مقالات آموزشی نحوه استفاده از ماژول فروشگاهی دی ان ان ایکامرس DNN ECommerce

افزونه‌های فروشگاه‌های زیادی برای DNN نوشته شده است. NBStore، Hot Cake، Cross Classified Pro و ECommerce که این محصول آخر کامل‌ترین ماژول فروشگاهی DNN محسوب می‌شود که البته با افتخار توسط یکی از مهندسین متخصص ایرانی طراحی و تولید شده است. چند سالی است که از انتشار نخستین نسخه این ماژول گذشته و تغییرات شگفت‌انگیزی در این مدت داشته است. تا کنون صدها نسخه از این ماژول معتبر و قدرتمند به فروش رفته است. اکنون به عنوان یک موضوع مستقل آموزشی، نحوه استفاده از ماژول فروشگاهی DNN ecommerce را آماده کرده‌ایم که از جزئیات آن مطلع شوید. کاربران که برای طراحی سایت خود از DNN استفاده کرده‌اند، می‌توانند برای راه اندازی فروشگاه خود از این ماژول پیشرفته استفاده نمایند.

معرفی ماژول فروشگاهی دی ان ان ای‌کامرس DNN ECommerce
ماژول DNN Ecommerce یک ماژول پیشرفته فروشگاهی با قابلیت‌های منحصر به فردی است که در کل اکوسیستم DNN بی رقیب است. امکانات بسیار متنوع آن تجارت الکترونیک را آئان کرده است.
چهارشنبه، 14 مهر 1400 - 13:08
معرفی و آموزش داشبورد ماژول فروشگاه ECommerce در وب سایت فروشگاهی DNN
زمانی که به پنل مدیریت فروشگاه وارد می‌شوید ابتدا به صفحه دشبورد پنل مدیرت فروشگاه هدایت می‌شوید.
چهارشنبه، 14 مهر 1400 - 13:14
معرفی صفحه فهرست محصولات ماژول فروشگاهی DNN ECommerce
برای مدیریت، افزودن یا حذف محصولات فروشگاه، ابتدا وارد صفحه «محصولات» در پنل مدیریت فروشگاه شوید.
چهارشنبه، 14 مهر 1400 - 13:16
افزودن محصول به فروشگاه یا ویرایش محصول موجود در فروشگاه
وقتی در صفحه محصولات هستید، سه گزینه وجود دارد که شما را به صفحه ویرایش محصول هدایت می‌کند. افزودن محصول جدید، ویرایش محصول و ویرایش محصول در تب جدید که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.
چهارشنبه، 14 مهر 1400 - 16:42
تب دوم افزودن یا ویرایش مدل محصول فروشگاه در DNN
تب دوم فروشگاه DNN ECommerce مربوط به قیمت‌گذاری و مدیریت انبار محصول است. برخی محصولات یک قیمت و برخی چند مدل یا آپشن مختلف با قیمت‌های مشابه یا مختلف دارند.
جمعه، 16 مهر 1400 - 16:09
تب سوم افزودن یا ویرایش تصاویر، ویدئو و پیوست محصول فروشگاه در DNN
تصاویر، ویدئو و فایل‌های پیوست و حتی تصاویر ۳۶۰ درجه یا سه بعدی محصول را در ماژول فروشگاه دی ان ان DNN ECommerce به سادگی کشیده و رها کنید تا به محصول شما اضافه شود.
جمعه، 16 مهر 1400 - 17:35

به روز رسانی مقالات آموزشی مدیریت و طراحی سایت

این وب سایت به صورت مداوم در حال به روز رسانی است. بارگذاری مقالات آموزشی نیز از این امر مستثنا نیست و به تدریج در موضوعات و دسته بندی های آموزشی مختلف، مطالب جدید به روز می‌شود که آخرین مطالب بارگذاری شده را در این صفحه به ترتیب مشاهده می‌فرمایید. در صورتی که به صفحه آموزش طراحی سایت مراجعه نمایید، این مقالات به صورت دسته بندی شده در دسترسی شما هستند.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید