بیش از ۱۲ سال تخصص طراحی سایت عطر و ادکلن با تجربه رسیدن یک فروشگاه بدون سایت به درآمد چند میلیارد در سال!

تا به حال نشده که درباره طراحی سایت عطر و امکان فروش آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی با شخصی سخن گفته شود و او ابراز شک نکند و بگوید که این کار بی فایده و یا غیر ممکن است چون باید عطر را بو کرد یا محصول آرایشی و مراقبت از پوست را تست کرد و یا نیاز به گرفتن مشاوره از مسئول فروشگاه دارم تا بخواهم عطر یا محصولی را بخرم. چه طور می‌توانید محصولی را با این هم جزئیات که باید با حواس بویایی و بینایی حس کرد را آنلاین بفروشید؟!!

ولی ما به شما می‌گوییم که ما فروشگاهی که هرگز وب سایت نداشته و هیچ گونه تجربه‌ای هم در حوزه تجارت الکتورنیک ندارد را به درآمد چند میلیارد در سال رساندیم! تنها کافی است که مو به مو به مشاوره‌های داده شده از سوی ما عمل کنید و علاوه بر آن محصول خود را با کیفیت و شکل مناسب عرضه کنید تا تجارت موفقی داشته باشید. طراحی سایت عطر و ادکلن و آرایشی خود را به ما بسپارید و روی تجارت خود تمرکز کنید! 

ما شما را شگفت‌زده خواهیم کرد!

01
قابلیت‌های طراحی UI و UX

گرافیک رابط کاربری (User Interface) و تجربه کاربری (User Experience) برای طراحی سایت عطر با سایر سایت‌ها متفاوت است و خصوصیات ظاهری و فنی خود را دارد. این که چه چیزی را کجا و چه طور نمایش دهید اهمیت دارد. رفتار مشتری را باید بشناسید!

02
میزان امکان ابتکار و نوآوری

روش‌های تولید محتوا و ایجاد کمپین‌ها، طراحی قالب‌های اختصاصی مرتبط با سایت فروشگاهی عطر باید با نوآوری و شخصی‌سازی برند شما همراه باشد تا بتواند قدرت رقابتی لازم برای فروش محصول به مشتری را داشته باشد. در واقع سایت شما باید شبیه هیچ سایتی نباشد!

03
میزان توسعه‌پذیری و آینده‌نگری

راه اندازی یک سایت فروشگاهی عطر و ادکلن به نظر ساده می‌آید، ولی تنها بارگذاری مطالب آن، مدیریت موجودی و قیمت، کیفیت ارائه اطلاعات به مشتری چالش‌های بزرگی هستند که بیشتر کسانی که پا به این عرصه می‌گذارد را در ابتدای راه متوقف می‌کند، ولی ما مشکل را حل کردیم!

از کجا آغاز کنیم؟

پیش از طراحی سایت عطر چه چیزهایی را باید بدانیم

اگر تصور می‌کنید که طراحی سایت عطر تنها یک بار توسط طراح سایت انجام می‌شود و بعد شما به فروش مورد نظر دست پیدا می‌کنید کاملا در اشتباه هستید. تنها در صورتی این اتفاق می‌افتد که شما برای فروشگاه مجازی خود یک فروشنده مستقل و متمرکز داشته باشید و طبق برنامه‌ای که مشاورین ما به شما می‌دهند عمل کنید تا به نتیجه مورد انتظار خود برسید. در یک جمله سایت را نباید به حال خود رها کنید تا موفق شوید.

تلاش کنید تا فروش محصولات برتر خود را در سایت فروشگاهی خود برجسته کنید. تلاش کنید هر هفته یا هر ماه چند نوبت کمپین و تخفیف بگذارید. تلاش کنید محصولات خود را رایگان برای مشتری ارسال کنید. تلاش کنید ضمانت‌های بازگشت محصول خود را با جزئیات دقیق و شفاف به مشتری اعلام کنید. کیفیت محصولات خود را آن گونه هست بیان کنید. از بسته بندی شیک برای محصولات خود استفاده کنید.

همان طور که همیشه یک یا چند فروشنده، پشت پیشخوان فروشگاه شما حضور دارند و پاسخگوی مشتریان حضوری هستند، باید همیشه در سایت آنلاین باشید و پاسخگوی سوالات مشتریان خود باشید. تنها زمانی مشتری از شما خرید می‌کند که به شما اعتماد کند. با حضور پر رنگ در سایت اعتماد مشتری را جلب خواهید کرد و شانس فروش را افزایش می‌دهید.

شبکه‌های اجتماعی کم‌هزینه‌ترین راه تبلیغات محصولات و خدمات شما هستند، هر هفته مسابقه داشته باشید و حتی برای عضویت در سایت خود جایزه تعیین کنید. ترافیک سایت خود را به هر ترتیبی که شده افزایش دهید و کاربران شبکه‌های اجتماعی خود را به سمت سایت عطر و ادکلن خود هدایت کنید. پس دنبالکنندگان شبکه‌های اجتماعی را برای خرید با تخفیف تشویق به عضویت در سایت خود کنید.

برنامه دقیق و استراتژی فروش همزمان با طراحی سایت عطر

طراحی سایت عطر به تنهایی کاربردی ندارد، استراتژی در فروش آنلاین مهم است

در صورتی که تجربه کار فروش آنلاین عطر و ادکلن را ندارید، استراتژی لازم برای موفقیت در فروش آنلاین عطر و ادکلن را به شما آموزش می‌دهیم. ما کارگزار تجارت الکترونیک هستیم و طراحی سایت عطر تنها گام نخست از گام‌های بیشمار برای موفقیت در این راه است. ما به شما می‌گوییم که باید چه کار کنید تا محصولات خود را بفروشید. ما برای شما نقشه راه موفقیت در فروش آنلاین عطر و ادکلن و سایر محصولات آرایشی و مراقبت از پوست را ارائه می‌کنیم. یکی از مهم‌ترین کارها که در بسیاری از شرکت‌ها ماه‌ها و سال‌ها زمان می‌برد اولین گام یعنی بارگذاری مطالب است. ما این کار را برای شما در چند روز انجام می‌دهیم. گام دوم نحوه معرفی محصولات و تبلیغ در سایت‌های مهم و پر مخاطب است. به شما می‌گوییم که چه طور مشتری را جذب کنید. گام بعدی سئو (SEO) و بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. همچنین تولید صحیح محتوا و اطلاع رسانی به مشتری و ایجاد ترافیک همیشگی در سایت از سایر خدمات پس از فروش و یا مشاوره‌ای ما است که در صورت اجرا به نتایج دلخواه خود خواهید رسید.

برخی پروژه‌های اجرا شده

نمونه پروژه‌های اجرا شده

برخی وب‌سایت‌های فروشگاهی عطر و ادکلن را می‌توانید با مراجعه به صفحه نمونه طراحی سایت مشاهده نمایید. مدیریت و راهبرای وب‌سایت‌های تولید شده به طور کامل در اختیار مالکین خود هستند و پس از تکمیل و آموزش و تحویل پروژه به ایشان، به عنوان مشاور راهنما و یا در صورت درخواست‌های توسعه از طریف مشتری، در خدمت ایشان به صورت ۲۴ ساعته حضور داریم تا فروش قابل توجه و بالایی را تجربه کنند.

Image

یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین عطر و ادکلن کشور که کامل‌ترین اطلاعات فنی در مورد عطر را در اختیار مشتری گذاشته است و فروش آنلاین چند میلیاردی را تجربه می‌کند.

سایت فروشگاهی عطر و ادکلن شقایق ۲
Image

یکی از معروف‌ترین فروشگاه‌های آنلاین عطر و ادکلن کشور که در میان سینماگران و بازیگران و ورزشکاران مخصوصا فوتبالیست‌ها اعتبار دیرینه دارد و خوشنام است.

سایت فروشگاهی عطر زند
پای صحبت و نظرات

مشتریان ارزشمند کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی

موسسه خیریه سمر ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته اعلام می‌نماید از کیفیت خدمات ارائه شده،‌ تعهد کاری و صداقت در کردار و نیز سرعت پاسخگویی کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در طول مدت همکاری کمال رضایت را داشته است. موفقیت روزافزون و سربلندی جهت مدیریت و همکاران این مجموعه را از خداوند متعال خواستارم.

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی موسس و مدیریت موسسه خیریه سمر
آقای مهندس علی‌رضا امینی

همکاری با ecb در طراحی وب‌سایت شرکت تولیدی پی ای اس باعث افتخار بوده و به استحضار می‌رساند؛ طراحی زیبا، جامع، گویا، کاربردی و به‌روز وب‌سایت همراه با پاسخگو بودن، مسئولیت پذیری، انجام به موقع تعهدات و توانمندی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که این شرکت را مجاب به ادامه همکاری با شما و معرفی به سایر دوستان و آشنایان می نماید. با آرزوی توفیق

آقای مهندس علی‌رضا امینی مدیر فناوری اطلاعات شرکت تولیدی لوله و اتصالات پلی‌اتیلن P.E.S
سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر

بهترين تيمی كه برای طراحی وب‌سايت تا به امروز ديدم، واقعا بعد از اين چند سال بدون هيچ مشكلی و با نهايت دقت و زحمات آقای رحيميان عزيز و پشتيبانی فوق‌العاده... كه منجر به اين شد كار از اون چيزيی كه فكرش رو مي‌كردم خيلی بهتر بشه....

سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر مدیر شرکت هونام هیربدان
آقای کامبیز شفیعی

اینجانب مدیریت گالری عطر زند از جناب آقای رحیمیان که در امر طراحی سایت فروشگاه زحمت کشیدند و در تمام لحظات همکاری و پشتیبانی خود را دریغ ننمودند تشکر و قدردانی می نمایم.

آقای کامبیز شفیعی مدیر فروشگاه عطر و ادکلن زند
آقای مهندس علی آقایی

کار با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران به معنی اطمینان از تعهد کاری و وجود افرادی پاسخگو در ارتباط با مسائل مربوط به طراحی، تولید و پشتیبانی پرتال‌ است. همچنین صداقت در کردار و امانت داری از ویژگی‌های قابل ذکر این مجموعه است.

آقای مهندس علی آقایی مدیر انفورماتیک و فناوری اطلاعات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران
آقای مهندس علی مرادی

شرکت چوب سبز در دبی از سال ۲۰۰۸ میلادی با آقای رحیمیان برای کار طراحی و اجرا و مدیریت وب‌سایت خود همکاری داشته است که در همه موارد نتیجه کار عالی بوده و از مجموعه ایشان راضی بودیم. این پیام تشکری از طرف ما برای سرویس عالی شرکت شما است.

آقای مهندس علی مرادی مدیر شرکت چوب سبز دبی
آقای علی‌رضا کاظمیان

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران توسط یکی از دوستانم به من معرفی شد و پس از آغاز کار شاهد همكاری صمیمانه ایشان با مجموعه خود بودم. هم‌فكری در پیدا کردن بهترین راه تولید وب سایتی موفق و ارائه راه‌کارهای تجارت الکترونیک که با دقت و پس از بررسی کسب و کار ما و مقایسه آن با سایر کسب و کارهای مشابه انجام می شد و پس از رسیدن به نتیجه به سرعت اجرا می شد، درخواست‌های مختلفی هم که برای اصلاحات ارائه می شد با شكيبايی و حوصله انجام می‌شود. پشتكار فراوان تیم کارگزاارن تجارت الکترونیک ایران برای برآورده ساختن اهداف تجاری ما از سایت قابل ملاحظه است. در نهایت می توانم بگویم؛ كلا متشكرم...

آقای علی‌رضا کاظمیان مدیر فروشگاه عطر شقایق ۲
آقای علی‌رضا ستایش‌فر

یک تجربه مهم در تجارت می‌گوید شخصیت استخدام کنید. مهارت آموختنی است. این تجربه در ارتباط با همکاری کارگزاران تجارت الکترونیک به درستی صدق می‌کند. طی چندین سفارش سایت به این عزیزان ارائه خدمات حرفه‌ایی و شخصیت کاری به ما ثابت شد. با آرزوی سلامتی و شادی برای کارگزاران تجارت الکترونیک و ادامه همکاری برای ما.

آقای علی‌رضا ستایش‌فر مدیر بازاریابی شرکت سگال مدیا
آقای دکتر رامین رحیمیان

پشتیبانی عالی، سرویس‌دهی کامل، اطلاع‌رسانی به‌موقع، شکیبایی و برخورد بسیار مناسب مسئولین، سرعت بالای انجام پروژه‌ها، سرورهای قدرتمند و سریع، و... تنها بخشی از توانایی‌هایی بود که در طول همکاری پرسعادتم با مجموعه "کارگزاران تجارت الکترونیک ایران" به وضوح مشاهده کردم، و قطعا این مجموعه پر استعداد و پویا رو به دوستان و آشنایانم با افتخار معرفی خواهم کرد. با آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون برای همگی دست‌اندرکاران این مجموعه.

آقای دکتر رامین رحیمیان مدیر شرکت صنایع پویان طب هگمتانه
آقای دکتر امین فراتی

گروه کارگزاران تجارت الکترونیک به مدیریت آقای ارمین رحیمیان یکی از بهترین‌های این رشته هستند و انصافا در هر زمان از شبانه روز در صورت بروز مشکل یا اختلال احتمالی در سیستم تحت نظارت ایشان خیلی فعالانه و دوستانه پاسخگو بودند و در اسرع وقت سوالات یا مشکلات ما را به نحو احسن حل کرده‌اند. من به عنوان ریس هیئت مدیره D&B group ضمن تشکر و قدردانی از ایشان توفیق روز افزون کارگزاران تجارت الکترونیک ایران را از خداوند خواستارم.

آقای دکتر امین فراتی رییس هیئت مدیره شرکت بین المللی D&B Groups
آقای مهندس فرهاد کجوری

بنده در طى چند سالى كه با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در ارتباط هستم، به نظرم پاسخ‌گويى سريع و پيگيرى بسيار عالى ایشان در ارتباط با درخواست‌های تلفنی و کتبی که از جانب پرسنل غیر ایرانی و انگلیسی زبان شرکت ما در گرجستان را می‌توانم از مهم‌ترین مزایای همکاری با این مجموعه نام ببرم.

آقای مهندس فرهاد کجوری مدیر نمایندگی فروش محصولات کاشی پاسارگاد و پلاستیک حافظ در گرجستان
خانم مهندس مریم رادمهر

پرتال واحد Healthcare شرکت ما که توسط کارگزاران تجارت الکترونیک ایران از طریق دفتر دوبی Jamshidi Advertising L.L.C سفارش داده شد، باید کمتر از یک هفته به نمایشگاهی در آلمان می‌رسید، که خوشبختانه توانایی بالای اجرایی ecb موجب شد تا وب سایت ما با طرحی جذاب و دقیق با سرعتی بالا و در زمان بسیار کم و پیش از آغاز نمایشگاه طراحی، اجرا و به اتمام برسد. اکنون از این که پرتالی Professional در اختیار داریم خرسندیم.

خانم مهندس مریم رادمهر مدیر فروش شرکت C3 Automation
آقای مهندس مسعود نیکبخت

من از تعهد شما و ارزش نهادن به خواست و حقوق مشتری چه در حین طراحی وب سایت و اجرای پروژه و چه بعد از تکمیل و تحویل پروژه (خدمات پس از فروش) لذت بردم و حس همکاری و در کنار مشتری ماندن را خیلی خوب و قوی به من انتقال دادید. برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

آقای مهندس مسعود نیکبخت مدیر گروه مهندسی باستان پل
آقای کمالی

We are happy with the website developed by ecb.ir. It serves our purpose very well. We thank you for your support.

آقای کمالی مدیر شرکت Soccer EX sport دوبی

طراحی سایت عطر و ادکلن کامل و کاربردی همان طور که می‌خواهید!

اگر یک کار حرفه‌ای و بی نقص می‌خواهید، هم اکنون سفارش دهید تا درخواست شما بررسی و نتیجه با جزئیات برای شما ارسال شود. آنچه می‌خواهید تنها با چند کلیک محقق می‌شود.

درخواست تماس برای مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید سرویس اطلاعات خود را وارد نمایید تا برای مشاوره با شما تماس گرفته می‌شود.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید