اگر هنوز در فهرست نتایج اورگانیک جستجوی گوگل در صفحه نخست نیستید

با Google Ads رقابت در فهرست نتایج گوگل را دور بزنید و در سه رتبه نخست از صفحه نخست گوگل باشید!

در حال حاضر تبلیغات آنلاین یکی از موثرترین و سریع‌ترین روش‌های تبلیغاتی در جهان محسوب می‌شود. تقریبا تمام مردم برای نیاز خود ابتدا در گوگل جستجو می‌کنند به طوری که یک عبارت و مفهوم جدید به واژگان کلامی مردم به اسم «گوگل کردن» پدیدار شده است. لذا جایگاه کسب و کار شما در گوگل برای جذب مشتری حرف اول را برای رسیدن به اهداف شما دارد. 

جایگاه شما در فهرست نتایج جستجوی گوگل کجاست؟

گوگل ادز به زبان ساده

به زبان ساده در گوگل ادز، شما به گوگل پول می‌دهید تا وقتی کاربری عبارت خاصی که مد نظر شما است را جستجو کرد، گوگل ابتدا سایت شما را نمایش دهد. برای مثال شما یک وب سایت فروش موبایل دارید و می‌خواهید گوشی‌های آیفون شما برای فروش تبلیغ شود. این درخواست را همراه با یک استراتژی به گوگل می‌دهید و کاربران با جستجوی عبارت "خرید گوشی آیفون"، سایت شما در ابتدای صفحه نتایج گوگل می‌بینند و برای خرید روی آن کلیک می‌کنند و در صورتی که شرایط رقابتی و سادگی خرید و اطمینان از تحویل محصول مناسب به کاربر در سایت شما مهیا باشد کاربر از شما خرید می‌کند.

تبلیغات در گوگل

رای دیده شدن در گوگل دو روش وجود دارد. یکی روش SEO است که روشی زمان‌بر است و اگر به درستی و به صورت پیوسته با پشتوانه دانش فنی و نیروی اجرایی ماهر انجام شود، آینده کسب و کار آنلاین شما را تضمین می‌کند. روش دوم اما بسیار سریع و آنی است. آن روش تبلیغ در گوگل است. این کار نیاز به دانش فنی و تحلیل همه جانبه بازار و کلمات کلیدی مد نظر شما دارد تا به خوبی کاربران مد نظر شما را جذب کند و هزینه‌های پرداختی شما به شرکت گوگل به خوبی مصرف شود. برای این کار ما پیش از شروع کار، با طراحی استراتژی و برنامه‌ریزی اصولی، مسیر رسیدن شما به هدف ایده‌آل را ارائه خواهیم کرد.

روش‌های تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل به روش‌های مختلف به یکی از مهم‌ترین ابزار موفقیت در اینترنت تبدیل شده است. برای دیده شدن دربرای این کار از سرویس تبلیغ در گوگل یا به عبارتی گوگل ادز (Google Ads) استفاده می‌شود. گوگل به ازای هر کلیک که روی تبلیغات شما می‌شود مبلغی از حساب شما کسر می‌کند. گوگل بابت نشان دادن تبلیغات از شما پول نمی‌گیرد، اما اگر کسی روی تبلیغ شما کلیک کند و وارد سایت شما شود هزینه‌ی کلیک از شما کسر خواهد شد.

هزینه تبلیغ در گوگل

بر اساس استراتژی تعیین شده توسط ما، این آگهی‌ها تنها برای کسانی به نمایش در می‌آیند که به دنبال خدمات و کالاهای شما هستند. شما می‌توانید به گوگل بگویید که تبلیغاتتان فقط به کاربران کشوری خاصی نمایش داده شود یا اگر عبارت خاصی جستجو شد نمایش داده شود یا برعکس اگر عبارت خاصی جستجو شد نمایش داده نشود و... تنظیمات دیگری که باعث می‌شود هزینه کمتری بابت تبلیغات پرداخت نمایید.

هزینه‌ها در تبلیغات گوگل

هزینه تبلیغ در گوگل با توجه به کلمه کلیدی، وب‌سایت شما و همچنین دیگر رقبایی که همراه شما تبلیغ در گوگل داده‌اند محاسبه می‌شود که در نتیجه باعث می‌شود هزینه تبلغات کاملا در هر لحظه متغیر باشد. هزینه تبلیغ در گوگل از ۱ سنت امریکا برای هر کلیک آغاز می‌شود و با توجه به مواردی که گفته شد تا چند دلار هم ممکن است افزایش پیدا کند.

با تبلیغ در گوگل برای چه چیزی پول می‌پردازیم؟

به ازای هر نفر که روی تبلیغ شما کلیک کند شما هزینه‌ای می‌پردازید. شا می‌توانید به گوگل بگویید به ازای هر کاربر که به وب‌سایت شما بیاید و عملی انجام دهد (برای مثال فرم خاصی در سایت شما را پر کند) به گوگل پول می‌دهید و به این صورت آن‌ها را دنبال کنید و در ادامه از طریق تبلیغ در گوگل بازاریابی مجدد کنید.

با تبلیغ در گوگل برای چه چیزی پول نمی‌پردازیم؟

اگر کسی تبلیغ شما را ببیند اما روی آن کلیک نکند، شما هزینه‌ای نمی‌پردازید. برعکس چنین چیزی هم وجود دارد. برای مثال اگر کسی از یک IP چند بار روی تبلیغ شما کلیک کند، گوگل این موضوع را که یک نفر چند بار کلیک کرده تشخیص می‌دهد و نتیجه این است که دیگر شما هزینه کلیک‌های اضافی را نمی‌پردازید.

هنوز ابهاماتی دارید؟

چند پرس و پاسخ درباره Google AdWords

 • تبلیغات در گوگل کجا نشان داده می‌شود؟

  در خط اول گوگل! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و می‌خواهید هر شخصی در گوگل عبارت "وکیل خوب در تهران" را جستجو کرد، سایت شما را در سطر اول گوگل مشاهده کند، نیاز است تا از تبلیغات گوگل استفاده کنید.

 • چه کسانی باید از تبلیغات در گوگل استفاده کنند؟

  تقریبا همه به تبلیغات در گوگل نیاز دارند! فروشندگان و دارندگان سایت‌های آنلاین، پزشک‌ها و وکلا، طراحان منزل، مکانیک خودرو، حمل و نقل، فروشندگان بلیت و تور و... می‌توان گفت این نوع از تبلیغ، تبلیغی است که بهترین اثر را برای تمامی اصناف دارد.

 • چرا تبلیغات در گوگل بهترین روش تبلیغات آنلاین است؟

  زیرا دقیقا مخاطب اصلی را هدف قرار می‌دهد. به عنوان مثال وقتی کسی سرچ می‌کند "وکیل در تهران" او مشکلی دارد و واقعا به دنبال یک وکیل خوب در تهران است. او پول دارد و آماده گرفتن وکیل است. اما سایر تبلیغات مثل تبلیغات بنری در سایت‌های دیگر ممکن است مخاطبانی داشته باشند که اصلا در آن لحظه نیاز به وکیل ندارند.

 • تبلیغ در گوگل چقدر طول می‌کشد؟

  از مرحله‌ای که تصمیم شما قطعی شود تا مرحله‌ای که سایت خود را در رده اول گوگل مشاهده کنید بیشتر از چند ساعت طول نخواهد کشید! این سیستم بسیار سریع قابل مشاهده، فعال و زود بازده است.

بسته‌های تبلیغ در گوگل

هزینه‌های تبلیغ در گوگل به دلخواه شما است و بسته به مبلغ مورد نیاز می‌توانید به تعداد دلخواه از پکیج‌های ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ دلاری خریداری نمایید. این هزینه شامل موارد زیر می‌شود:

$500

بسته ۵۷۰ دلار در ماه

 • + ۳۵ دلار کارمزد شارژ
 • + ۳۵ دلار کارمزد مدیریت
 • کلمات کلیدی نامحدود
 • ایجاد کمپین اولیه
 • ارائه گزارش ماهانه کلیک‌ها
 • نمایش آگهی در صفحه اول
 • بهینه سازی کمپین تبلیغاتی
$250

بسته ۲۹۰ دلار در ماه

 • + ۲۰ دلار کارمزد شارژ
 • + ۲۰ دلار کارمزد مدیریت
 • کلمات کلیدی نامحدود
 • ایجاد کمپین اولیه
 • ارائه گزارش ماهانه کلیک‌ها
 • نمایش آگهی در صفحه اول
 • بهینه سازی کمپین تبلیغاتی
$100

بسته ۱۳۰ دلار در ماه

 • + ۱۵ دلار کارمزد شارژ
 • + ۱۵ دلار کارمزد مدیریت
 • کلمات کلیدی نامحدود
 • ایجاد کمپین اولیه
 • ارائه گزارش ماهانه کلیک‌ها
 • نمایش آگهی در صفحه اول
 • بهینه سازی کمپین تبلیغاتی
پای صحبت و نظرات

مشتریان ارزشمند کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی

موسسه خیریه سمر ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته اعلام می‌نماید از کیفیت خدمات ارائه شده،‌ تعهد کاری و صداقت در کردار و نیز سرعت پاسخگویی کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در طول مدت همکاری کمال رضایت را داشته است. موفقیت روزافزون و سربلندی جهت مدیریت و همکاران این مجموعه را از خداوند متعال خواستارم.

سرکار خانم شهرزاد آیرم اروجکندی موسس و مدیریت موسسه خیریه سمر
آقای مهندس علی‌رضا امینی

همکاری با ecb در طراحی وب‌سایت شرکت تولیدی پی ای اس باعث افتخار بوده و به استحضار می‌رساند؛ طراحی زیبا، جامع، گویا، کاربردی و به‌روز وب‌سایت همراه با پاسخگو بودن، مسئولیت پذیری، انجام به موقع تعهدات و توانمندی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که این شرکت را مجاب به ادامه همکاری با شما و معرفی به سایر دوستان و آشنایان می نماید. با آرزوی توفیق

آقای مهندس علی‌رضا امینی مدیر فناوری اطلاعات شرکت تولیدی لوله و اتصالات پلی‌اتیلن P.E.S
سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر

بهترين تيمی كه برای طراحی وب‌سايت تا به امروز ديدم، واقعا بعد از اين چند سال بدون هيچ مشكلی و با نهايت دقت و زحمات آقای رحيميان عزيز و پشتيبانی فوق‌العاده... كه منجر به اين شد كار از اون چيزيی كه فكرش رو مي‌كردم خيلی بهتر بشه....

سرکار خانم مهندس هانیه بیگ‌لر مدیر شرکت هونام هیربدان
آقای کامبیز شفیعی

اینجانب مدیریت گالری عطر زند از جناب آقای رحیمیان که در امر طراحی سایت فروشگاه زحمت کشیدند و در تمام لحظات همکاری و پشتیبانی خود را دریغ ننمودند تشکر و قدردانی می نمایم.

آقای کامبیز شفیعی مدیر فروشگاه عطر و ادکلن زند
آقای مهندس علی آقایی

کار با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران به معنی اطمینان از تعهد کاری و وجود افرادی پاسخگو در ارتباط با مسائل مربوط به طراحی، تولید و پشتیبانی پرتال‌ است. همچنین صداقت در کردار و امانت داری از ویژگی‌های قابل ذکر این مجموعه است.

آقای مهندس علی آقایی مدیر انفورماتیک و فناوری اطلاعات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران
آقای مهندس علی مرادی

شرکت چوب سبز در دبی از سال ۲۰۰۸ میلادی با آقای رحیمیان برای کار طراحی و اجرا و مدیریت وب‌سایت خود همکاری داشته است که در همه موارد نتیجه کار عالی بوده و از مجموعه ایشان راضی بودیم. این پیام تشکری از طرف ما برای سرویس عالی شرکت شما است.

آقای مهندس علی مرادی مدیر شرکت چوب سبز دبی
آقای علی‌رضا کاظمیان

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران توسط یکی از دوستانم به من معرفی شد و پس از آغاز کار شاهد همكاری صمیمانه ایشان با مجموعه خود بودم. هم‌فكری در پیدا کردن بهترین راه تولید وب سایتی موفق و ارائه راه‌کارهای تجارت الکترونیک که با دقت و پس از بررسی کسب و کار ما و مقایسه آن با سایر کسب و کارهای مشابه انجام می شد و پس از رسیدن به نتیجه به سرعت اجرا می شد، درخواست‌های مختلفی هم که برای اصلاحات ارائه می شد با شكيبايی و حوصله انجام می‌شود. پشتكار فراوان تیم کارگزاارن تجارت الکترونیک ایران برای برآورده ساختن اهداف تجاری ما از سایت قابل ملاحظه است. در نهایت می توانم بگویم؛ كلا متشكرم...

آقای علی‌رضا کاظمیان مدیر فروشگاه عطر شقایق ۲
آقای علی‌رضا ستایش‌فر

یک تجربه مهم در تجارت می‌گوید شخصیت استخدام کنید. مهارت آموختنی است. این تجربه در ارتباط با همکاری کارگزاران تجارت الکترونیک به درستی صدق می‌کند. طی چندین سفارش سایت به این عزیزان ارائه خدمات حرفه‌ایی و شخصیت کاری به ما ثابت شد. با آرزوی سلامتی و شادی برای کارگزاران تجارت الکترونیک و ادامه همکاری برای ما.

آقای علی‌رضا ستایش‌فر مدیر بازاریابی شرکت سگال مدیا
آقای دکتر رامین رحیمیان

پشتیبانی عالی، سرویس‌دهی کامل، اطلاع‌رسانی به‌موقع، شکیبایی و برخورد بسیار مناسب مسئولین، سرعت بالای انجام پروژه‌ها، سرورهای قدرتمند و سریع، و... تنها بخشی از توانایی‌هایی بود که در طول همکاری پرسعادتم با مجموعه "کارگزاران تجارت الکترونیک ایران" به وضوح مشاهده کردم، و قطعا این مجموعه پر استعداد و پویا رو به دوستان و آشنایانم با افتخار معرفی خواهم کرد. با آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون برای همگی دست‌اندرکاران این مجموعه.

آقای دکتر رامین رحیمیان مدیر شرکت صنایع پویان طب هگمتانه
آقای دکتر امین فراتی

گروه کارگزاران تجارت الکترونیک به مدیریت آقای ارمین رحیمیان یکی از بهترین‌های این رشته هستند و انصافا در هر زمان از شبانه روز در صورت بروز مشکل یا اختلال احتمالی در سیستم تحت نظارت ایشان خیلی فعالانه و دوستانه پاسخگو بودند و در اسرع وقت سوالات یا مشکلات ما را به نحو احسن حل کرده‌اند. من به عنوان ریس هیئت مدیره D&B group ضمن تشکر و قدردانی از ایشان توفیق روز افزون کارگزاران تجارت الکترونیک ایران را از خداوند خواستارم.

آقای دکتر امین فراتی رییس هیئت مدیره شرکت بین المللی D&B Groups
آقای مهندس فرهاد کجوری

بنده در طى چند سالى كه با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در ارتباط هستم، به نظرم پاسخ‌گويى سريع و پيگيرى بسيار عالى ایشان در ارتباط با درخواست‌های تلفنی و کتبی که از جانب پرسنل غیر ایرانی و انگلیسی زبان شرکت ما در گرجستان را می‌توانم از مهم‌ترین مزایای همکاری با این مجموعه نام ببرم.

آقای مهندس فرهاد کجوری مدیر نمایندگی فروش محصولات کاشی پاسارگاد و پلاستیک حافظ در گرجستان
خانم مهندس مریم رادمهر

پرتال واحد Healthcare شرکت ما که توسط کارگزاران تجارت الکترونیک ایران از طریق دفتر دوبی Jamshidi Advertising L.L.C سفارش داده شد، باید کمتر از یک هفته به نمایشگاهی در آلمان می‌رسید، که خوشبختانه توانایی بالای اجرایی ecb موجب شد تا وب سایت ما با طرحی جذاب و دقیق با سرعتی بالا و در زمان بسیار کم و پیش از آغاز نمایشگاه طراحی، اجرا و به اتمام برسد. اکنون از این که پرتالی Professional در اختیار داریم خرسندیم.

خانم مهندس مریم رادمهر مدیر فروش شرکت C3 Automation
آقای مهندس مسعود نیکبخت

من از تعهد شما و ارزش نهادن به خواست و حقوق مشتری چه در حین طراحی وب سایت و اجرای پروژه و چه بعد از تکمیل و تحویل پروژه (خدمات پس از فروش) لذت بردم و حس همکاری و در کنار مشتری ماندن را خیلی خوب و قوی به من انتقال دادید. برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

آقای مهندس مسعود نیکبخت مدیر گروه مهندسی باستان پل
آقای کمالی

We are happy with the website developed by ecb.ir. It serves our purpose very well. We thank you for your support.

آقای کمالی مدیر شرکت Soccer EX sport دوبی

سفارش تبلیغ در گوگل به شکلی اثر گذار و نتیجه بخش!

اگر یک کار حرفه‌ای و بی نقص می‌خواهید، هم اکنون سفارش دهید تا درخواست شما بررسی و نتیجه با جزئیات برای شما ارسال شود. آنچه می‌خواهید تنها با چند کلیک محقق می‌شود.

درخواست تماس برای مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید سرویس اطلاعات خود را وارد نمایید تا برای مشاوره با شما تماس گرفته می‌شود.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید