مقالات آموزشی HTML / HTML5

در اینجا با مقالات آموزش زبان نشانه گذاری اَبَرمتن یا HTML (HyperText Markup Language) آشنا می‌شوید. تمام صفحاتی که شما در اینترنت می‌بینید درواقع تصویری از خروجی یک صفحه HTML است. هر وب‌سایتی با هر زبان برنامه نویسی که ساخته می‌شود خروجی آن بر وب HTML است. لذا کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار بر بستر وب دارند، دانستن HTML مثل داشتن سواد خواندن و نشوتن در دنیای واقعی را دارد. این زبان بسیار بسیار ساده است و هر کسی می‌تواند آن را یاد بگیرد. لذا از همه کسانی که یک وب‌سایت را مدیریت می‌کنند، می‌خواهیم که این زبان را به خوبی با صرف چند روز وقت یا بگیرند.

آموزش HTML و HTML5
شما می توانید با HTML صفحات وب سایت خود را ایجاد کنید. این مقالات آموزشی همه چیز را در مورد HTML به شما می آموزد. HTML برای یادگیری بسیار آسان است و از آن لذت خواهید برد.
یکشنبه، 31 مرداد 1400 - 12:11
نخستین پرسش؛ HTML چیست؟
HTML یک زبان نشانه گذاری برای توصیف اسناد وب (صفحات وب) است.
جمعه، 02 مهر 1400 - 10:38
ویرایشگرهای متنی HTML
تنها با یک ویرایشگر متنی ساده مثل Notepad یا TextEditمی‌توانید یادگیری HTML را آغاز کنید.
جمعه، 02 مهر 1400 - 12:41
آموزش اولیه HTML با معرفی چند مثال از تگ‌های HTML
در این فصل با چند نمونه اولیه از تگ‌های HTML آشنا می‌شویم. ولی نگران این نباشید که هنوز به طور کامل آن‌ها را آموزش ندادیم.
جمعه، 02 مهر 1400 - 20:55
آشنایی با عناصر تشکیل دهنده اسناد HTML
به طور کلی عناصر HTML با «تگ باز یا آغازین»، آغاز می‌شوند، یک مقدار محتوا درون خود دارند و سپس با «تگ بسته یا پایانی» به پایان می‌رسند.
شنبه، 03 مهر 1400 - 00:38

به روز رسانی مقالات آموزشی مدیریت و طراحی سایت

این وب سایت به صورت مداوم در حال به روز رسانی است. بارگذاری مقالات آموزشی نیز از این امر مستثنا نیست و به تدریج در موضوعات و دسته بندی های آموزشی مختلف، مطالب جدید به روز می‌شود که آخرین مطالب بارگذاری شده را در این صفحه به ترتیب مشاهده می‌فرمایید. در صورتی که به صفحه آموزش طراحی سایت مراجعه نمایید، این مقالات به صورت دسته بندی شده در دسترسی شما هستند.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید