CSS‌ چیست و برای چه استفاده می‌شود و چگونه کار می‌کند؟
 

CSS‌ چیست و برای چه استفاده می‌شود و چگونه کار می‌کند؟

سی اس اس که مخفف CSS (Cascading Style Sheets) به معنای برگه‌های سَبک آبشاری، زبان کد نویسی برای صفحات HTML است که با آ» می‌توانید ظاهر صفحات وب را زیبا و جانمایی کنید.
چهارشنبه، 14 مهر 1400 | Article Rating

لوگوی CSS3

شما می توانید با HTML صفحات وب سایت خود را ایجاد کنید‌یا به عبارتی دیگر CSS نحوه نمایش عناصر HTML را توضیح می‌دهد.

این مقالات آموزشی همه چیز را در مورد CSS به شما می آموزد.

CSS برای یادگیری بسیار آسان است و از آن لذت خواهید برد. در این مجموعه مقالات آموزشی از صدها نمونه کد آزمایشی CSS استفاده می‌کنیم.


ارائه مثال در تمام درس ها

مقالات آموزشی ما همراه با مثال های HTML ارائه می شوند.

حتی شم می توانید بدون نیاز به هیچ وسیله اضافی از ویرایشگر آنلاین ما برای تست های خود و انجام آزمون خطا برای افزایش کیفیت آموزش و درک خود از درس ها استفاده نمایید. در انتهای هر نمونه کدی که به شما می‌دهیم دکمه ورود به صفحه یک ویرایشگر آنلاین را خواهید دید که می توانید با کپی کردن نمونه کد و تست آن در ویرایشگر آنلاین ما، کدهای CSS خود را ویرایش کرده و برای مشاهده نتیجه روی دکمه مشاهده نتیجه کلیک کنید.

مثال

 • </>

  نمونه کد CSS برای یادگیری این درس آموزشی:

  body {
    background-color: lightblue;

    direction: rtl;

    text-align: center;
  }

  h1 {
    color: white;
    text-align: center;
  }

  p {
    font-family: verdana;
    font-size: 20px;
  }
  کد CSS را آزمایش کنید

  تنها کافی است روی گزینه "کد CSS را آزمایش کنید " کلیک کنید تا ویرایشگر متنی ما همان لحظه باز شود و شما کدهایی را که یاد گرفتید در پنجره سمت چپ وارد کنید و با زدن گزینه "مشاهده نتیجه"، نتیجه کد خود را به صورت زنده مشاهده نمایید!


معرفی برخی خدمات مرتبط با راه اندازی کسب و کار آنلاین کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

در صورتی که مایل به معرفی خدمات طراحی سایت ما به دوستان خود هستید لطفا این صفحه را برای ایشان به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره خدمات ما در زمینه طراحی سایت فروشگاهی همچون طراحی سایت عطر، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت سازمانی با ورود به این صفحات به دست آورید. این که وب سایت مورد نظر شما از چه نوعی باشد را به ما بسپارید. بسته به امکانات و نیاز شما بهترین را برای شما انتخاب می‌کنیم. چه از نوع طراحی سایت با دی ان ان DNN (دات نت نیوک) باشد و چه از نوع طراحی سایت با وردپرس Wordpress می‌توانید از طریق صفحات مربوط به آن اطلاعات بیشتری کسب کرده و همه خدمات خود را از میزبانی وب و خرید هاست گرفته تا طراحی اپلیکیشن موبایل و آموزش طراحی سایت و سئو سایت SEO، آن را با خیال راحت به ما بسپارید. نکته قابل توجه این است که ما با هدف افزایش درآمد و رساندن شما به اهدافی که مد نظر دارید این کار را انجام می‌دهیم و این موضوع بسیار متفاوت است با این که بخواهید فقط یک سایت داشته باشید! چون هر طراحی سایتی شما را به اهداف‌تان نمی‌رساند. تخصص ما تجارت الکترونیک و راه اندازی کسب و کار آنلاین است و طراحی سایت تنها بخشی از این خدمات محسوب می‌شود. عکاسی 360 درجه از محصول و طراحی سیستم اختصاصی یکپارچه ERP و راهبری و چگونگی انجام کار برای رسیدن به درآمد آنلاین چیزی است که بسیاری از طراحان سایت نمی‌دانند. این در حالی است که هدف ما از طراحی سایت تمرکز روی به نتیجه رسیدن اهداف شما است نه طراحی سایت! کارگزار خدمات فناوری اطلاعات خود را به درستی و با دقت انتخاب کنید.

پرسش و پاسخ‌های متداول
سی اس اس که مخفف CSS (Cascading Style Sheets) به معنای برگه‌های سَبک آبشاری، زبان کد نویسی برای صفحات HTML است که با آ» می‌توانید ظاهر صفحات وب را زیبا و جانمایی کنید.
تصاویر
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید