هم اکنون با ECB تماس بگیرید

نشانی دفتر کارگزاران تجارت الکترونیک ایران
کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان ۱۰۳، شماره ۲۵۲
همیشه در دسترس شما هستیم
info@ecb.ir
 

طراحی و توسعه نرم‌افزارها کاربردی اختصاصی سایت شما

منظور از نرم‌افزارهای کاربردی چیست؟

بسیاری از مجموعه‌های بزرگ برای رشد و توسعه و افزایش درآمد و رسیدن به اهداف خود نیاز به نرم‌افزارهای مکمل و کاربردی دارند به طوری که بدون آن‌ها عملا رسیدن به اهداف غیر ممکن به نظر می‌رسد. نرم‌افزارهای عمومی زیادی برای مدیریت حجم بالای کار استفاده می‌شود که به صورت پکیج‌های تحت ویندوز روی کامپیوتر یا سرورهای داخلی مجموعه ویا اخیرا تحت وب ارائه می‌شود که می‌توانید آن‌ها را خریداری و نصب کنید. نرم‌افزارهای حسابداری و CRM و... از این دسته از نرم‌افزارها هستند. ولی بسیاری از آن‌ها برخی ویژگی‌های مد نظر شما را ندارند. گاهی کاربردی را انتظار دارید که نمی‌توانند دقیقا همان‌طور که مایل هستید به شما ارائه کنند. همچنین برای کسب و کارهای آنلاین نیاز است که مشتریان آنلاین شما به این امکانات دسترسی پیدا کنند یا به نحوی که شما می‌خواهید با شما تعامل کنند تا بتوانید بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنید. لذا طراحی یک سامانه آنلاین و حتی اتصال پایگاه داده تولید شده در وب‌سایت شما به نرم‌افزارهای داخل مجموعه شما که روی سرورهای داخلی شما نصب شده است بسیار حیاتی است.

این روش به راحتی توسط تیم ما قابل پیاده سازی است و نمونه‌های قابل توجهی نیز به صورت کامل عملیاتی شده و هم اکنون در حال بهره‌برداری است و به شدت بر بخش تجارت آنلاین آن مجموعه تاصیر گذاشته و همچنین حجم قابل توجهی کار و زمان و نیروی انسانی را کاهش داده است.

برای مثال یک فروشگاه آنلاین با ۱۰ هزار محصول نیاز دارد که بر اساس قیمت‌های روز بازار هر لحظه قیمت‌های خود را به روز کند که این کار به صورت معمول توسط نرم‌افزارهای حسابداری داخلی آن فروشگاه‌ها انجام می‌شود. همچنین آنلاین نگه داشتن موجودی محصولات در وب‌سایت شما چون به صورت فیزیکی خرید و فروش می‌شود بسیار سخت است و باید یک یا چند نیرو تمام وقت کاری خود را به مدیریت قیمت و موجودی محصولات شما در سایت اختصاص دهند که هزینه‌های نگهداری سایت شما را به شدت افزایش می‌دهد. لازم است بدانید بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین تنها به همین دلیل ساده شکست می‌خورند و به دلیل عدم توانایی مدیریت فروشگاه خود و بروز خسارت به دلیل خرید محصولات ناموجود توط خریداران آنلاین و ایجاد بحران‌های مختلف تجاری و اعتباری مجبور به توقف کار آنلاین خود می‌شوند در حالی که می‌توان به سادگی آن را مدیریت کرد! خواهد پرسید که چه طور؟ جواب بسیار ساده است. ایجاد یک سرویس تحت وب برای برقراری ارتباط بین نرم‌افزارهای داخلی مجموعه شما و وب‌سایت شما که توانایی برقراری این ارتباط حیاتی را داشته باشد.


طراحی سامانه‌های آنلاین مبتنی بر وب‌سرویس

  • پرداخت آنلاین
  • فروشگاه آنلاین
  • خدمات آنلاین چاپ و تبلیغات
  • باشگاه مشتریان
  • سامانه جذب و پذیرش
  • فروش و اجاره ملک
  • سفارش آنلاین غذا

سامانه‌های پرداخت آنلاین برای جذب مبالغ نقدی آنلاین خیرین برای موسسه‌های خیریه طراحی می‌شود به طوری که این موسسات می‌توانند اطلاعات مورد نظر را به صورت کاملا شخصی سازی شده پیاده‌سازی کرده و از مخاطبین دریافت نمایند و مخاطبین خود را از طریق شماره موبایل یا ایمیل یا نام کاربری در سایت ثبت نام کرده و مبالغ را بر اساس نیازهای تعیین شده به صورت دسته بندی دریافت نموده و در نهایت تمام جزئیات گفته شده را در قالب یک وب‌سرویس در سامانه‌های داخلی خود بازیابی و تحلیل کنند.

لازم به ذکر است که تمام سامانه‌های طراحی شده مبتنی بر وب‌سرویس امکان طراحی وب اپ یا اپلیکیشن موبایل را دارا هستند و می‌توانید در آینده از این سرویس برای طراحی اپ استفاده نمایید.

سامانه‌های فروشگاه آنلاین برای دسته‌بندی، تنظیم مشخصات گروه‌های کالایی، بارگذاری محصولات بر اساس مشخصات فنی داده شده، ثبت قیمت و موجودی بر اساس بارکد محصول، با قالب‌های مختلف فروشگاهی بر اساس نیاز مثل فروشگاه پوشاک، فروشگاه عطر و سایر انواع فروشگاه قابل پیاده سازی است به طوری که تمامی‌بخش‌های فروشگاه بسته به نیاز مثل موجودی، قیمت، خریدار، فاکتور فروش، مبلغ پرداختی، بانک و سایر موارد را در قالب یک وب‌سرویس در سامانه‌های داخلی خود بازیابی و تحلیل کنند.

لازم به ذکر است که تمام سامانه‌های طراحی شده مبتنی بر وب‌سرویس امکان طراحی وب اپ یا اپلیکیشن موبایل را دارا هستند و می‌توانید در آینده از این سرویس برای طراحی اپ استفاده نمایید.

سامانه‌های پیشرفته محاسباتی را می‌توان بر پایه این نوع نرم‌افزارها ایجاد کرد به طوری که بتواند پیچیده‌ترین جزئیات سفارش مثل ثبت سفارش یک کتاب با جنس و ابعداد و رنگ و تعداد صفحات خاص برای صفحات داخلی  جلد و نوع صحافی و ... محاسبه کرد! این محاسبات از فرایند بسیار پیچیده‌ای استفاده می‌کنند تا بتوانند نتایج درستی به مشتری داده و مجموعه‌آی که از این خدمات برای جذف فروش بیشتر استفاده می‌کند از قدرت جذب بالاتر برخوردار خواهد بود. فروشنده می‌تواند اطلاعات ثبت شده را در قالب یک وب‌سرویس در سامانه‌های داخلی خود بازیابی و تحلیل کنند.

لازم به ذکر است که تمام سامانه‌های طراحی شده مبتنی بر وب‌سرویس امکان طراحی وب اپ یا اپلیکیشن موبایل را دارا هستند و می‌توانید در آینده از این سرویس برای طراحی اپ استفاده نمایید.


برخی وب‌سایت‌هایی که در آن از ماژول‌های دارای وب‌سرویس (API) استفاده شده است.

سامانه فروشگاهی عطر شقایق ۲

مجهز به وب‌سرویس برای خواندن و نوشتن اطلاعات موجودی و قیمت محصولات فروشگاه عطر و ادکلن با حدود ۵۰۰۰ محصول

سامانه پرداخت آنلاین موسسه خیریه سمر

مجهز به وب‌سرویس برای خواندن اطلاعات کاربران و تاریخ و مبلغ و موضوع پرداخت کمکهای مردمی که به سلامتجویان خیریه کمک می‌کنند برای پیگری و محاسبات در سیستم نرم‌افزاری داخل سازمانی این موسسه.

شرکت چاپ دیجیتال پی دی اف چاپ

طراحی سامانه محاسباتی بسیار دقیق و هوشمند ثبت سفارشات چاپ دیجیتال ورقی و رولی داخلی و محیطی با امکان استفاده از وب‌سرویس آن برای استفاده از خروجی اطلاعات مالی و همچنین طراحی وب اپ و اپلیکیشن موبایل.

مجموعه سامانه‌های کاربردی خیریه چترا

سامانه‌های متعدد پرداخت آنلاین، جلب مشارکت اجتماعی، پذیرش سلامتجو، ارائه و دریافت قلک‌های کمک‌های انسان‌دوستانه، سامانه ثبت کارگاه‌های آموزشی مختلف با سامانه ثبت اساتید و ثبت نام دوره‌ّای آموزشی مختلف همگی توسط وب‌سرویی با نرم‌افزارهای درون سازمانی این موسسه مرتبط هستند.

سامانه فروشگاهی پوشاک پنو

مجهز به وب‌سرویس برای خواندن و نوشتن اطلاعات موجودی و قیمت و فروش محصولات فروشگاه پوشاک پنو با حدود ۲۰۰۰ محصول در رنگ و سایز‌های مختلف