هم اکنون با ECB تماس بگیرید

نشانی دفتر کارگزاران تجارت الکترونیک ایران
کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان ۱۰۳، شماره ۲۵۲
همیشه در دسترس شما هستیم
info@ecb.ir
 

تبلیغات گوگل ادوردز Adwords

جایگاه شما در دنیای اینترنت کجاست؟

در حال حاضر تبلیغات آنلاین یکی از موثرترین و سریع‌ترین روش‌های تبلیغاتی در جهان محسوب می‌شود. تقریبا تمام مردم برای نیاز خود ابتدا در گوگل جستجو می‌کنند به طوری که یک عبارت و مفهوم جدید به واژگان کلامی مردم به اسم «گوگل کردن» پدیدار شده است. لذا جایگاه کسب و کار شما در گوگل برای جذب مشتری حرف اول را برای رسیدن به اهداف شما دارد. لذا تبلیغات در گوگل به روش‌های مختلف به یکی از مهم‌ترین ابزار موفقیت در اینترنت تبدیل شده است. برای دیده شدن در گوگل دو روش وجود دارد. یکی روش SEO است که روشی زمان‌بر است و اگر به درستی و به صورت پیوسته با پشتوانه دانش فنی و نیروی اجرایی ماهر انجام شود، آینده کسب و کار آنلاین شما را تضمین می‌کند. روش دوم اما بسیار سریع و آنی است. آن روش تبلیغ در گوگل است. این کار نیاز به دانش فنی و تحلیل همه جانبه بازار و کلمات کلیدی مد نظر شما دارد تا به خوبی کاربران مد نظر شما را جذب کند و هزینه‌های پرداختی شما به شرکت گوگل به خوبی مصرف شود. برای این کار ما پیش از شروع کار، با طراحی
استراتژی
و برنامه‌ریزی اصولی، مسیر رسیدن شما به هدف ایده‌آل را ارائه خواهیم کرد.


صفحه اول گوگل باشید (Google Ads)

در تبلیغات گوگل ادز به زبان ساده، شما به گوگل پول می‌دهید تا وقتی کاربری در مورد عبارت خاصی که مد نظر شما است جستجو کرد، گوگل ابتدا سایت شما را نمایش دهد. برای مثال شما یک وب سایت فروش موبایل دارید و می‌خواهید گوشی‌های آیفون شما برای فروش تبلیغ شود. این درخواست را همراه با یک استراتژی به گوگل می‌دهید و کاربران با جستجوی عبارت "خرید گوشی آیفون"، سایت شما در ابتدای صفحه نتایج گوگل می‌بینند و برای خرید روی آن کلیک می‌کنند و در صورتی که شرایط رقابتی و سادگی خرید و اطمینان از تحویل محصول مناسب به کاربر در سایت شما مهیا باشد کاربر از شما خرید می‌کند.

برای این کار از سرویس تبلیغ در گوگل یا به عبارتی گوگل ادز (Google Ads) استفاده می‌شود. گوگل به ازای هر کلیک که روی تبلیغات شما می‌شود مبلغی از حساب شما کسر می‌کند. گوگل بابت نشان دادن تبلیغات از شما پول نمی‌گیرد، اما اگر کسی روی تبلیغ شما کلیک کند و وارد سایت شما شود هزینه‌ی کلیک از شما کسر خواهد شد.

بر اساس استراتژی تعیین شده توسط ما، این آگهی‌ها تنها برای کسانی به نمایش در می‌آیند که به دنبال خدمات و کالاهای شما هستند. شما می‌توانید به گوگل بگویید که تبلیغاتتان فقط به کاربران کشوری خاصی نمایش داده شود یا اگر عبارت خاصی جستجو شد نمایش داده شود یا برعکس اگر عبارت خاصی جستجو شد نمایش داده نشود و... تنظیمات دیگری که باعث می‌شود هزینه کمتری بابت تبلیغات پرداخت نمایید.


هزینه‌ها در تبلیغات گوگل

هزینه تبلیغ در گوگل با توجه به کلمه کلیدی، وب‌سایت شما و همچنین دیگر رقبایی که همراه شما تبلیغ در گوگل داده‌اند محاسبه می‌شود و کامل در لحظه متغیر است. هزینه تبلیغ در گوگل از ۱ سنت امریکا برای هر کلیک آغاز می‌شود و با توجه به عبارات دلخواه شما و رقبای شما ممکن است افزایش پیدا کند.

با تبلیغ در گوگل برای چه چیزی پول می‌پردازیم؟

به ازای هر نفر که روی تبلیغ شما کلیک کند شما هزینه‌ای می‌پردازید. شا می‌توانید به گوگل بگویید به ازای هر کاربر که به وب‌سایت شما بیاید و عملی انجام دهد (برای مثال فرم خاصی در سایت شما را پر کند) به گوگل پول می‌دهید و به این صورت آن‌ها را دنبال کنید و در ادامه از طریق تبلیغ در گوگل بازاریابی مجدد کنید.

با تبلیغ در گوگل برای چه چیزی پول نمی‌پردازیم؟

اگر کسی تبلیغ شما را ببیند اما روی آن کلیک نکند، شما هزینه‌ای نمی‌پردازید. اگر کسی چند کلیک پشت سر هم روی تبلیغ شما بکند شما هزینه کلیک‌های اضافی را نمی‌پردازید.


سوالات متداول درباره تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل کجا نشان داده می‌شود؟

در خط اول گوگل! به عنوان مثال اگر شما وکیل هستید و می‌خواهید هر شخصی در گوگل عبارت "وکیل خوب در تهران" را جستجو کرد، سایت شما را در سطر اول گوگل مشاهده کند، نیاز است تا از تبلیغات گوگل استفاده کنید.

چه کسانی باید از تبلیغات در گوگل استفاده کنند؟

تقریبا همه به تبلیغات در گوگل نیاز دارند! فروشندگان و دارندگان سایت‌های آنلاین، پزشک‌ها و وکلا، طراحان منزل، مکانیک خودرو، حمل و نقل، فروشندگان بلیت و تور و... می‌توان گفت این نوع از تبلیغ، تبلیغی است که بهترین اثر را برای تمامی اصناف دارد.

چرا تبلیغات در گوگل بهترین روش تبلیغات آنلاین است؟

زیرا دقیقا مخاطب اصلی را هدف قرار می‌دهد. به عنوان مثال وقتی کسی سرچ می‌کند "وکیل در تهران" او مشکلی دارد و واقعا به دنبال یک وکیل خوب در تهران است. او پول دارد و آماده گرفتن وکیل است. اما سایر تبلیغات مثل تبلیغات بنری در سایت‌های دیگر ممکن است مخاطبانی داشته باشند که اصلا در آن لحظه نیاز به وکیل ندارند.

تبلیغ در گوگل چقدر طول می‌کشد؟

از مرحله‌ای که تصمیم شما قطعی شود تا مرحله‌ای که سایت خود را در رده اول گوگل مشاهده کنید بیشتر از چند ساعت طول نخواهد کشید! این سیستم بسیار سریع قابل مشاهده، فعال و زود بازده است.

بسته‌های تبلیغ در گوگل

هزینه‌


بسته‌های تبلیغ در گوگل

هزینه‌های تبلیغ در گوگل به دلخواه شما است و بسته به مبلغ مورد نیاز می‌توانید به تعداد دلخواه از پکیج‌های G-Ads 50 و یا G-Ads 100 خریداری نمایید. این هزینه شامل موارد زیر می‌شود:

  • هزینه هر کلیک از ۱ سنت
  • کلمات کلیدی نامحدود
  • ایجاد کمپین اولیه
  • مدیریت زمان، مکان، بودجه
  • ارائه گزارش ماهانه کلیک‌ها
  • مدت نمایش تبلیغ نامحدود
  • نمایش تبلیغ در صفحه اول گوگل
  • افزونه تبلیغاتی شماره تلفن
  • مشاوره رایگان کلمات کلیدی