معرفی ماژول فروشگاهی دی ان ان ای‌کامرس DNN ECommerce
 

معرفی ماژول فروشگاهی دی ان ان ای‌کامرس DNN ECommerce

ماژول DNN Ecommerce یک ماژول پیشرفته فروشگاهی با قابلیت‌های منحصر به فردی است که در کل اکوسیستم DNN بی رقیب است. امکانات بسیار متنوع آن تجارت الکترونیک را آئان کرده است.
چهارشنبه، 14 مهر 1400 | Article Rating

افزوده DNN ECommerce یک ماژول فروشگاهی ساخت یک مهندس ایرانی است که سال‌ها روی آن کار انجام داده و طی چند سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است. هم اکنون صدها نسخه از این ماژول به فروش رسیده است و بسیاری از کسانی که این ماژول فروشگاهی را خریداری می‌کنند،‌با بسیاری زا قابلیت‌های آن نا آشنا هستند.

امکان چند فروشندگی ماژول فروشگاه

در این مقاله تلاش کردیم تا تمام گزینه‌های موجود در این ماژول را به شکل مختصر و مفید آموزش دهیم. کی از ویژگی‌های بسیار مهم این ماژول، Multi-Vendor بودن آن است. به این معنا که یک وب سایت می‌تواند پس از نصب این ماژول بیش از یک فروشگاه راه اندازی کند. به عبارت دیگر فروشندگان مختلفی می‌توانند در وب‌ سایتی که با این ماژول راه اندازی شده به نام خود و فروشگاه خود اقدام به قروش محصولات خود نمایند.

قابلیت‌ها و امکانات ماژول فروشگاهی DNN ECommerce

این ماژول قابلیت‌های بسیار زیادی برای تک تک قسمت‌های فروشگاه پیش‌بینی کرده است که البته با این که یک حسن محسوب می‌شود ولی به دلیل کستردگی و جزئیات، کمی باعث حجیم شدن اطلاعات دیتابیس می‌شود و در نتیجه سرعت کمتری نسبت به دیگر فروشگاه‌ها دارد. با این حال امکانات آن آن قدر زیاد است که بسیاری ترجیح می‌دهند کار فروشگاه سایت خود را با استفاده از این ماژول آغاز کنند.

برای مثال در بسیاری از سایت‌ها شما می‌توانید یک درج یک نام و حداکثر یک آيکون یا تصویر، یک دسته ‌بندی یا یک برند برای محصولات فروشگاه خود مشخص کنید. در حالی که در این سایت علاوه بر مشخص کردن نام و عکس برند یا دسته‌بندی، اطلاعاتی نظیر توضیحات، شرح، لینک آدرس URL، دسته‌بندی‌های مرتبط، برای برند نام سایت برند، تلفن و ایمیل و نشانی برند، معرفی برند و.... نیز وجود دارد چرا که پیش بینی ایجاد صفحه‌ اختصاصی برای هر برند در این فروشگاه شده است. در حالی که اکثر فروشگاه‌ها تنها از برند در فیلتر محصولات استفاده می‌کنند.

یکی دیگر از ویژگی‌های این فروشگاه سیستم پیشرفته گزارش‌گیری آن است که انواع گزارش را از محصولات، مشتریان، میزان فروش، مالیات،‌هزینه حمل،‌ تخفیف و حتی سود فروش را در بازه زمانی مورد نظر بررسی و به صورت کلی و جزئی با رسم نمودار و جدول گزارش می‌دهد.

استفاده از وب سرویس Rest API فروشگاه برای برقراری ارتباط

همچنین این فروشگاه دارای وب سرویس برای تعامل با سایر نرم افزارها است. در واقع از قسمت Rest API می‌توانید وب سرویس‌های مورد نظر خود را که قبلا در این سامانه پیش بینی شده است انتخاب کرده و مثلا برای سینک قیمت و موجودی محصولات با نرم افزار حسابداری فروشگاه خود از آ» استفاده کنید. و یا برای برقراری ارتباط با سایر فروشگاه‌ها و سایت‌های تبلیغاتی محصولات خود را از طریق API ارائه نمایید. همچنین برای طراحی اپلیکیشن‌های موبایل و وب اپ می‌توانید از وب سرویس‌های مختلف این فروگشاه استفاده کنید.

امکان بارگذاری انبوه محصولات و به روز رسانی قیمت و موجودی

به دو امکان فوق‌العاده دیگر می‌توان اشاره کرد و آن امکان بارگذاری انبوه محصولات توسط تنظیم یک فایل اکسل است. یعنی شما می‌تواند به جای وارد کردن جدا جدای محصولات، صدها محصول را برای یک دسته بندی در یک فایل اکسل معرفی کنید و سپس آن را در سایت بارگذاری کرده و پس از چند ثانیه یا دقیقه تمام آن محصولات در سایت قابل مشاهده هستند. همین روش را برای سینک و به روز رسانی انبوه قیمت و نام مدل‌های هر محصول ایجاد کرده است تا بتوانید قیمت و موجودی فروشگتاه خود را از طریق بارگذاری فایل اکسل به روز رسانی کنید.

امکان تعریف انواع درگاه‌های خدماتی

امکان تعریف انواع درگاه‌های بانکی، درگاه‌های حمل و نقل مثل پست و الوپیک و ...، درگاه‌ّای پیامکی مثل SMS.ir و.... انواع و اقسام روش‌های تخفیفی، سیستم شگفت انگیز با شمارنده معکوس و... همگی موجب شده تا این ماژول در بازار بی رقیب باشد. 

بررسی اجمالی امکانات فروشگاه DNN ECommerce

همچنین انواع امکانات تخفیفی بر اساس محصول، تعداد، مبلغ، کوپن، نقش کاربری، برند محصول، حتی یک فرد خاص را دارد که به شما اجازه می‌دهد هر نوع کمپین تبلیغاتی را در سایت خود راه اندازی کنید.

این سامانه امکان فروش ویژه و ثانیه شمار معکوس را دارد و قابلیت برنامه ریزی بلند مدت برای کمپین‌های مختلف فروش‌های شگفت‌انگیز را به شما می‌دهد.

این سامانه از روش‌های متنوع پرداخت مثل پاسارگاد،‌ ملت، آپ، سامان، زرین پال و حتی خرید نقدی و اعتباری را دارد و با داشتن سیستم کیف پول می‌تواند از روش‌های خرید اعتباری نیز از آن استفاده کرد.

روش‌های حمل مختلف مثل حمل با پیک فروشگاه، پست، تیپاکس و حتی اتصال به سامانه الوپیک را نیز دارا است و می‌تواند هر یک از این روش‌ها را به یک یا چند شهر یا استان خاص متصل کنید.

این سامانه امکان اتصال ده‌ها تصویر، ویدئو و حتی تصاویر 360 درجه را به هر محصول دارد و این امکان را به شما می‌دهد که آپشن‌های مختلف یک محصول را مثل آپشن‌های رنگ، انواع گارانتی، اصل یا فیک یا کپی بودن و... را برای هر محصول بدون وارد کردن مجدد و تکراری محصولات تنها در یک محصول اضافه کنید و تصاویر آن محصول را به آپشن‌ها متصل کنید که کاربر با تغییر آپشن تصویر و قیمت و موجودی جدید را مشاهده کند.

این سامانه از سیستم امتیاز دهی، پرسش و پاسخ و نظرسنجی پیشرفته‌ای برخوردار است که باعث تعامل بیشتر شما با مشتری می‌شود.

این سامان امکان ذخیره تاریخچه قیمتی محصولات شما را دارد. و قیمت محصولات به صورت نموداری در زمان های گذشته نمایش داده می‌شود.

همچنین این فروشگاه می‌تواند به روش سیستم استعلام قیمت فروش انجام دهد. یعنی شما می‌توانید گزینه استعلام را برای محصول فعال کنید و خریدار به جای دیدن قیمت و دکمه خرید و یا به جای دیدن گزینه نا موجود، برای آن محسول به شما درخواست استعلام قیمت ارسال کند.

این فروشگاه قابلیت SEO‌ بسیار پیشرفته‌ای دارد که استانداردهای OpenGraph و TwitterCard و ده‌ها استاندارد دیگر را در خود دارد و تمام قسمت‌های سایت قالب پذیر و قابل شخصی سازی هستند.

این فروشگاه امکان بارگذاری انبوه محصولات و همچنین به رزورسانی انبوه قیمت‌ها را از طریق فایل اکسل به شما می‌دهد که این کار کمک می‌کند که زمان به روز رسانی قیمت صدها برابر بیشتر شود و وقت شما برای مدیریت سایت از بین نرود و تمرکز شما بیشتر بر روی فروش محصولات باشد.

امکان گزارش‌گیری بسیار دقیق مالی و عمومی سایت از میزان فروش و موجودی انبار و .... بر اساس دسته‌بندی‌ها محصولات، کاربران و .... همراه با رسم نمودار در بازه‌های زمانی دلخواه.

امکان تعریف برند محصولات به تعداد دلخواه، امکان تعریف دسته‌بندی‌ها مختلف، امکان تعریف فیلدها و گروه بندی فیلدها برای درج مشخصات فنی هر دسته‌بندی از محصولات به تعداد دلخواه، امکان به اشتراک گذاری صفحات و گزینه به من اطلاع بده و علاقه‌مندی برای مشتریان، فهرست علاقه‌مندی‌ها و سفارشات برای مدیر و مشتریان و ده‌ها امکان دیگر....
 


معرفی برخی خدمات مرتبط با راه اندازی کسب و کار آنلاین کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

در صورتی که مایل به معرفی خدمات طراحی سایت ما به دوستان خود هستید لطفا این صفحه را برای ایشان به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره خدمات ما در زمینه طراحی سایت فروشگاهی همچون طراحی سایت عطر، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت سازمانی با ورود به این صفحات به دست آورید. این که وب سایت مورد نظر شما از چه نوعی باشد را به ما بسپارید. بسته به امکانات و نیاز شما بهترین را برای شما انتخاب می‌کنیم. چه از نوع طراحی سایت با دی ان ان DNN (دات نت نیوک) باشد و چه از نوع طراحی سایت با وردپرس Wordpress می‌توانید از طریق صفحات مربوط به آن اطلاعات بیشتری کسب کرده و همه خدمات خود را از میزبانی وب و خرید هاست گرفته تا طراحی اپلیکیشن موبایل و آموزش طراحی سایت و سئو سایت SEO، آن را با خیال راحت به ما بسپارید. نکته قابل توجه این است که ما با هدف افزایش درآمد و رساندن شما به اهدافی که مد نظر دارید این کار را انجام می‌دهیم و این موضوع بسیار متفاوت است با این که بخواهید فقط یک سایت داشته باشید! چون هر طراحی سایتی شما را به اهداف‌تان نمی‌رساند. تخصص ما تجارت الکترونیک و راه اندازی کسب و کار آنلاین است و طراحی سایت تنها بخشی از این خدمات محسوب می‌شود. عکاسی 360 درجه از محصول و طراحی سیستم اختصاصی یکپارچه ERP و راهبری و چگونگی انجام کار برای رسیدن به درآمد آنلاین چیزی است که بسیاری از طراحان سایت نمی‌دانند. این در حالی است که هدف ما از طراحی سایت تمرکز روی به نتیجه رسیدن اهداف شما است نه طراحی سایت! کارگزار خدمات فناوری اطلاعات خود را به درستی و با دقت انتخاب کنید.

تصاویر
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید