عکس‌های اختصاصی سایت خود را داشته باشید

عکاسی از محصول و محیط کار تک فریم و ۳۶۰ درجه تعاملی آنلاین

این سامانه برای نخستین بار در کشور عرضه می شود و تلفیقی از هنر و تکنولوژی محسوب می شود به طوری که حس خرید در دنیای واقعی را به هنگام خرید در دنیای مجازی به مشتریان شما منتقل می نماید. از مهمترین ویژگی های آن مشاهده دقیق جزئیات محصول از همه زوایای آن است به طوری که با امکان بزرگنمایی کالا مشتری می تواند جزئیات، کیفیت و حتی جنس محصول را حس کند و قدرت انتخاب بیشتری به مشتری بدهد و موجب افزایش فروش شما شود.

توضیح درباره عکاسی ۳۶۰ درجه و تک فریم

هزینه‌های عکاسی ۳۶۰ درجه در شامل عکاسی ۳۶۰ درجه از محصول و خرید نرم‌افزار تعاملی در وب‌سایت است.

برای در اختیار داشتن چنین ابزار قدرتمندی در فروشگاه آنلاین خود، که موجب افزایش فروش کالاهای مرغوب خواهد شد، هزینه های راه اندازی این سامانه به دو بخش عمده تقسیم می شود که هر دو بخش نسبت به نیاز شما بر اساس تعداد محصولات و تصاویری گرفته شده قیمت های متفاوتی دارند. برای اطلاع از قیمت تمام شده راه اندازی این سامانه می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است برای دریافت این خدمت ابتدا لازم است که از طریق صفحه نخست این سایت اقدام به راه اندازی وب سایت نمایید تا سرویس شما روی آن نصب شود.


تصاویر زیر همگی در سه زاویه ۱۵ درجه، ۴۵ درجه و ۷۵ درجه عکاسی شده است و در هر زاویه ۱۲ شات با چرخش ۳۰ درجه گرفته شده است. این نوع تصویر برداری ۳۶ فریم برای هر محصول تولید می کند که اگر چه حرکت نرمی در سه بعدی سازی ارائه نمی کند ولی تمام زوایای محصول را به خوبی نشان می دهد. این نوع تصویر برداری به صرفه ترین نوع تصویربرداری سه بعدی است. در صورتی که سفارش دهنده تمایل به نمایش حرکت نرم تر باشد باید زوایای نزدیک تری به هم انتخاب نماید و زاویه چرخش را از ۳۰ درجه به ۲۰ یا ۱۰ کاهش دهد که طبیعتا تعداد فریم ها و هزینه تصویر برداری را افزایش می دهد. برای دریافت هزینه ها فرم زیر را تکمیل نمایید تا هزینه برای شما ارسال شود. برای مشاهده تصاویر سه بعدی روی نمونه های زیر کلیک نمایید.

نمونه کارهای عکاسی تک فریم حرفه‌ای هنری و تبلیغاتی را از صفحه اینستاگرام ما مشاهده نمایید. برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

نمونه‌هایی از عکاسی ۳۶۰ درجه تعاملی

در نمونه زیر می‌توانید با استفاده از ماوس تصویر را بچرخانید و یا زوم کنید.

هر چه تعداد فریم‌های عکاسی شده محصول بیشتر باشد و در زوایای کمتری انجام شده باشد، حرکت چرخشی تصویر نرم‌تر است. برای مثال ۱۵ عکس با زاویه ۲۴ درجه می‌تواند یک چرخش کامل ۳۶۰ درجه را انجام دهد، ولی همین کار را می‌توان با ۳۶ عکس با زاویه چرخش ۱۰ درجه عکاسی کرد که البته علاوه بر نرم‌تر شدن حرکت چرخش محصول، باعث افزایش هزینه عکاسی نیز بشود.

۱. نمونه عکاسی ۳۶۰ درجه از یک شیشه عطر برای فروشگاه عطر شقایق

در اینجا یک شیشه عطر شفاف به صورت ۳۶۰ درجه در یک زاویه عمودی و در ۲۲ فریم عکاسی شده به طوری که وقتی این تصاویر پس از آماده سازی به نرم‌افزار داده می‌شود امکان تعامل با مشتری را در سایت ایجاد می‌کند. شما می‌توانید به سادگی با حرکت ماوس یا انگشت دست (اگر صفحه تاچ باشد) تصویر با به جهت‌های مختلف بچرخانید. همچنین می‌توانید تصویر را به صورت زوم کنید و یا به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

تصاویر ۳۶۰ درجه در دو مرحله فراخوانی می‌شوند. مرحله اول سایز کوچکتر تصاویر است تا هنگام بارگذاری صفحات وب، لودینگ صفحه کند نشود. ولی اگر گزینه زوم یا تمام صفحه را بزنید یک لود مجدد از اندازه بزرگ‌تر تصاویر فراخوانی می‌شود که کیفیت بسیار بالایی دارد.

۲.  نمونه‌ای از عکاسی ۳۶۰ درجه موتور جک اتوماتیک ریلی شرکت متین گذر

در اینجا یک جک ریلی بسیار سنگین به صورت ۳۶۰ درجه در یک زاویه عمودی و در ۲۲ فریم عکاسی شده به طوری که وقتی این تصاویر پس از آماده سازی به نرم‌افزار داده می‌شود امکان تعامل با مشتری را در سایت ایجاد می‌کند. شما می‌توانید به سادگی با حرکت ماوس یا انگشت دست (اگر صفحه تاچ باشد) تصویر با به جهت‌های مختلف بچرخانید. همچنین می‌توانید تصویر را به صورت زوم کنید و یا به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

۳. نمونه‌ای از عکاسی ۳۶۰ درجه کیف‌های چرم شرکت بوفالوی سفید

عکاسی ۳۶۰ درجه از کیف به صورت ۳۶۰ درجه در یک زاویه عمودی و در ۲۲ فریم عکاسی شده به طوری که وقتی این تصاویر پس از آماده سازی به نرم‌افزار داده می‌شود امکان تعامل با مشتری را در سایت ایجاد می‌کند. شما می‌توانید به سادگی با حرکت ماوس یا انگشت دست (اگر صفحه تاچ باشد) تصویر با به جهت‌های مختلف بچرخانید. همچنین می‌توانید تصویر را به صورت زوم کنید و یا به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

۴. نمونه‌ای از عکاسی ۳۶۰ درجه کفش‌های چرم شرکت بوفالوی سفید

عکاسی ۳۶۰ درجه از کفش به صورت ۳۶۰ درجه در یک زاویه عمودی و در ۲۲ فریم عکاسی شده به طوری که وقتی این تصاویر پس از آماده سازی به نرم‌افزار داده می‌شود امکان تعامل با مشتری را در سایت ایجاد می‌کند. شما می‌توانید به سادگی با حرکت ماوس یا انگشت دست (اگر صفحه تاچ باشد) تصویر با به جهت‌های مختلف بچرخانید. همچنین می‌توانید تصویر را به صورت زوم کنید و یا به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

۵. نمونه‌ای از عکاسی ۳۶۰ درجه دستگاه تصفیه هوای شرکت بیتا طرح آفرین

عکاسی ۳۶۰ درجه از دستگاه‌های تصفیه هوا به صورت ۳۶۰ درجه در یک زاویه عمودی و در ۲۲ فریم عکاسی شده به طوری که وقتی این تصاویر پس از آماده سازی به نرم‌افزار داده می‌شود امکان تعامل با مشتری را در سایت ایجاد می‌کند. شما می‌توانید به سادگی با حرکت ماوس یا انگشت دست (اگر صفحه تاچ باشد) تصویر با به جهت‌های مختلف بچرخانید. همچنین می‌توانید تصویر را به صورت زوم کنید و یا به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

۶. نمونه‌ای از عکاسی ۳۶۰ درجه کاسه کریستال فروشگاه کینگ کریستال

عکاسی ۳۶۰ درجه از ظروف کریستال به صورت ۳۶۰ درجه در یک زاویه عمودی و در ۲۲ فریم عکاسی شده به طوری که وقتی این تصاویر پس از آماده سازی به نرم‌افزار داده می‌شود امکان تعامل با مشتری را در سایت ایجاد می‌کند. شما می‌توانید به سادگی با حرکت ماوس یا انگشت دست (اگر صفحه تاچ باشد) تصویر با به جهت‌های مختلف بچرخانید. همچنین می‌توانید تصویر را به صورت زوم کنید و یا به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

سفارش خدمات عکاسی تک فریم و یا ۳۶۰ درجه تعاملی

به دنبال افزایش فروش محصولات خود هستید؟ بدون عکس‌های با کیفیت هر کار دیگری بی‌فایده است!

پای صحبت و نظرات

مشتریان ارزشمند کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی

موسسه خیریه سمر ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته اعلام می‌نماید از کیفیت خدمات ارائه شده،‌ تعهد کاری و صداقت در کردار و نیز سرعت پاسخگویی کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در طول مدت همکاری کمال رضایت را داشته است. موفقیت روزافزون و سربلندی جهت مدیریت و همکاران این مجموعه را از خداوند متعال خواستارم.

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی موسس و مدیریت موسسه خیریه سمر
آقای مهندس علی‌رضا امینی

همکاری با ecb در طراحی وب‌سایت شرکت تولیدی پی ای اس باعث افتخار بوده و به استحضار می‌رساند؛ طراحی زیبا، جامع، گویا، کاربردی و به‌روز وب‌سایت همراه با پاسخگو بودن، مسئولیت پذیری، انجام به موقع تعهدات و توانمندی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که این شرکت را مجاب به ادامه همکاری با شما و معرفی به سایر دوستان و آشنایان می نماید. با آرزوی توفیق

آقای مهندس علی‌رضا امینی مدیر فناوری اطلاعات شرکت تولیدی لوله و اتصالات پلی‌اتیلن P.E.S
سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر

بهترين تيمی كه برای طراحی وب‌سايت تا به امروز ديدم، واقعا بعد از اين چند سال بدون هيچ مشكلی و با نهايت دقت و زحمات آقای رحيميان عزيز و پشتيبانی فوق‌العاده... كه منجر به اين شد كار از اون چيزيی كه فكرش رو مي‌كردم خيلی بهتر بشه....

سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر مدیر شرکت هونام هیربدان
آقای کامبیز شفیعی

اینجانب مدیریت گالری عطر زند از جناب آقای رحیمیان که در امر طراحی سایت فروشگاه زحمت کشیدند و در تمام لحظات همکاری و پشتیبانی خود را دریغ ننمودند تشکر و قدردانی می نمایم.

آقای کامبیز شفیعی مدیر فروشگاه عطر و ادکلن زند
آقای مهندس علی آقایی

کار با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران به معنی اطمینان از تعهد کاری و وجود افرادی پاسخگو در ارتباط با مسائل مربوط به طراحی، تولید و پشتیبانی پرتال‌ است. همچنین صداقت در کردار و امانت داری از ویژگی‌های قابل ذکر این مجموعه است.

آقای مهندس علی آقایی مدیر انفورماتیک و فناوری اطلاعات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران
آقای مهندس علی مرادی

شرکت چوب سبز در دبی از سال ۲۰۰۸ میلادی با آقای رحیمیان برای کار طراحی و اجرا و مدیریت وب‌سایت خود همکاری داشته است که در همه موارد نتیجه کار عالی بوده و از مجموعه ایشان راضی بودیم. این پیام تشکری از طرف ما برای سرویس عالی شرکت شما است.

آقای مهندس علی مرادی مدیر شرکت چوب سبز دبی
آقای علی‌رضا کاظمیان

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران توسط یکی از دوستانم به من معرفی شد و پس از آغاز کار شاهد همكاری صمیمانه ایشان با مجموعه خود بودم. هم‌فكری در پیدا کردن بهترین راه تولید وب سایتی موفق و ارائه راه‌کارهای تجارت الکترونیک که با دقت و پس از بررسی کسب و کار ما و مقایسه آن با سایر کسب و کارهای مشابه انجام می شد و پس از رسیدن به نتیجه به سرعت اجرا می شد، درخواست‌های مختلفی هم که برای اصلاحات ارائه می شد با شكيبايی و حوصله انجام می‌شود. پشتكار فراوان تیم کارگزاارن تجارت الکترونیک ایران برای برآورده ساختن اهداف تجاری ما از سایت قابل ملاحظه است. در نهایت می توانم بگویم؛ كلا متشكرم...

آقای علی‌رضا کاظمیان مدیر فروشگاه عطر شقایق ۲
آقای علی‌رضا ستایش‌فر

یک تجربه مهم در تجارت می‌گوید شخصیت استخدام کنید. مهارت آموختنی است. این تجربه در ارتباط با همکاری کارگزاران تجارت الکترونیک به درستی صدق می‌کند. طی چندین سفارش سایت به این عزیزان ارائه خدمات حرفه‌ایی و شخصیت کاری به ما ثابت شد. با آرزوی سلامتی و شادی برای کارگزاران تجارت الکترونیک و ادامه همکاری برای ما.

آقای علی‌رضا ستایش‌فر مدیر بازاریابی شرکت سگال مدیا
آقای دکتر رامین رحیمیان

پشتیبانی عالی، سرویس‌دهی کامل، اطلاع‌رسانی به‌موقع، شکیبایی و برخورد بسیار مناسب مسئولین، سرعت بالای انجام پروژه‌ها، سرورهای قدرتمند و سریع، و... تنها بخشی از توانایی‌هایی بود که در طول همکاری پرسعادتم با مجموعه "کارگزاران تجارت الکترونیک ایران" به وضوح مشاهده کردم، و قطعا این مجموعه پر استعداد و پویا رو به دوستان و آشنایانم با افتخار معرفی خواهم کرد. با آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون برای همگی دست‌اندرکاران این مجموعه.

آقای دکتر رامین رحیمیان مدیر شرکت صنایع پویان طب هگمتانه
آقای دکتر امین فراتی

گروه کارگزاران تجارت الکترونیک به مدیریت آقای ارمین رحیمیان یکی از بهترین‌های این رشته هستند و انصافا در هر زمان از شبانه روز در صورت بروز مشکل یا اختلال احتمالی در سیستم تحت نظارت ایشان خیلی فعالانه و دوستانه پاسخگو بودند و در اسرع وقت سوالات یا مشکلات ما را به نحو احسن حل کرده‌اند. من به عنوان ریس هیئت مدیره D&B group ضمن تشکر و قدردانی از ایشان توفیق روز افزون کارگزاران تجارت الکترونیک ایران را از خداوند خواستارم.

آقای دکتر امین فراتی رییس هیئت مدیره شرکت بین المللی D&B Groups
آقای مهندس فرهاد کجوری

بنده در طى چند سالى كه با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در ارتباط هستم، به نظرم پاسخ‌گويى سريع و پيگيرى بسيار عالى ایشان در ارتباط با درخواست‌های تلفنی و کتبی که از جانب پرسنل غیر ایرانی و انگلیسی زبان شرکت ما در گرجستان را می‌توانم از مهم‌ترین مزایای همکاری با این مجموعه نام ببرم.

آقای مهندس فرهاد کجوری مدیر نمایندگی فروش محصولات کاشی پاسارگاد و پلاستیک حافظ در گرجستان
خانم مهندس مریم رادمهر

پرتال واحد Healthcare شرکت ما که توسط کارگزاران تجارت الکترونیک ایران از طریق دفتر دوبی Jamshidi Advertising L.L.C سفارش داده شد، باید کمتر از یک هفته به نمایشگاهی در آلمان می‌رسید، که خوشبختانه توانایی بالای اجرایی ecb موجب شد تا وب سایت ما با طرحی جذاب و دقیق با سرعتی بالا و در زمان بسیار کم و پیش از آغاز نمایشگاه طراحی، اجرا و به اتمام برسد. اکنون از این که پرتالی Professional در اختیار داریم خرسندیم.

خانم مهندس مریم رادمهر مدیر فروش شرکت C3 Automation
آقای مهندس مسعود نیکبخت

من از تعهد شما و ارزش نهادن به خواست و حقوق مشتری چه در حین طراحی وب سایت و اجرای پروژه و چه بعد از تکمیل و تحویل پروژه (خدمات پس از فروش) لذت بردم و حس همکاری و در کنار مشتری ماندن را خیلی خوب و قوی به من انتقال دادید. برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

آقای مهندس مسعود نیکبخت مدیر گروه مهندسی باستان پل
آقای کمالی

We are happy with the website developed by ecb.ir. It serves our purpose very well. We thank you for your support.

آقای کمالی مدیر شرکت Soccer EX sport دوبی

درخواست تماس برای مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید سرویس اطلاعات خود را وارد نمایید تا برای مشاوره با شما تماس گرفته می‌شود.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید