Image

منظور از نرم‌افزارهای کاربردی ERP چیست؟

بسیاری از مجموعه‌های بزرگ برای رشد و توسعه و افزایش درآمد و رسیدن به اهداف خود نیاز به نرم‌افزارهای یکپارچه و کاربردی دارند به طوری که بدون آن‌ها عملا رسیدن به اهداف غیر ممکن به نظر می‌رسد. ERP مخفف کلمات Enterprise Resource Planning و به معنای برنامه ریزی یکپارچه منابع سازمـانی است. در واقع ERP تلاش می‌کند تا تمامی بخش‌ها و فعالیت‌های شرکت بر روی یک نرم‌افزار هدایت‌کننده به صورت متمرکز و یکپارچه قرار گیرد. نرم‌افزارهای عمومی زیادی برای مدیریت حجم بالای کار استفاده می‌شود که به صورت پکیج‌های تحت ویندوز روی کامپیوتر یا سرورهای داخلی مجموعه ویا اخیرا تحت وب ارائه می‌شود که می‌توانید آن‌ها را خریداری و نصب کنید. نرم‌افزارهای حسابداری و CRM و... از این دسته از نرم‌افزارها هستند. ولی بسیاری از آن‌ها برخی ویژگی‌های مد نظر شما را ندارند. گاهی کاربردی را انتظار دارید که نمی‌توانند دقیقا همان‌طور که مایل هستید به شما ارائه کنند. همچنین برای کسب و کارهای آنلاین نیاز است که مشتریان آنلاین شما به این امکانات دسترسی پیدا کنند یا به نحوی که شما می‌خواهید با شما تعامل کنند تا بتوانید بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنید. لذا طراحی یک سامانه آنلاین و حتی اتصال پایگاه داده تولید شده در وب‌سایت شما به نرم‌افزارهای داخل مجموعه شما که روی سرورهای داخلی شما نصب شده است بسیار حیاتی است.

این روش به راحتی توسط تیم ما قابل پیاده سازی است و نمونه‌های قابل توجهی نیز به صورت کامل عملیاتی شده و هم اکنون در حال بهره‌برداری است و به شدت بر بخش تجارت آنلاین آن مجموعه تاصیر گذاشته و همچنین حجم قابل توجهی کار و زمان و نیروی انسانی را کاهش داده است.

برای مثال یک فروشگاه آنلاین با ۱۰ هزار محصول نیاز دارد که بر اساس قیمت‌های روز بازار هر لحظه قیمت‌های خود را به روز کند که این کار به صورت معمول توسط نرم‌افزارهای حسابداری داخلی آن فروشگاه‌ها انجام می‌شود. همچنین آنلاین نگه داشتن موجودی محصولات در وب‌سایت شما چون به صورت فیزیکی خرید و فروش می‌شود بسیار سخت است و باید یک یا چند نیرو تمام وقت کاری خود را به مدیریت قیمت و موجودی محصولات شما در سایت اختصاص دهند که هزینه‌های نگهداری سایت شما را به شدت افزایش می‌دهد. لازم است بدانید بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین تنها به همین دلیل ساده شکست می‌خورند و به دلیل عدم توانایی مدیریت فروشگاه خود و بروز خسارت به دلیل خرید محصولات ناموجود توط خریداران آنلاین و ایجاد بحران‌های مختلف تجاری و اعتباری مجبور به توقف کار آنلاین خود می‌شوند در حالی که می‌توان به سادگی آن را مدیریت کرد! خواهد پرسید که چه طور؟ جواب بسیار ساده است. ایجاد یک سرویس تحت وب برای برقراری ارتباط بین نرم‌افزارهای داخلی مجموعه شما و وب‌سایت شما که توانایی برقراری این ارتباط حیاتی را داشته باشد.

همچنین بسیاری از شرکت‌ها برای مدیریت منابع انسانی، محصولات، سیستم مالی، انبار، فروش، تولید و ... نیاز به یک سیستم یکپارچه یا به اصطلاح ERP (مخفف عبارت Enterprise Resource Planning سامانه برنامه‌ریزی منابع سازمان) دارند تا بتوانند به صورت یکپارچه و دقیق و با کمترین نرخ زمانی، انرژی و مالی به اهداف خود دست پیدا کنند. کارگزاران تجارت الکترونیک ایران پروژه‌های موفقی در این حوزه پیاده سازی کرده است که نتایج چشم‌گیری برای شرکت‌های طرف قرار داد با ما را در بر داشته است. پیشنهاد می‌کنیم که در باره مکانیزی کردن کل فرایند شرکتی خود با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

معرفی چند نمونه کار نرم‌افزار اختصاصی کاربردی

برخی از پروژه‌هایی که در تولید وب‌سایت‌ آن، از طراحی و تولید سامانه‌های نرم‌افزاری آنلاین اختصاصی استفاده شده است.

مشاهده وب‌سایت موسسه خیریه سمر
سامانه دریافت کمک‌های مردمی خیریه سمر

طراحی و پیاده سازی سامانه برگزاری کمپین‌های خیریه با  امکان گزارش‌گیری و قابلیت اتصال به سامانه‌های نرم‌افزاری داخل سازمانی از طریق وب‌سرویس برای تبادل اطلاعات کاربران، تاریخ، مبلغ و نوع همیاری.

مشاهده وب‌سایت پی دی اف چاپ (چاپ دیجیتال شهاب)
سامانه ERP چاپ دیجیتال شهاب

طراحی سامانه محاسباتی بسیار دقیق و هوشمند شامل مدیریت موجودی مواد مصرفی، تنظیم قیمت پایه، ثبت سفارشات چاپ دیجیتال ورقی و رولی، داخلی و محیطی همراه با کیف پول برای باشگاه مشتریان.

مشاهده وب‌سایت شرکت متین گذر
سامانه ERP شرکت متین گذر

طراحی و پیاده سازی سامانه یک‌پارچه تولید، انبار، مالی، بازاریابی، ثبت سفارش خرید، نمایندگان، کیف پول، فروش آنلاین، گزارش‌گیری و... کارخانه سوپر لایف.

مشاهده وب‌سایت فروشگاهی شرکت پنو
سامانه سینک محصولات فروشگاه پنو

فروشگاه آنلاین پنو با هزاران محصول برای سینک اطلاعات موجودی و قیمت از طریق وب‌سرویس برای خواندن و نوشتن موجودی و قیمت محصولات با قابلیت تنظیم طراحی شده است.

مشاهده وب‌سایت فروشگاه عطر شقایق ۲
سامانه سینک محصولات فروشگاه شقایق

فروشگاه آنلاین بسیار مجهز عطر شقایق با هزاران محصول برای سینک اطلاعات موجودی و قیمت از طریق وب‌سرویس برای خواندن و نوشتن موجودی و قیمت محصولات فروشگاه آنلاین با قابلیت تنظیم طراحی شده است.

مشاهده وب‌سایت موسسه خیریه چترا
سامانه‌های آموزشی و خیریه چترا

سامانه‌های متعدد پرداخت آنلاین، جلب مشارکت اجتماعی، پذیرش سلامتجو، ارائه و دریافت قلک‌های کمک‌های انسان‌دوستانه، سامانه ثبت کارگاه‌های آموزشی مختلف با سامانه ثبت اساتید و ثبت نام دوره‌های آموزشی.

پای صحبت و نظرات

مشتریان ارزشمند کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی

موسسه خیریه سمر ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته اعلام می‌نماید از کیفیت خدمات ارائه شده،‌ تعهد کاری و صداقت در کردار و نیز سرعت پاسخگویی کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در طول مدت همکاری کمال رضایت را داشته است. موفقیت روزافزون و سربلندی جهت مدیریت و همکاران این مجموعه را از خداوند متعال خواستارم.

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی موسس و مدیریت موسسه خیریه سمر
آقای مهندس علی‌رضا امینی

همکاری با ecb در طراحی وب‌سایت شرکت تولیدی پی ای اس باعث افتخار بوده و به استحضار می‌رساند؛ طراحی زیبا، جامع، گویا، کاربردی و به‌روز وب‌سایت همراه با پاسخگو بودن، مسئولیت پذیری، انجام به موقع تعهدات و توانمندی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که این شرکت را مجاب به ادامه همکاری با شما و معرفی به سایر دوستان و آشنایان می نماید. با آرزوی توفیق

آقای مهندس علی‌رضا امینی مدیر فناوری اطلاعات شرکت تولیدی لوله و اتصالات پلی‌اتیلن P.E.S
سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر

بهترين تيمی كه برای طراحی وب‌سايت تا به امروز ديدم، واقعا بعد از اين چند سال بدون هيچ مشكلی و با نهايت دقت و زحمات آقای رحيميان عزيز و پشتيبانی فوق‌العاده... كه منجر به اين شد كار از اون چيزيی كه فكرش رو مي‌كردم خيلی بهتر بشه....

سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر مدیر شرکت هونام هیربدان
آقای کامبیز شفیعی

اینجانب مدیریت گالری عطر زند از جناب آقای رحیمیان که در امر طراحی سایت فروشگاه زحمت کشیدند و در تمام لحظات همکاری و پشتیبانی خود را دریغ ننمودند تشکر و قدردانی می نمایم.

آقای کامبیز شفیعی مدیر فروشگاه عطر و ادکلن زند
آقای مهندس علی آقایی

کار با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران به معنی اطمینان از تعهد کاری و وجود افرادی پاسخگو در ارتباط با مسائل مربوط به طراحی، تولید و پشتیبانی پرتال‌ است. همچنین صداقت در کردار و امانت داری از ویژگی‌های قابل ذکر این مجموعه است.

آقای مهندس علی آقایی مدیر انفورماتیک و فناوری اطلاعات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران
آقای مهندس علی مرادی

شرکت چوب سبز در دبی از سال ۲۰۰۸ میلادی با آقای رحیمیان برای کار طراحی و اجرا و مدیریت وب‌سایت خود همکاری داشته است که در همه موارد نتیجه کار عالی بوده و از مجموعه ایشان راضی بودیم. این پیام تشکری از طرف ما برای سرویس عالی شرکت شما است.

آقای مهندس علی مرادی مدیر شرکت چوب سبز دبی
آقای علی‌رضا کاظمیان

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران توسط یکی از دوستانم به من معرفی شد و پس از آغاز کار شاهد همكاری صمیمانه ایشان با مجموعه خود بودم. هم‌فكری در پیدا کردن بهترین راه تولید وب سایتی موفق و ارائه راه‌کارهای تجارت الکترونیک که با دقت و پس از بررسی کسب و کار ما و مقایسه آن با سایر کسب و کارهای مشابه انجام می شد و پس از رسیدن به نتیجه به سرعت اجرا می شد، درخواست‌های مختلفی هم که برای اصلاحات ارائه می شد با شكيبايی و حوصله انجام می‌شود. پشتكار فراوان تیم کارگزاارن تجارت الکترونیک ایران برای برآورده ساختن اهداف تجاری ما از سایت قابل ملاحظه است. در نهایت می توانم بگویم؛ كلا متشكرم...

آقای علی‌رضا کاظمیان مدیر فروشگاه عطر شقایق ۲
آقای علی‌رضا ستایش‌فر

یک تجربه مهم در تجارت می‌گوید شخصیت استخدام کنید. مهارت آموختنی است. این تجربه در ارتباط با همکاری کارگزاران تجارت الکترونیک به درستی صدق می‌کند. طی چندین سفارش سایت به این عزیزان ارائه خدمات حرفه‌ایی و شخصیت کاری به ما ثابت شد. با آرزوی سلامتی و شادی برای کارگزاران تجارت الکترونیک و ادامه همکاری برای ما.

آقای علی‌رضا ستایش‌فر مدیر بازاریابی شرکت سگال مدیا
آقای دکتر رامین رحیمیان

پشتیبانی عالی، سرویس‌دهی کامل، اطلاع‌رسانی به‌موقع، شکیبایی و برخورد بسیار مناسب مسئولین، سرعت بالای انجام پروژه‌ها، سرورهای قدرتمند و سریع، و... تنها بخشی از توانایی‌هایی بود که در طول همکاری پرسعادتم با مجموعه "کارگزاران تجارت الکترونیک ایران" به وضوح مشاهده کردم، و قطعا این مجموعه پر استعداد و پویا رو به دوستان و آشنایانم با افتخار معرفی خواهم کرد. با آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون برای همگی دست‌اندرکاران این مجموعه.

آقای دکتر رامین رحیمیان مدیر شرکت صنایع پویان طب هگمتانه
آقای دکتر امین فراتی

گروه کارگزاران تجارت الکترونیک به مدیریت آقای ارمین رحیمیان یکی از بهترین‌های این رشته هستند و انصافا در هر زمان از شبانه روز در صورت بروز مشکل یا اختلال احتمالی در سیستم تحت نظارت ایشان خیلی فعالانه و دوستانه پاسخگو بودند و در اسرع وقت سوالات یا مشکلات ما را به نحو احسن حل کرده‌اند. من به عنوان ریس هیئت مدیره D&B group ضمن تشکر و قدردانی از ایشان توفیق روز افزون کارگزاران تجارت الکترونیک ایران را از خداوند خواستارم.

آقای دکتر امین فراتی رییس هیئت مدیره شرکت بین المللی D&B Groups
آقای مهندس فرهاد کجوری

بنده در طى چند سالى كه با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در ارتباط هستم، به نظرم پاسخ‌گويى سريع و پيگيرى بسيار عالى ایشان در ارتباط با درخواست‌های تلفنی و کتبی که از جانب پرسنل غیر ایرانی و انگلیسی زبان شرکت ما در گرجستان را می‌توانم از مهم‌ترین مزایای همکاری با این مجموعه نام ببرم.

آقای مهندس فرهاد کجوری مدیر نمایندگی فروش محصولات کاشی پاسارگاد و پلاستیک حافظ در گرجستان
خانم مهندس مریم رادمهر

پرتال واحد Healthcare شرکت ما که توسط کارگزاران تجارت الکترونیک ایران از طریق دفتر دوبی Jamshidi Advertising L.L.C سفارش داده شد، باید کمتر از یک هفته به نمایشگاهی در آلمان می‌رسید، که خوشبختانه توانایی بالای اجرایی ecb موجب شد تا وب سایت ما با طرحی جذاب و دقیق با سرعتی بالا و در زمان بسیار کم و پیش از آغاز نمایشگاه طراحی، اجرا و به اتمام برسد. اکنون از این که پرتالی Professional در اختیار داریم خرسندیم.

خانم مهندس مریم رادمهر مدیر فروش شرکت C3 Automation
آقای مهندس مسعود نیکبخت

من از تعهد شما و ارزش نهادن به خواست و حقوق مشتری چه در حین طراحی وب سایت و اجرای پروژه و چه بعد از تکمیل و تحویل پروژه (خدمات پس از فروش) لذت بردم و حس همکاری و در کنار مشتری ماندن را خیلی خوب و قوی به من انتقال دادید. برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

آقای مهندس مسعود نیکبخت مدیر گروه مهندسی باستان پل
آقای کمالی

We are happy with the website developed by ecb.ir. It serves our purpose very well. We thank you for your support.

آقای کمالی مدیر شرکت Soccer EX sport دوبی

سفارش سامانه کاربردی آنلاین در سایت شما همان طور که می‌خواهید!

اگر یک کار حرفه‌ای و بی نقص می‌خواهید، هم اکنون سفارش دهید تا درخواست شما بررسی و نتیجه با جزئیات برای شما ارسال شود. آنچه می‌خواهید تنها با چند کلیک محقق می‌شود.

درخواست تماس برای مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید سرویس اطلاعات خود را وارد نمایید تا برای مشاوره با شما تماس گرفته می‌شود.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید