارائه خدمات حرفه‌ایی و شخصیت کاری به ما ثابت شد. با آرزوی سلامتی و شادی برای کارگزاران تجارت الکترونیک و ادامه همکاری برای ما.

آقای علی‌رضا ستایش‌فر مدیر بازاریابی شرکت سگال مدیا
آقای دکتر رامین رحیمیان

پشتیبانی عالی، سرویس‌دهی کامل، اطلاع‌رسانی به‌موقع، شکیبایی و برخورد بسیار مناسب مسئولین، سرعت بالای انجام پروژه‌ها، سرورهای قدرتمند و سریع، و... تنها بخشی از توانایی‌هایی بود که در طول همکاری پرسعادتم با مجموعه "کارگزاران تجارت الکترونیک ایران" به وضوح مشاهده کردم، و قطعا این مجموعه پر استعداد و پویا رو به دوستان و آشنایانم با افتخار معرفی خواهم کرد. با آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون برای همگی دست‌اندرکاران این مجموعه.

آقای دکتر رامین رحیمیان مدیر شرکت صنایع پویان طب هگمتانه
آقای دکتر امین فراتی

گروه کارگزاران تجارت الکترونیک به مدیریت آقای ارمین رحیمیان یکی از بهترین‌های این رشته هستند و انصافا در هر زمان از شبانه روز در صورت بروز مشکل یا اختلال احتمالی در سیستم تحت نظارت ایشان خیلی فعالانه و دوستانه پاسخگو بودند و در اسرع وقت سوالات یا مشکلات ما را به نحو احسن حل کرده‌اند. من به عنوان ریس هیئت مدیره D&B group ضمن تشکر و قدردانی از ایشان توفیق روز افزون کارگزاران تجارت الکترونیک ایران را از خداوند خواستارم.

آقای دکتر امین فراتی رییس هیئت مدیره شرکت بین المللی D&B Groups
آقای مهندس فرهاد کجوری

بنده در طى چند سالى كه با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در ارتباط هستم، به نظرم پاسخ‌گويى سريع و پيگيرى بسيار عالى ایشان در ارتباط با درخواست‌های تلفنی و کتبی که از جانب پرسنل غیر ایرانی و انگلیسی زبان شرکت ما در گرجستان را می‌توانم از مهم‌ترین مزایای همکاری با این مجموعه نام ببرم.

آقای مهندس فرهاد کجوری مدیر نمایندگی فروش محصولات کاشی پاسارگاد و پلاستیک حافظ در گرجستان
خانم مهندس مریم رادمهر

پرتال واحد Healthcare شرکت ما که توسط کارگزاران تجارت الکترونیک ایران از طریق دفتر دوبی Jamshidi Advertising L.L.C سفارش داده شد، باید کمتر از یک هفته به نمایشگاهی در آلمان می‌رسید، که خوشبختانه توانایی بالای اجرایی ecb موجب شد تا وب سایت ما با طرحی جذاب و دقیق با سرعتی بالا و در زمان بسیار کم و پیش از آغاز نمایشگاه طراحی، اجرا و به اتمام برسد. اکنون از این که پرتالی Professional در اختیار داریم خرسندیم.

خانم مهندس مریم رادمهر مدیر فروش شرکت C3 Automation
آقای مهندس مسعود نیکبخت

من از تعهد شما و ارزش نهادن به خواست و حقوق مشتری چه در حین طراحی وب سایت و اجرای پروژه و چه بعد از تکمیل و تحویل پروژه (خدمات پس از فروش) لذت بردم و حس همکاری و در کنار مشتری ماندن را خیلی خوب و قوی به من انتقال دادید. برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

آقای مهندس مسعود نیکبخت مدیر گروه مهندسی باستان پل
آقای کمالی

We are happy with the website developed by ecb.ir. It serves our purpose very well. We thank you for your support.

آقای کمالی مدیر شرکت Soccer EX sport دوبی

با سفارش بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو (SEO) دیده شوید!

اگر یک کار حرفه‌ای و بی نقص می‌خواهید، هم اکنون سفارش دهید تا درخواست شما بررسی و نتیجه با جزئیات برای شما ارسال شود. آنچه می‌خواهید تنها با چند کلیک محقق می‌شود.

درخواست تماس برای مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید سرویس اطلاعات خود را وارد نمایید تا برای مشاوره با شما تماس گرفته می‌شود.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید