Image

منظور از نرم‌افزارهای کاربردی ERP چیست؟

بسیاری از مجموعه‌های بزرگ برای رشد و توسعه و افزایش درآمد و رسیدن به اهداف خود نیاز به نرم‌افزارهای یکپارچه و کاربردی دارند به طوری که بدون آن‌ها عملا رسیدن به اهداف غیر ممکن به نظر می‌رسد. ERP مخفف کلمات Enterprise Resource Planning و به معنای برنامه ریزی یکپارچه منابع سازمـانی است. در واقع ERP تلاش می‌کند تا تمامی بخش‌ها و فعالیت‌های شرکت بر روی یک نرم‌افزار هدایت‌کننده به صورت متمرکز و یکپارچه قرار گیرد. نرم‌افزارهای عمومی زیادی برای مدیریت حجم بالای کار استفاده می‌شود که به صورت پکیج‌های تحت ویندوز روی کامپیوتر یا سرورهای داخلی مجموعه ویا اخیرا تحت وب ارائه می‌شود که می‌توانید آن‌ها را خریداری و نصب کنید. نرم‌افزارهای حسابداری و CRM و... از این دسته از نرم‌افزارها هستند. ولی بسیاری از آن‌ها برخی ویژگی‌های مد نظر شما را ندارند. گاهی کاربردی را انتظار دارید که نمی‌توانند دقیقا همان‌طور که مایل هستید به شما ارائه کنند. همچنین برای کسب و کارهای آنلاین نیاز است که مشتریان آنلاین شما به این امکانات دسترسی پیدا کنند یا به نحوی که شما می‌خواهید با شما تعامل کنند تا بتوانید بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنید. لذا طراحی یک سامانه آنلاین و حتی اتصال پایگاه داده تولید شده در وب‌سایت شما به نرم‌افزارهای داخل مجموعه شما که روی سرورهای داخلی شما نصب شده است بسیار حیاتی است.

این روش به راحتی توسط تیم ما قابل پیاده سازی است و نمونه‌های قابل توجهی نیز به صورت کامل عملیاتی شده و هم اکنون در حال بهره‌برداری است و به شدت بر بخش تجارت آنلاین آن مجموعه تاصیر گذاشته و همچنین حجم قابل توجهی کار و زمان و نیروی انسانی را کاهش داده است.

برای مثال یک فروشگاه آنلاین با ۱۰ هزار محصول نیاز دارد که بر اساس قیمت‌های روز بازار هر لحظه قیمت‌های خود را به روز کند که این کار به صورت معمول توسط نرم‌افزارهای حسابداری داخلی آن فروشگاه‌ها انجام می‌شود. همچنین آنلاین نگه داشتن موجودی محصولات در وب‌سایت شما چون به صورت فیزیکی خرید و فروش می‌شود بسیار سخت است و باید یک یا چند نیرو تمام وقت کاری خود را به مدیریت قیمت و موجودی محصولات شما در سایت اختصاص دهند که هزینه‌های نگهداری سایت شما را به شدت افزایش می‌دهد. لازم است بدانید بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین تنها به همین دلیل ساده شکست می‌خورند و به دلیل عدم توانایی مدیریت فروشگاه خود و بروز خسارت به دلیل خرید محصولات ناموجود توط خریداران آنلاین و ایجاد بحران‌های مختلف تجاری و اعتباری مجبور به توقف کار آنلاین خود می‌شوند در حالی که می‌توان به سادگی آن را مدیریت کرد! خواهد پرسید که چه طور؟ جواب بسیار ساده است. ایجاد یک سرویس تحت وب برای برقراری ارتباط بین نرم‌افزارهای داخلی مجموعه شما و وب‌سایت شما که توانایی برقراری این ارتباط حیاتی را داشته باشد.

همچنین بسیاری از شرکت‌ها برای مدیریت منابع انسانی، محصولات، سیستم مالی، انبار، فروش، تولید و ... نیاز به یک سیستم یکپارچه یا به اصطلاح ERP (مخفف عبارت Enterprise Resource Planning سامانه برنامه‌ریزی منابع سازمان) دارند تا بتوانند به صورت یکپارچه و دقیق و با کمترین نرخ زمانی، انرژی و مالی به اهداف خود دست پیدا کنند. کارگزاران تجارت الکترونیک ایران پروژه‌های موفقی در این حوزه پیاده سازی کرده است که نتایج چشم‌گیری برای شرکت‌های طرف قرار داد با ما را در بر داشته است. پیشنهاد می‌کنیم که در باره مکانیزی کردن کل فرایند شرکتی خود با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

معرفی چند نمونه کار نرم‌افزار اختصاصی کاربردی

برخی از پروژه‌هایی که در تولید وب‌سایت‌ آن، از طراحی و تولید سامانه‌های نرم‌افزاری آنلاین اختصاصی استفاده شده است.

مشاهده وب‌سایت موسسه خیریه سمر
سامانه دریافت کمک‌های مردمی خیریه سمر

طراحی و پیاده سازی سامانه برگزاری کمپین‌های خیریه با  امکان گزارش‌گیری و قابلیت اتصال به سامانه‌های نرم‌افزاری داخل سازمانی از طریق وب‌سرویس برای تبادل اطلاعات کاربران، تاریخ، مبلغ و نوع همیاری.

مشاهده وب‌سایت پی دی اف چاپ (چاپ دیجیتال شهاب)
سامانه ERP چاپ دیجیتال شهاب

طراحی سامانه محاسباتی بسیار دقیق و هوشمند شامل مدیریت موجودی مواد مصرفی، تنظیم قیمت پایه، ثبت سفارشات چاپ دیجیتال ورقی و رولی، داخلی و محیطی همراه با کیف پول برای باشگاه مشتریان.

مشاهده وب‌سایت شرکت متین گذر
سامانه ERP شرکت متین گذر

طراحی و پیاده سازی سامانه یک‌پارچه تولید، انبار، مالی، بازاریابی، ثبت سفارش خرید، نمایندگان، کیف پول، فروش آنلاین، گزارش‌گیری و... کارخانه سوپر لایف.

مشاهده وب‌سایت فروشگاهی شرکت پنو
سامانه سینک محصولات فروشگاه پنو

فروشگاه آنلاین پنو با هزاران محصول برای سینک اطلاعات موجودی و قیمت از طریق وب‌سرویس برای خواندن و نوشتن موجودی و قیمت محصولات با قابلیت تنظیم طراحی شده است.

مشاهده وب‌سایت فروشگاه عطر شقایق ۲
سامانه سینک محصولات فروشگاه شقایق

فروشگاه آنلاین بسیار مجهز عطر شقایق با هزاران محصول برای سینک اطلاعات موجودی و قیمت از طریق وب‌سرویس برای خواندن و نوشتن موجودی و قیمت محصولات فروشگاه آنلاین با قابلیت تنظیم طراحی شده است.

مشاهده وب‌سایت موسسه خیریه چترا
سامانه‌های آموزشی و خیریه چترا

سامانه‌های متعدد پرداخت آنلاین، جلب مشارکت اجتماعی، پذیرش سلامتجو، ارائه و دریافت قلک‌های کمک‌های انسان‌دوستانه، سامانه ثبت کارگاه‌های آموزشی مختلف با سامانه ثبت اساتید و ثبت نام دوره‌های آموزشی.

درخواست تماس برای مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید سرویس اطلاعات خود را وارد نمایید تا برای مشاوره با شما تماس گرفته می‌شود.

این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید

با به اشتراک گذاری این صفحه، یک فرصت خوب به دوستان خود هدیه می‌دهید