هم اکنون با ECB تماس بگیرید

نشانی دفتر کارگزاران تجارت الکترونیک ایران
تهران، تخت طاووس (مطهری)، جنب مدرس، شماره ۲۶۸،‌ واحد ۴
همیشه در دسترس شما هستیم
[email protected]
 

پخش زنده اینترنتی (لایو استریم) تصاویر ویدئویی

سرویس پخش زنده اینترنتی و آموزش از راه دور و کلاس‌های آنلاین ECB کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

ECB Online Live Stream سامانه پخش زنده اینترنتی خصوصی به صورت آنلاین بر بستر اینترنت است که می توان با استفاده از این سامانه تصاویر انواع دوربین‌ها، وب‌کم و یا تصویر صفحه نمایش کامپیوتر را به صورت استریم در صفحات وب نمایش داد. از این سامانه پیشرفته برای پخش زنده، نظارت و کنترل و سایر موارد کاربردی زیر استفاده کرد:

 •  پخش مستقیم و زنده همایش‌ها
 •  پخش مستقیم و زنده سمینارها، کنفرانس‌ها و سمپوزیوم‌ها
 •  پخش مستقیم و زنده کارگاه‌های آموزشی
 •  وبینار‌ها و کلاس‌های آموزش از راه دور
 •  دوربین‌های حفاظتی و امنیتی مدار‌بسته
 •  پخش مستقیم و زنده اماکن مهم همچون مهد کودک‌ها، دانشگاه‌ها، کارخانه‌جات، انبارها و ...
 •  پخش زنده مراسم‌ها، جشن‌ها، یادبودها، هیئات مذهبی و ...
 •  پخش مستقیم و زنده اماکن توریستی و راه‌اندازی تور مجازی

تفاوت سامانه ECB با اسکایپ، زوم و سایر نرم افزار‌های مشابه چیست؟

نرم‌افزارهای گفتگوی زنده تصویری که توسط شرکت‌های مختلفی همچون Skype، Zoomو ... تولید شده اند یک نرم افزار عمومی هستند که حداکثر تا ۱۰ نفر را پشتیبانی می‌کنند و این در حالی است که نرم‌افزار ECB Live Streamتوانایی پخش زنده برنامه‌ها را هم زمان برای انبوهی از کاربران در اختیار شما قرار می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های این سامانه این است که کاربر بدون نیاز به نصب برنامه خاصی در وب سایت خود می‌توانید این تصاویر زنده را بر روی صفحات وب خود منتشر نماید. برای مثال می‌تواند یک برنامه کنسرت را برای پخش آنلاین پیش فروش نماید و در زمان مشخص کاربرانی که قبلا این بلیت این کنسرت را برای نمایش آنلاین خریداری کرده اند می‌توانند با لاگین به حساب خود در وب سایت شما وارد صفحه مخصوص پخش کنسرت شوند و از هر جای دنیا کنسرت خود را به صورت زنده مشاهده نمایند!

پخش زنده لایو استریم اینترنتی
پخش زنده لایو استریم اینترنتی
پخش زنده لایو استریم اینترنتی
پخش زنده لایو استریم اینترنتی

قابلیت ها و تنوع در استفاده؟

شما می توانید از ECB Live Streamبا طیف وسیعی از تجهیزات ساده و پیشرفته استفاده نمایید:

 •  تلفن همراه: از طریق ابزارک اختصاصی ECB Live Stream برای تلفن های همراه می توانید تصاویر خود را از طریق دوربین تلفن همراه ضبط و به صورت زنده بر روی اینترنت منتشر نمایید!
 •  تبلت: از طریق ابزارک اختصاصی ECB Live Stream برای تبلت ها می توانید تصاویر خود را از طریق دوربین تبلت ضبط و به صورت زنده بر روی اینترنت منتشر نمایید!
 •  لپ تاپ و کامپیوتر شخصی: از طریق نرم افزار مخصوص ECB Live Stream می‌توانید تصاویر خود را از طریق وب‌کم لپ تاپ یا دوربین‌های متصل به کامپیوتر شخصی خود ضبط و به صورت زنده بر روی اینترنت منتشر نمایید!
 •  مبدل دیجیتال سخت افزاری و میز تدوین: از طریق نرم افزار اختصاصی ECB Live Stream می‌توانید تصاویر خود را از طریق دوربین های پیشرفته متحرک و ثابت ضبط و پس از تدوین توسط سخت افزار مخصوص ECB Live Stream به صورت زنده بر روی اینترنت منتشر نمایید!
استودیوی عکاسی کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

موارد استفاده و کاربرد سامانه پخش زنده اینترنتی تصاویر ویدئویی ECB چیست؟

بسیاری از فعالیت ها چه به صورت رایگان و چه به صورت فروش آنلاین نیاز مستقیم به این سامانه دارد. یعنی برقراری ارتباط زنده به صورت تصویری یکی از مهم ترین دغدغه های فنی شرکت ها، سازمان ها و حتی بنگاه های کوچک اقتصادی است تا بتوانند به عرضه درست و جذاب خدمات خود بپردازند. در زیر به برخی از این موارد اشاره شده است:

 •  مهد کودک‌ها و مدارس: همواره یکی از دغدغه‌های والدین مشاهده فرزندان خود هنگام آموزش و رشد در مهدها و مدارس بوده است که در کشور ما تقریبا تا کنون این موضوع همچنان به قوت خود باقی است. برای این منظور مدیران این مراکز آموزشی می توانند با نصب دوربینهای مدار بسته در محل های مشخص و ارائه دسترسی لازم به والدین بر روی وب سایت آموزشگاه یا مهد کودک این اجازه را به والدین بدهند که در زمان های مشخص یا هر زمان که بخواهند به صفحه مخصوص پخش زنده اینترنتی وارد شوند و فرزند خود را هنگام بازی، مطالعه و سایر فعالیت های آموزشی و علمی مشاهده نمایند. این سرویس می توانید به صورت رایگان از طرف مدیر موسسات آموزشی در اختیار اولیاء کودکان آن آموزشگاه قرار بگیرد و یا به صورت ساعتی فروخته شود.
 •  دانشگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی: برخی از دانشگاه ها و حتی مدارس به صورت دورکاری به فعالیت می پردازند. در کشور ما، دانشگاه پیام نور یکی از این نوع دانشگاه ها است که این سامانه می تواند کاربرد زیادی برای آنها داشته باشد. اساتید دانشگاه ها می توانند به صورت ریموت با برگذاری کلاس های آموزشی زنده از طریق ورود به صفحه مخصوص آن کلاس بر روی وب سایت آموزشگاه یا دانشگاه به تدریس بپردازد.
 •  درمانگاه‌های تخصصی و فوق تخصصی: برخی از بیمارستان های جهان به دلیل کمبود نیروی متخصص جراحی، اعمال جراحی خود را به صورت آنلاین و با پخش زنده تصاویر ویدئویی جراحی و مشارکت پزشک متخصص به صورت از راه دور انجام می دهند که سامانه پخش زنده اینترنتی مبنا این امکان را در اختیار درمانگاه های کشور قرار می دهد تا بتوانند از تخصص پزشکان مجرب خارج از کشور و یا بالعکس استفاده نمایند.
 •  شرکت‌های بازرگانی: بسیاری از شرکت های بازرگانی که دفاتر مختلفی در کشورهای مختلف دارند بارها نیاز به برگذاری جلسات مشترک برای هماهنگی و بررسی مسائل مختلف کاری پیدا می کنند که نیاز است با تیم مدیریتی و حتی کل پرسنل شرکت به صورت کنفرانس های کوچک دوره ای به صورت زنده و همزمان برگذار نمایند که به دلیل عدم وجود امکانات کافی به سختی برگذار می شوند و یا آن طور که باید برگذار نمی شود. این سامانه به شما این امکان را می دهد تا به بهترین نحو این کار را انجام دهید.
 •  شرکت‌های تولیدی و کارخانه‌جات: نظارت از راه دور در شرکت های تولیدی و کارخانجات به امری حیاتی در دنیای امروز تبدیل شده است ولی با ابزار موجود مثل روش انتقال تصاویر تک فریم توسط IP-Cameraها چندان با کیفیت و به درستی انجام نمی شود. این سامانه این نظارت را به بهترین کیفیت ممکن برای شما پیاده سازی می کند.
 •  برگذار کنندگان سمینار، وبینار، کنفرانس، همایش، کنسرت و سایر مراسم: سالانه صدها همایش، سمینار، وبینار، کنسرت، جشن، مراسم مذهبی و .... در کشور برگذار می شود که طرفداران بسیار زیادی دارد ولی به دلیل مشغله زیاد و یا هزینه های بالای شرکت حضوری و فیزیکی برای بسیاری قابل استفاده نیست. شما می توانید با فروش بلیت این مراسم و یا دعوت آنلاین از بازدید کنندگان با هزینه ای کمتر تعداد بسیار زیادی را به صورت آنلاین به کنفرانس یا سمینار و یا کنسرت های خود جذب نمایید و این امر به دلیل سادگی، ارزانتر بودن و صرفه جویی وقت می تواند طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب نماید.
 •  شرکت‌های امنیتی و حفاظتی: این نوع شرکت ها می توانند دوربین های امنیتی خود را با کیفیت مناسب و سرعت مطلوب به صورت آنلاین مشاهده نمایند.
 •  استفاده شخصی: برخی از افراد به دلایل زیادی از جمله حفظ امنیت، نظارت بیشتر و ... تمایل دارند از راه دور محل کار خود، منزل، ویلا و ... را در هر زمان که خواستند و به دقت بالا و کیفیت مناسب مشاهده نمایند. این افراد می توانند از این سامانه برای رسیدن به اهداف خود بهره ببرند.
برای برآورد هزینه، هم اکنون با تکمیل فرم زیر استعلام دریافت نمایید

استعلام هزینه پخش زنده مراسم
پخش زنده اینترنتی یک طرفه Full HD

برای برآورد هزینه، هم اکنون با تکمیل فرم زیر استعلام دریافت نمایید

استعلام هزینه کلاس آنلاین آموزش مجازی
Adobe Connect Services


هزینه ماهانه برگزاری کلاس‌های مجازی آنلاین آموزش از راه دور


هزینه روزانه برگزاری کلاس‌های مجازی آنلاین آموزش از راه دور