معرفی خدمات تخصصی وب سایت، اپلیکیشن و سامانه‌های نرم‌افزاری

کسب و کار آنلاین شما به خدمات فناوری اطلاعات زیر نیاز دارد

در صورتی که قصد راه‌اندازی کسب و کار خود را دارید بر اساس استراتژی مشخصی حرکت کنید. ما می‌توانیم مشاور و مجری خدمات تخصصی طراحی سایت، راه اندازی سامانه‌های نرم‌افزاری ERP تحت وب، سئو (SEO) برای بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجو، و سایر خدمات محتوایی و گرافیکی مثل عکاسی حرفه‌ای تک فریم و ۳۶۰ درجه از محصولات و بارگذاری محتوا و مطالب شما را انجام دهیم. در صورت نیاز به طراحی اپلیکیشن‌های موبایل شامل Web App و android و iOS نیز می‌توانید از تخصص ما بهره بگیرید.

خرید هاست (میزبانی وب)

خدمات (Hosting) جدیدترین سرور با استوریج پر سرعت NVMe، با CPU قدرتمند و RAM سریع با نرم‌افزارهای مدیریتی به روز شده در بهترین دیتاسنتر کشور و امنیت بسیار بالا مخصوص طراحی سایت، اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های فروشگاهی.

طراحی وب سایت

برای طراحی سایت پلتفرم درستی را انتخاب کنید. انتخاب پلتفرم مناسب با وب‌سایت شما تنها پس از بررسی نیازها و کاربرد و اهداف شما مشخص می‌شود. قیمت و زمان ساخت یک سایت زمانی اهمیت پیدا می‌کند که استراتژی سایت مشخص شده باشد.

طراحی نرم‌افزار ERP آنلاین

بسیاری از مشاغل برای توسعه کسب و کار خود نیاز به طراحی سامانه ERP یا سایر نرم‌افزارهای کاربردی برای جذب سفارش و رهگیری آن دارند. زیرا صرف داشتن یک وب‌سایت نتیجه مثبتی به دست نخواهند آورد. پیش از راه‌اندازی سایت، ابتدا نیاز خود را بشناسید.

طراحی وب اپ و اپلیکیشن

پس از طراحی سایت، بسته به نوع خدماتی که به مخاطبین خود ارائه می‌دهید گاهی نیاز است، به دلیل بازدید مخاطبین از سایت شما به وسلیه گوشی‌های تلفن همراه، از افزونه‌های بیشتری مثل طراحی وب اپ یا اپلیکیشن بهره ببرید.

تحلیل RFP و طراحی پروتوتایپ

برای طراحی سامانه‌های نرم‌افزاری یا اپلیکیشن‌های کاربردی یا طراحی سایت، حتی اگر اجرای نرم‌افزاری پروژه توسط خودتان انجام شود، نیاز به یک RFP و Prototype حرفه‌ای و دقیق دارید. تحلیل و طراحی صفحات آن را با دقت برای شما انجام خواهیم داد. 

خدمات محتوا و گرافیک سایت

گاهی برای به روز رسانی وب سایت مطالب و محتوای سایت، نیرو یا فرصت لازم را ندارید و یا شاید تخصص کافی برای طراحی صفحات سایت یا جانمایی دقیق محتوای سایت خود را ندارید. روی کمک ما حساب کنید. ما وب سایت شما را به روز نگه می‌داریم.

خدمات عکاسی محصول و تبلیغات

یکی از بزرگترین اشتباهات وب‌سایت‌ها استفاده از تصاویر یا ویدئوهای تکراری کپی شده از سایر وب‌سایت‌ها است. این کار سایت شما را نابود می‌کند. شما باید عکس و ویدئوی خود را بسازید. ما به شما کمک می‌کنیم.

خدمات سئو (SEO)

بهترین وب‌سایت دنیا را هم که داشته باشید، اگر برای موتورهای جستجو بهینه سازی نشده باشد و در واقع با کلمات کلیدی مورد نظر خود در گوگل دیده نشوید، به احتمال زیاد نتیجه مناسبی از کار خود به دست نخواهید آورد. بدون SEO طراحی سایت مفید نیست.

تبلیغات گوگل ادز Google Ads

گاهی نیاز است تا محصولی را به سرعت به فروش برسانید و فرصت یا امکان SEO ندارید. اینجا است که تبلیغات در گوگل قدرت خود را به رخ می‌کشد. تبلیغات در گوگل را کاملا حساب‌شده و دقیق انجام می‌دهیم.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید