طراحی وب سایت فروشگاهی و تجاری

افزایش درآمد و توسعه کسب و کار شما در صورت همکاری با مشاورین ما!

بسیاری تصور می‌کنند که با راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی پیشرفته می‌توانند به درآمد قابل توجهی برسند در حالی که طراحی سایت تنها گام نخست برای افزایش درآمد و تضمین کسب و کار و بقاء آینده تجاری شما محسوب می‌شود ولی اگر طراحی سایت تنها توسط یک طراح سایت انجام شود که تخصصی به جز طراحی سایت ندارد، انجام این کار تفاوتی با دور ریختن پول شما ندارد. چرا که صرف داشتن یک وب سایت ارزان و زیبا شما تجارت الکترونیک خود را راه اندازی نکرده‌اید! قابلیت‌های آن سایت را پیش از طراحی سایت باید با قابلیت‌های تجارت خود منطبق کنید، روش‌های مدیریت و توسعه کسب و کار شما باید با امکاناتی که در سایت وجود دارد تطبیق داده شود، نحوه قیمت‌گذاری و نمایش اطلاعات باید متناسب با نیاز مشتری شما آن هم مشتری که آنلاین خرید می‌کند تنظیم شود، نحوه اجرای کار و تبلیغات و برگذاری کمپین‌ها و ده‌ها جزئیات دیگر در موفقیت یک وب‌سایت فروشگاهی موثر است. توجه کنید که طراحان وب سایت، طراح سایت هستند و نه کارشناس تجارت الکترونیک! در نتیجه شما وقتی به یک طراح سایت فروشگاه آنلاین سفارش می‌دهید، دقیقا یک سایت فروشگاه آنلاین با کمترین قیمت ممکن دریافت می‌کنید و این پایان کار است! در حالی که سفارش راه اندازی یک کسب و کار آنلاین برای ما با تحلیل کسب و کار شما آغاز، با طراحی سایت ادامه و با مشاوره دائمی تا زمان رسیدن به توسعه و درآمد چندین برابری قابل توجه از وب سایت فروشگاهی که به شما تحویل می‌دهیم برای همیشه ادامه پیدا خواهد کرد. برخی مشتریان ما بیش از ۱۴ سال است که ما را در کنار خود دارند و وب سایتی که تنها با چند میلیون تومان طراحی کردند سالانه میلیاردها تومان درآمد برای آن‌ها دارد. وب سایت فروشگاهی یعنی فروش چند صد میلیونی یا چند میلیاردی در سال. وب سایت فروشگاهی یک طراحی سایت ساده نیست که با چند میلیون تومان انجام شود! اگر شما چند هزار تومان پول برای یک چیزی بدهید که برای شما ارزش افزوده ایجاد نکند و چند صد برابر آن پول را به شما بر نگرداند، پول خود را دور ریخته‌اید. در انتخاب مشاور خود دقت کنید! فروشگاهی بسیار پیشرفته با امکان اتصال به اپلیکیشن، سیستم‌های مالی و حسابداری، پنل مدیریت ساده، ابزار گزارش‌گیری دقیق و متنوع، انواع بسیار زیاد سیستم‌های تخفیف و... سیستم‌های متنوع حمل، درگاه‌های متنوع بانکی، قابلیت سئو ( SEO)، سرویس اطلاع رسانی از طریق پیام کوتاه، کیف پول و خرید اعتباری، و ... 👍🏻 در نهایت کامل‌ترین طراحی وب سایت فروشگاهی و تجاری موجود در کشور را از ما بخواهید!

01
قابلیت‌های طراحی UI و UX

گرافیک رابط کاربری (User Interface) و تجربه کاربری (User Experience) برای هر کسب و کار و سایت فروشگاهی کاملا متفاوت است. اشتباهی که بیشتر سایت‌های فروشگاهی می‌کنند این است که بدون در نظر گرفتن شرایط خود می‌خواهد شبیه دیگری باشند!

02
میزان امکان ابتکار و نوآوری

روش‌های تولید محتوا و ایجاد کمپین‌ها، طراحی قالب‌های اختصاصی مرتبط با کسب و کار شما باید با نوآوری و شخصی‌سازی برند شما همراه باشد تا بتواند قدرت رقابتی لازم برای ترقیب مشتری به خرید از شما را برآورده سازد. هر چه کمتر شبیه دیگران باشید بهتر است!

03
میزان توسعه‌پذیری و آینده‌نگری

راه اندازی یک فروشگاه می‌تواند از یک ساختار اولیه ساده آغاز شود و با آینده‌نگری و به تدریج امکانات جدیدی به آن اضافه شود. این قابلیت توسعه پذیری اگر در سایت شما از ابتدا پیش‌بینی نشود و وجود نداشته باشد به شدت به وب سایت فروشگاهی شما آسیب خواهد زد!

از کجا آغاز کنیم؟

پیش از طراحی سایت فروشگاهی چه چیزهایی را باید بدانیم

اگر می‌بینید که سایت‌های فروشگاهی معتبر میلیاردها تومان و سایت‌های کوچک‌تر چند ده میلیون تومان فروش دارند، آنها به وب سایت فروشگاهی خود به عنوان راه اندازی کسب و کار جدید نگاه می‌کنند و حتی بیش از کسب و کار فیزیکی خود برای آن سرمایه گذاری می‌کنند. اگر پیش از طراخی سایت خود به این نگرش برسید که یک وب سایت نیاز به رسیدگی تمام وقت و تبلیغات و معرفی به دیگران برای جذب مشتری و افزایش فروش دارد، شما در کار خود موفق خواهید بود.

متاسفانه بسیاری از افراد با نگاه کردن به سایت‌های دیگر هر آنچه که دیگران می‌کنند را کپی کرده و مشابه آن کار را انجام می‌دهد! خوب اگر این کار جواب می‌داد اکنون همه سایت‌ها مثل سایت آمازون (بزرگ‌ترین خرده فروش آنلاین جهان) بودند! ولی این طور نیست. شما باید بر اساس شرایط کسب و کار خودتان حداقل یک جذابیت و برتری برای مشتریان خود پیشنهاد کنید و ابتکار عمل به خرج دهید. با تمرکز و تبلیغ روی آن مزیت خود را متمایز کنید و بفروشید.

زمانی که مشتری از سایت شما خرید می‌کند، ممکن است شما در خواب باشید! پس باید وب‌سایت شما همچون یک انسان زنده با مشتری در تعامل و گفتگو باشد. هر چه تعامل با مشتری را قوی‌تر و بهتر کنید شانس فروش شما بیشتر است. برای محصولات خود ویدئو تهیه کنید. توضیحات کامل بدهید. حتی توضیحاتی بیش از معرفی محصول. پیشنهاد بدهید و راهنمایی کنید. هنگام خرید برای مشتری پیامک ارسال کنید و او را در هر مرحله از خرید با اطلاع رسانی‌های سریع و ساده آگاه کنید. تعامل با مشتری حس مثبت خرید مجدد از شما را ایجاد می‌کند.

شبکه‌های اجتماعی کم‌هزینه‌ترین راه تبلیغات محصولات و خدمات شما هستند ولی دو اشکال بزرگ دارند. یک اینکه شما آنجا مهمان هستید و هر لحظه به هر دلیلی امکان از دست دادن آن موقعیت را دارید پس باید پایگاه اینترنتی خود را داشته باشید و مشتری را به سمت آن هدایت کنید. دوم این که امکان فروش امن را برای خریدار فراهم نمی‌کند. مشتری که قصد خرید از شما را داشته باشد از طریق سایت ۱۰۰٪ اقدام به خرید می‌کند ولی از طریق شبکه‌های اجتماعی این احتمال بسیار کمتر است! پس دنبالکنندگان شبکه‌های اجتماعی را تشویق به عضویت در سایت خود کنید.

مشتریان خود را بشناسید. همان طور که به صورت فیزیکی فروشگاه خود را چیدمان می‌کنید که همه چیز در دسترس و در معرض دید باشد، وب سایت فروشگاهی شما نیز باید به سادگی بخش‌ها و دسته‌بندی‌های مختلف را در دسترس قرار بدهد. تا مشتری بدون معطلی و سردرگمی به محصول دسترسی پیدا کند. نکته بسیار مهم در فروش، عضویت ساده در سایت است. از شماره موبایل به جای نام کاربری یا ایمیل استفاده کنید. مشتریرا به سادگی ثبت یک شماره موبایل عضو کنید و در مراحل پایانی خرید کالا اطلاعات اضافی مثل نشانی و شهر و سایر جزئیات را دریافت کنید و بلافاصله پس از خرید عملیات ارسال کالا را نهایی کنید.

برخی پروژه‌های اجرا شده

نمونه پروژه‌های اجرا شده

برخی وب‌سایت‌های فروشگاهی را می‌توانید با مراجعه به صفحه نمونه طراحی سایت مشاهده نمایید. مدیریت و راهبرای وب‌سایت‌های تولید شده به طور کامل در اختیار مالکین خود هستند و پس از تکمیل و آموزش و تحویل پروژه به ایشان، به عنوان مشاور راهنما و یا در صورت درخواست‌های توسعه از طریف مشتری، در خدمت ایشان به صورت ۲۴ ساعته حضور داریم تا فروش قابل توجه و بالایی را تجربه کنند.

Image

یکی از واردکنندگان بزرگ و شرکت‌های بزرگ پخش و گارانتی گوشی‌های هوشمند اپل، سامسونگ، شیائومی و هواوی در ایران.

سایت فروشگاهی موبایل پارس مایا همراه
Image

یکی از معتبرترین تولیدکنندگان دیوارپوش و تایل‌های دکوراتیو و خاص سیمانی در کشور که محصولات لاکچری و با کیفیت برای طراحان داخلی ساختمان تولید می‌کند.

سایت فروشگاهی تایل سیمانی مانی استون
Image

یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین عطر و ادکلن کشور که کامل‌ترین اطلاعات فنی در مورد عطر را در اختیار مشتری گذاشته است و فروش آنلاین چند میلیاردی را تجربه می‌کند.

سایت فروشگاهی عطر و ادکلن شقایق ۲
پای صحبت و نظرات

مشتریان ارزشمند کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی

موسسه خیریه سمر ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته اعلام می‌نماید از کیفیت خدمات ارائه شده،‌ تعهد کاری و صداقت در کردار و نیز سرعت پاسخگویی کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در طول مدت همکاری کمال رضایت را داشته است. موفقیت روزافزون و سربلندی جهت مدیریت و همکاران این مجموعه را از خداوند متعال خواستارم.

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی موسس و مدیریت موسسه خیریه سمر
آقای مهندس علی‌رضا امینی

همکاری با ecb در طراحی وب‌سایت شرکت تولیدی پی ای اس باعث افتخار بوده و به استحضار می‌رساند؛ طراحی زیبا، جامع، گویا، کاربردی و به‌روز وب‌سایت همراه با پاسخگو بودن، مسئولیت پذیری، انجام به موقع تعهدات و توانمندی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که این شرکت را مجاب به ادامه همکاری با شما و معرفی به سایر دوستان و آشنایان می نماید. با آرزوی توفیق

آقای مهندس علی‌رضا امینی مدیر فناوری اطلاعات شرکت تولیدی لوله و اتصالات پلی‌اتیلن P.E.S
سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر

بهترين تيمی كه برای طراحی وب‌سايت تا به امروز ديدم، واقعا بعد از اين چند سال بدون هيچ مشكلی و با نهايت دقت و زحمات آقای رحيميان عزيز و پشتيبانی فوق‌العاده... كه منجر به اين شد كار از اون چيزيی كه فكرش رو مي‌كردم خيلی بهتر بشه....

سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر مدیر شرکت هونام هیربدان
آقای کامبیز شفیعی

اینجانب مدیریت گالری عطر زند از جناب آقای رحیمیان که در امر طراحی سایت فروشگاه زحمت کشیدند و در تمام لحظات همکاری و پشتیبانی خود را دریغ ننمودند تشکر و قدردانی می نمایم.

آقای کامبیز شفیعی مدیر فروشگاه عطر و ادکلن زند
آقای مهندس علی آقایی

کار با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران به معنی اطمینان از تعهد کاری و وجود افرادی پاسخگو در ارتباط با مسائل مربوط به طراحی، تولید و پشتیبانی پرتال‌ است. همچنین صداقت در کردار و امانت داری از ویژگی‌های قابل ذکر این مجموعه است.

آقای مهندس علی آقایی مدیر انفورماتیک و فناوری اطلاعات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران
آقای مهندس علی مرادی

شرکت چوب سبز در دبی از سال ۲۰۰۸ میلادی با آقای رحیمیان برای کار طراحی و اجرا و مدیریت وب‌سایت خود همکاری داشته است که در همه موارد نتیجه کار عالی بوده و از مجموعه ایشان راضی بودیم. این پیام تشکری از طرف ما برای سرویس عالی شرکت شما است.

آقای مهندس علی مرادی مدیر شرکت چوب سبز دبی
آقای علی‌رضا کاظمیان

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران توسط یکی از دوستانم به من معرفی شد و پس از آغاز کار شاهد همكاری صمیمانه ایشان با مجموعه خود بودم. هم‌فكری در پیدا کردن بهترین راه تولید وب سایتی موفق و ارائه راه‌کارهای تجارت الکترونیک که با دقت و پس از بررسی کسب و کار ما و مقایسه آن با سایر کسب و کارهای مشابه انجام می شد و پس از رسیدن به نتیجه به سرعت اجرا می شد، درخواست‌های مختلفی هم که برای اصلاحات ارائه می شد با شكيبايی و حوصله انجام می‌شود. پشتكار فراوان تیم کارگزاارن تجارت الکترونیک ایران برای برآورده ساختن اهداف تجاری ما از سایت قابل ملاحظه است. در نهایت می توانم بگویم؛ كلا متشكرم...

آقای علی‌رضا کاظمیان مدیر فروشگاه عطر شقایق ۲
آقای علی‌رضا ستایش‌فر

یک تجربه مهم در تجارت می‌گوید شخصیت استخدام کنید. مهارت آموختنی است. این تجربه در ارتباط با همکاری کارگزاران تجارت الکترونیک به درستی صدق می‌کند. طی چندین سفارش سایت به این عزیزان ارائه خدمات حرفه‌ایی و شخصیت کاری به ما ثابت شد. با آرزوی سلامتی و شادی برای کارگزاران تجارت الکترونیک و ادامه همکاری برای ما.

آقای علی‌رضا ستایش‌فر مدیر بازاریابی شرکت سگال مدیا
آقای دکتر رامین رحیمیان

پشتیبانی عالی، سرویس‌دهی کامل، اطلاع‌رسانی به‌موقع، شکیبایی و برخورد بسیار مناسب مسئولین، سرعت بالای انجام پروژه‌ها، سرورهای قدرتمند و سریع، و... تنها بخشی از توانایی‌هایی بود که در طول همکاری پرسعادتم با مجموعه "کارگزاران تجارت الکترونیک ایران" به وضوح مشاهده کردم، و قطعا این مجموعه پر استعداد و پویا رو به دوستان و آشنایانم با افتخار معرفی خواهم کرد. با آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون برای همگی دست‌اندرکاران این مجموعه.

آقای دکتر رامین رحیمیان مدیر شرکت صنایع پویان طب هگمتانه
آقای دکتر امین فراتی

گروه کارگزاران تجارت الکترونیک به مدیریت آقای ارمین رحیمیان یکی از بهترین‌های این رشته هستند و انصافا در هر زمان از شبانه روز در صورت بروز مشکل یا اختلال احتمالی در سیستم تحت نظارت ایشان خیلی فعالانه و دوستانه پاسخگو بودند و در اسرع وقت سوالات یا مشکلات ما را به نحو احسن حل کرده‌اند. من به عنوان ریس هیئت مدیره D&B group ضمن تشکر و قدردانی از ایشان توفیق روز افزون کارگزاران تجارت الکترونیک ایران را از خداوند خواستارم.

آقای دکتر امین فراتی رییس هیئت مدیره شرکت بین المللی D&B Groups
آقای مهندس فرهاد کجوری

بنده در طى چند سالى كه با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در ارتباط هستم، به نظرم پاسخ‌گويى سريع و پيگيرى بسيار عالى ایشان در ارتباط با درخواست‌های تلفنی و کتبی که از جانب پرسنل غیر ایرانی و انگلیسی زبان شرکت ما در گرجستان را می‌توانم از مهم‌ترین مزایای همکاری با این مجموعه نام ببرم.

آقای مهندس فرهاد کجوری مدیر نمایندگی فروش محصولات کاشی پاسارگاد و پلاستیک حافظ در گرجستان
خانم مهندس مریم رادمهر

پرتال واحد Healthcare شرکت ما که توسط کارگزاران تجارت الکترونیک ایران از طریق دفتر دوبی Jamshidi Advertising L.L.C سفارش داده شد، باید کمتر از یک هفته به نمایشگاهی در آلمان می‌رسید، که خوشبختانه توانایی بالای اجرایی ecb موجب شد تا وب سایت ما با طرحی جذاب و دقیق با سرعتی بالا و در زمان بسیار کم و پیش از آغاز نمایشگاه طراحی، اجرا و به اتمام برسد. اکنون از این که پرتالی Professional در اختیار داریم خرسندیم.

خانم مهندس مریم رادمهر مدیر فروش شرکت C3 Automation
آقای مهندس مسعود نیکبخت

من از تعهد شما و ارزش نهادن به خواست و حقوق مشتری چه در حین طراحی وب سایت و اجرای پروژه و چه بعد از تکمیل و تحویل پروژه (خدمات پس از فروش) لذت بردم و حس همکاری و در کنار مشتری ماندن را خیلی خوب و قوی به من انتقال دادید. برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

آقای مهندس مسعود نیکبخت مدیر گروه مهندسی باستان پل
آقای کمالی

We are happy with the website developed by ecb.ir. It serves our purpose very well. We thank you for your support.

آقای کمالی مدیر شرکت Soccer EX sport دوبی

سفارش یک سایت فروشگاهی کامل و کاربردی همان طور که می‌خواهید!

اگر یک کار حرفه‌ای و بی نقص می‌خواهید، هم اکنون سفارش دهید تا درخواست شما بررسی و نتیجه با جزئیات برای شما ارسال شود. آنچه می‌خواهید تنها با چند کلیک محقق می‌شود.

درخواست تماس برای مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید سرویس اطلاعات خود را وارد نمایید تا برای مشاوره با شما تماس گرفته می‌شود.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید