مقالات آموزشی جاوا اسکریپت (JavaScript (JS

جاوا اسکریپت JavaScript (JS) یک زبان برنامه‌نویسی شی‌گرایی (Object Oriented) و ساخت یافته (Structured) است که بر روی مرورگر اینترنت سمت کاربر (Client Side) اجرا می‌شود و به صفحا HTML دسترسی پیدا می‌کند تا بتواند بر اساس عملکرد کاربران، با مخاطبین سایت تعامل کرده و ارتباط بهتری برقرار کند. بسیاری از پیام‌ها و واکنش‌هایی که کاربر هنگام کار با یک سایت با آن روبرو می‌شود توسط این زبان برنامه‌نویسی شده است. لذا عملا می‌توان گفت کمتر سایتی را می‌توان دید که از کدهای (Script) جاوا اسکریپت استفاده نکرده باشد. کدنویسی با JS‌ بسیار ساده است و با مقالات آموزشی جاوا اسکریپت می‌توانید طی چند روز با آن آشنا شوید و سایت خود را با کاربر تعاملی‌تر نمایید.

جاوا اسکریپت JavaScript (JS) چیست و چه کاربردی دارد؟
جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی سمت کاربر یا (Client Side) شی‌گرایی (Object Oriented) و ساخت یافته (Structured) است که امکان تعامل بهتر وب سایت با کاربران را ایجاد کرده و افزایش می‌دهد.
چهارشنبه، 14 مهر 1400 - 12:01

به روز رسانی مقالات آموزشی مدیریت و طراحی سایت

این وب سایت به صورت مداوم در حال به روز رسانی است. بارگذاری مقالات آموزشی نیز از این امر مستثنا نیست و به تدریج در موضوعات و دسته بندی های آموزشی مختلف، مطالب جدید به روز می‌شود که آخرین مطالب بارگذاری شده را در این صفحه به ترتیب مشاهده می‌فرمایید. در صورتی که به صفحه آموزش طراحی سایت مراجعه نمایید، این مقالات به صورت دسته بندی شده در دسترسی شما هستند.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید