هم اکنون با ECB تماس بگیرید

نشانی دفتر کارگزاران تجارت الکترونیک ایران
کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان ۱۰۳، شماره ۲۵۲
همیشه در دسترس شما هستیم
info@ecb.ir
 

عکاسی محصول و عکاسی سه بعدی تعاملی

عکاسی محصول دو و سه بعدی

این سامانه برای نخستین بار در کشور عرضه می شود و تلفیقی از هنر و تکنولوژی محسوب می شود به طوری که حس خرید در دنیای واقعی را به هنگام خرید در دنیای مجازی به مشتریان شما منتقل می نماید. از مهمترین ویژگی های آن مشاهده دقیق جزئیات محصول از همه زوایای آن است به طوری که با امکان بزرگنمایی کالا مشتری می تواند جزئیات، کیفیت و حتی جنس محصول را حس کند و قدرت انتخاب بیشتری به مشتری بدهد. برای در اختیار داشتن چنین ابزار قدرتمندی در فروشگاه آنلاین خود، که موجب افزایش فروش کالاهای مرغوب خواهد شد، هزینه های راه اندازی این سامانه به دو بخش عمده:

  • ۱. خرید نرم افزار
  • ۲. عکاسی سه بعدی

برای در اختیار داشتن چنین ابزار قدرتمندی در فروشگاه آنلاین خود، که موجب افزایش فروش کالاهای مرغوب خواهد شد، هزینه های راه اندازی این سامانه به دو بخش عمده:

تقسیم می شود که هر دو بخش نسبت به نیاز شما بر اساس تعداد محصولات و تصاویری گرفته شده قیمت های متفاوتی دارند. برای اطلاع از قیمت تمام شده راه اندازی این سامانه می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است برای دریافت این خدمت ابتدا لازم است که از طریق صفحه نخست این سایت اقدام به راه اندازی وب سایت نمایید تا سرویس شما روی آن نصب شود.

تصاویر زیر همگی در سه زاویه ۱۵ درجه، ۴۵ درجه و ۷۵ درجه عکاسی شده است و در هر زاویه ۱۲ شات با چرخش ۳۰ درجه گرفته شده است. این نوع تصویر برداری ۳۶ فریم برای هر محصول تولید می کند که اگر چه حرکت نرمی در سه بعدی سازی ارائه نمی کند ولی تمام زوایای محصول را به خوبی نشان می دهد. این نوع تصویر برداری به صرفه ترین نوع تصویربرداری سه بعدی است. در صورتی که سفارش دهنده تمایل به نمایش حرکت نرم تر باشد باید زوایای نزدیک تری به هم انتخاب نماید و زاویه چرخش را از ۳۰ درجه به ۲۰ یا ۱۰ کاهش دهد که طبیعتا تعداد فریم ها و هزینه تصویر برداری را افزایش می دهد. برای دریافت هزینه ها فرم زیر را تکمیل نمایید تا هزینه برای شما ارسال شود. برای مشاهده تصاویر سه بعدی روی نمونه های زیر کلیک نمایید.

در نمونه زیر می توانید تصویر را با استفاده از حرکت و اسکرولر ماوس جابجا، کرده، زوم کنید یا بچرخانید...

نمونه عکاسی ۳۶۰ درجه از یک شیشه عطر برای فروشگاه عطر شقایق


نمونه‌ای از عکاسی ۳۶۰ درجه موتور دربازکن اتوماتیک ریلی شرکت متین گذر


نمونه‌ای از عکاسی ۳۶۰ درجه کیف‌های چرم شرکت بوفالوی سفید


نمونه‌ای از عکاسی ۳۶۰ درجه کفش‌های چرم شرکت بوفالوی سفید


نمونه‌ای از عکاسی ۳۶۰ درجه دستگاه تصفیه هوای شرکت بیتاطرح آفرین


نمونه‌ای از عکاسی ۳۶۰ درجه کاسه کریستال فروشگاه کینگ کریستال

معرفی وب‌سایت تخصصی عکاسی محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عکاسی تخصصی محصول به صورت عکاسی دو بعدی و یا عکاسی ۳۶۰ درجه می‌توانید به وب‌سایت فروشگاه چاپ رفته و پس از مشاهده نمونه کارها سفارش خود را ثبت نمایید