معرفی و آموزش داشبورد ماژول فروشگاه ECommerce در وب سایت فروشگاهی DNN
 

معرفی و آموزش داشبورد ماژول فروشگاه ECommerce در وب سایت فروشگاهی DNN

زمانی که به پنل مدیریت فروشگاه وارد می‌شوید ابتدا به صفحه دشبورد پنل مدیرت فروشگاه هدایت می‌شوید.
چهارشنبه، 14 مهر 1400 | Article Rating

بعد از این که وب سایت فروشگاهی DNN خود را که با استفاده از ماژول ECommerce راه اندازی و کانفیگ شده است را دریافت می‌نمایید، علاوه بر صفحات عمومی سمت کاربران مثل صفحه فهرست محصولات، جزیات محصول، جستجو، نشانی‌ها، علاقه‌مندی‌ها، مقایسه و .... یک صفحه مدیریتی نیز ایجاد می‌شود که تنها کاربر مدیر سایت (Administrator) و یا مدیر ارشد سایت (Super User) و سایر نقش‌های کاربری که شما مشخص کرده باشید و امکان دسترسی را به آن فراهم کرده باشید به آن دسترسی دارند. برای این منظور با حساب کاربری مدیریتی خود وارد سایت DNN خود شده و روی صفحه «مدیریت فروشگاه» کلیک کنید تا به صفحه نخست پنل مدیریت فروشگاه که «داشبورد فروشگاه» نام دارد وارد شوید.

صفحه داشبورد فروشگاه نمای کلی از وضعیت فروشگاه شما را نشان می‌دهد. برای مثال از گزارش کلی درباره میزان فروش یک هفته اخیر، ماه جاری، میزان ثبت نام‌ها، درخواست و فاکتورهای پرداخت شده و نشده و ارسال شده و... فهرستی از آخرین محصولات، آخرین پیام‌ها و نظرات، آخرین پرسش و پاسخ‌ها و... را شامل می‌شود.

در سمت راست صفحات پنل مدیریت فروشگاه ECommerce، همیشه منویی با قابلیت باز و بسته شدن وجود دارد که با کلیک روی اولین گزینه آن یعنی «فروشگاه» شما را به صفحه اصلی فروشگاه که فهرست محصولات را در سایت شما نشان می‌دهد و مشتریان سایت نیز آن را می‌بینند هدایت می‌کند.

دومین گزینه همین صفحه پیشخوان یا داشبورد است که در ابتدای ورود به پنل مدیریت فروشگاه به آن هدایت می‌شوید.

در بالای صفحه یک آيکون منو (سه خط روی هم) وجود دارد که منوی سمت راست را جمع می‌کند تا در صورت نیاز فضای کاری بزرگ‌تر شود و با دوباره زدن آن، منوی سمت راست باز می‌شود و از حالت آیکون به حالت عنوان و آیکون بر می‌گردد. در قسمت بالا سمت چپ نیز ورژن جاری و شماره نسخه فعلی فروشگاه را نشان می‌دهد و دکمه خروج از حساب کاربری و تعداد پیام‌هایی که سایت DNN به شما داده است را نیز به شما نمایش می‌دهد.

 
نمایی از صفحه داشبورد ماژول فروشگاه DNN ECommerce
 

در ادامه به تمام امکانات فروشگاه که در منوی عمودی سمت راست وجود دارد می‌پردازیم. برای مطالعه هر یک به درس‌های آموزشی بعدی مراجعه نمایید.


معرفی برخی خدمات مرتبط با راه اندازی کسب و کار آنلاین کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

در صورتی که مایل به معرفی خدمات طراحی سایت ما به دوستان خود هستید لطفا این صفحه را برای ایشان به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره خدمات ما در زمینه طراحی سایت فروشگاهی همچون طراحی سایت عطر، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت سازمانی با ورود به این صفحات به دست آورید. این که وب سایت مورد نظر شما از چه نوعی باشد را به ما بسپارید. بسته به امکانات و نیاز شما بهترین را برای شما انتخاب می‌کنیم. چه از نوع طراحی سایت با دی ان ان DNN (دات نت نیوک) باشد و چه از نوع طراحی سایت با وردپرس Wordpress می‌توانید از طریق صفحات مربوط به آن اطلاعات بیشتری کسب کرده و همه خدمات خود را از میزبانی وب و خرید هاست گرفته تا طراحی اپلیکیشن موبایل و آموزش طراحی سایت و سئو سایت SEO، آن را با خیال راحت به ما بسپارید. نکته قابل توجه این است که ما با هدف افزایش درآمد و رساندن شما به اهدافی که مد نظر دارید این کار را انجام می‌دهیم و این موضوع بسیار متفاوت است با این که بخواهید فقط یک سایت داشته باشید! چون هر طراحی سایتی شما را به اهداف‌تان نمی‌رساند. تخصص ما تجارت الکترونیک و راه اندازی کسب و کار آنلاین است و طراحی سایت تنها بخشی از این خدمات محسوب می‌شود. عکاسی 360 درجه از محصول و طراحی سیستم اختصاصی یکپارچه ERP و راهبری و چگونگی انجام کار برای رسیدن به درآمد آنلاین چیزی است که بسیاری از طراحان سایت نمی‌دانند. این در حالی است که هدف ما از طراحی سایت تمرکز روی به نتیجه رسیدن اهداف شما است نه طراحی سایت! کارگزار خدمات فناوری اطلاعات خود را به درستی و با دقت انتخاب کنید.

پرسش و پاسخ‌های متداول
زمانی که به پنل مدیریت فروشگاه وارد می‌شوید ابتدا به صفحه دشبورد پنل مدیرت فروشگاه هدایت می‌شوید که در آن اطلاعات و گزارش کلی از وضعیت جاری فروشگاه آنلاین خود را مشاهده می‌کنید. شامل آخرین سفارشات، آخرین نظرات، آخرین محصولات، میزان فروش در بازه‌های زمانی مختلف و...
تصاویر
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید