مقالات آموزشی مایکروسافت SQL Server

مایکروسافت اس کیو ال سرور محبوب‌ترین و قدرتمندترین نرم‌افزار ساخت و مدیریت پایگاه داده (Database) محسوب می‌شود که امکان ایجاد جداول داده را با امکانات بسیاری برای افزودن و ذخیره‌سازی اطلاعات، حذف، ویرایش و اجرای عملیات محاسبای و مقایسه و ادقام و ترتیب کردن و... روی دیتاهای ایجاد شده در جداول خود را به شما می‌دهد. در نتیجه شما می‌ةوانید پیچیده‌ترین سامانه‌های نرم‌افزاری را با استفاده از این نرم‌افزار پیاده سازی نمایید. در این مقالات آموزشی مایکروسافت SQL Server تلاش کردیم آموزش کامل و دقیقی را به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان بگذاریم.

آشنایی با Microsoft SQL Server برای توسعه دهندگان
نرم‌افزار مدیریت پایگاه داده SQL یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین نرم‌افزارهای ساخت و مدیریت پایگاه داده محسوب می‌شود که امکانات بسیاری برای ذخیره‌سازی، حذف، ویرایش و اجرای عملیات روی دیتا را انجام می‌دهد.
چهارشنبه، 14 مهر 1400 - 12:09

به روز رسانی مقالات آموزشی مدیریت و طراحی سایت

این وب سایت به صورت مداوم در حال به روز رسانی است. بارگذاری مقالات آموزشی نیز از این امر مستثنا نیست و به تدریج در موضوعات و دسته بندی های آموزشی مختلف، مطالب جدید به روز می‌شود که آخرین مطالب بارگذاری شده را در این صفحه به ترتیب مشاهده می‌فرمایید. در صورتی که به صفحه آموزش طراحی سایت مراجعه نمایید، این مقالات به صورت دسته بندی شده در دسترسی شما هستند.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید