تب سوم افزودن یا ویرایش تصاویر، ویدئو و پیوست محصول فروشگاه در DNN
 

تب سوم افزودن یا ویرایش تصاویر، ویدئو و پیوست محصول فروشگاه در DNN

تصاویر، ویدئو و فایل‌های پیوست و حتی تصاویر ۳۶۰ درجه یا سه بعدی محصول را در ماژول فروشگاه دی ان ان DNN ECommerce به سادگی کشیده و رها کنید تا به محصول شما اضافه شود.
جمعه، 16 مهر 1400 | Article Rating

تب سوم از صفحه ویرایش / افزودن محصول مربوط به مدیریت تصاویر، فایل‌های پیوست، ویدئوها و تصاویر سه بعدی و ۳۶۰ درجه است که می‌توانید به محصول اضافه نمایید. این امکان در بخش تصاویر وجود دارد که هر تصویر را به یک یا چند مدل متصل کنید. در این حالت کاربر با انتخاب یک مدل می‌تواند عکس آن مدل را که انتخاب کرده ببینید. این حالت برای فروش محصولات با رنگ‌های مختلف بسیار کاربرد دارد. برای مثال فروش آنلاین موبایل یا رژ لب یا لاک ناخن یا سایه چشم یا... که از یک محصول مدل‌ّای مختلفی بر اساس رنگ‌های مختلف دارند، می‌توانید برای هر رنگ (مدل) یک عکس بارگذاری کنید و آن را به مدلی که قبلا تعریف کردید متصل کنید. همچنین امکان درج عنوان و توضیح برای هر تصویر وجود دارد تا شما بتوانید روی SEO تصاویر فروشگاه خود نیز به خوبی کار کنید. دقت کنید که در تنظیمات فروشگاه اندازه تصاویر را مشخص کنید و مطابق آن اندازه تصاویر را بارگذاری کنید تا فروشگاه شما ظاهری زیبا و یک دست پیدا کند. برای مثال بهتر است همه تصاویر در اندازه 1000x1000 پیکسل یا 1500x1500‌ پیکسل آماده بارگذاری شود. تصاویر را بهتر است به صورت jpg‌با فشرده سازی 30-50 از طریق Save For Web برنامه Adobe Photoshop با پس زمینه سفید ذخیره کنید. همچنین اندازه کوچکتر را که در صفحه فهرست محصولات نمایش داده می‌شود بهتر است روی 320x320 پیکسل و یا 400x400 پیکسل تنظیم کنید. بعد از تنظیمات اولیه فایل‌های پیوست فروشگاه که در درس‌های بعدی به آن می‌پردازیم بارگذاری تصاویر محصولات را آغاز کنید. توجه کنید اگر تصویر شما در اندازه تنظیم شده نباشد، سیستم به صورت خودکار آن را به اندازه مورد نظر تبدیل می‌کند. در نتبجه ممکن است آن طور که باید این کار انجام نشود. لذا بهتر است خودتان اندازه درست را بارگذاری کنید تا سیستم فقط اندازه کوچک را از اندازه اصلی شما بسازد. پس در این شرایط می‌توانید با استفاده از توضیحات تب دوم در ادامه با این بخش آشنا شوید:

تب سوم: تصاویر، ویدئوها و پیوست‌ها

 
صفحه افزودن عکس و فیلم و پیوست و تصاویر سه بعدی محصول ماژول فروشگاه DNN ECommerce
 

اولین بخش از این صفحه گزینه تصاویر است که می‌توانید مطابق اندازه‌ای که در تنظیمات فروشگاه برای فایل‌های پیوست تنظیم کرده‌اید فایل‌های آماده شده را درون کارد بارگذاری کشیده و رها نمایید (Drag and Drop) تا فایل‌ّای شما به تدریج بارگذاری شوند. سپس برای هر تصویر می‌توانید نام و توضیحات اضافه کنید و ترتیب نمایش را نیز با دادن یک شماره به آن مشخص کرده و در نهایت آن تصویر را ذخیره کنید.

دومین قسمت از این صفحه گزینه فیلم‌ها و سوین قسمت گزینه مستندات و در نهایت گزینه تصاویر ۳۶۰ درجه یا سه بعدی است که به همین روش با کشیدن و رها کردن فایل‌های mp4 برای ویدئو با حجم کمتر از ۲۸ مگابایت، doc یا pdf یا zip یا سایر پسوندهای مجاز در تنظیمات DNN که حجمی کمتر از ۲۸ مگابایت داشته باشند برای مستندات و در نهایت بر اساس یک ساختار تصویری مشخص که ستنون و ردیف‌های یک تصویر سه بعدی را مشخص می‌کند به شکل name-col-row.jpg مثلا img-0-0.jpg و img-0-1.jpg و.... تصاویر ۳۶۰ درجه یا سه بعدی را بارگذاری می‌کنید.


معرفی برخی خدمات مرتبط با راه اندازی کسب و کار آنلاین کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

در صورتی که مایل به معرفی خدمات طراحی سایت ما به دوستان خود هستید لطفا این صفحه را برای ایشان به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره خدمات ما در زمینه طراحی سایت فروشگاهی همچون طراحی سایت عطر، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت سازمانی با ورود به این صفحات به دست آورید. این که وب سایت مورد نظر شما از چه نوعی باشد را به ما بسپارید. بسته به امکانات و نیاز شما بهترین را برای شما انتخاب می‌کنیم. چه از نوع طراحی سایت با دی ان ان DNN (دات نت نیوک) باشد و چه از نوع طراحی سایت با وردپرس Wordpress می‌توانید از طریق صفحات مربوط به آن اطلاعات بیشتری کسب کرده و همه خدمات خود را از میزبانی وب و خرید هاست گرفته تا طراحی اپلیکیشن موبایل و آموزش طراحی سایت و سئو سایت SEO، آن را با خیال راحت به ما بسپارید. نکته قابل توجه این است که ما با هدف افزایش درآمد و رساندن شما به اهدافی که مد نظر دارید این کار را انجام می‌دهیم و این موضوع بسیار متفاوت است با این که بخواهید فقط یک سایت داشته باشید! چون هر طراحی سایتی شما را به اهداف‌تان نمی‌رساند. تخصص ما تجارت الکترونیک و راه اندازی کسب و کار آنلاین است و طراحی سایت تنها بخشی از این خدمات محسوب می‌شود. عکاسی 360 درجه از محصول و طراحی سیستم اختصاصی یکپارچه ERP و راهبری و چگونگی انجام کار برای رسیدن به درآمد آنلاین چیزی است که بسیاری از طراحان سایت نمی‌دانند. این در حالی است که هدف ما از طراحی سایت تمرکز روی به نتیجه رسیدن اهداف شما است نه طراحی سایت! کارگزار خدمات فناوری اطلاعات خود را به درستی و با دقت انتخاب کنید.

تصاویر
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید