معرفی و آموزش ماژول‌های دی ان ان DNN (دات نت نیوک)

در این بخش آموزشی به معرفی و آموزش کار با ماژول‌های دات نت نیوک می‌پردازیم

هر ماژول در یک دسته‌بندی جداگانه معرفی شده و قسمت‌های مختلف آن ماژول به صورت متنی و تصویری و ویدئویی آموزش داده شده است تا بتوانید به سادگی از وب‌سایت DNN خود استفاده کرده و آن را به خوبی مدیریت کنید.

ماژول DNN ECommerce

ماژول فروشگاهی ECommerce توسط مهندس ابولقاسم بذرافشان طی چند سال گذشته طراحی و توسعه داده شده است. گزاف نیست اگر بگوییم با نصب این ماژول در پرتال DNN خود، کامل‌ترین ماژول فروشگاهی موجود در بازار را در اختیار خواهید داشت.

ماژول DNNgo xBlog

ماژول xBlog توسط شرکت DNNgo منتشر شده است. این ماژول با طراحی و ساختار بسیار ساده و قابل درک همراه با چند قالب مختلف برای نمایش اخبار و مقالات به شکلی طراحی شده است تا کاربران با سطح دانش مختلف به راحتی از آن استفاده نمایند.

ماژول DNNgo PowerForms

ماژول PowerForms توسط شرکت DNNgo منتشر شده است. این ماژول نیز همچون سایر ماژول‌های این شرکت طراحی و ساختار بسیار ساده و قابل درک همراه با چند قالب مختلف برای نحوه دریافت اطلاعات از کاربران در سایت دارد. 

ماژول DNNgo LayerGalleryPro

ماژول LayerGalleryPro توسط شرکت DNNgo منتشر شده است. این ماژول یکی از بهترین ماژول‌های اسلایدشو و نمایش تصویر و ویدئو به صورت چند لایه با افکت‌ها و موشن‌های پارالکس می‌باشد که امکان مدیریت اسلاید در Deviceهای مختلف را می‌دهد. 

ماژول DNNgo GalleryPro

ماژول GalleryPro توسط شرکت DNNgo منتشر شده است. این ماژول یکی از پرکاربردترین ماژول‌های این شرکت محسوب می‌شود. انواع حالت‌های نمایش محتوا را به شکل‌های مختلف دارد و تنها باید بسته به نیاز و موضوع محتوا یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

ماژول DNN PhotoAlbum

ماژول PhotoAlbum توسط شرکت DNNgo منتشر شده است. این ماژول با عملکرد بسیار ساده به شما امکان ایجاد دسته بندی و ایجاد آلبوم‌های مختلف برای نمایش گالری یا نمونه کار و یا پروژه‌ها را می‌دهد. امکان درج متن توضیحی و نظر سنجی را نیز دارد.

درخواست تماس برای مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید سرویس اطلاعات خود را وارد نمایید تا برای مشاوره با شما تماس گرفته می‌شود.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید