دات نت نیوک

با ما آشنا شوید

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران یک پورتال خدمات دهنده وب سایت و تولید کننده فروشگاه های آنلاین است که خدمات خود را مبتنی بر زیرساخت قدرتمند DotNetNuke با هدف رشد کسب و کار شما بنا نهاده است. این زیر ساخت که مورد استفاده بیش از یک میلیون وب سایت معتبر در جهان و برخی از وب سایت های دولتی و سازمانی داخل کشور (همچون شهرداری تهران و برخی وزارت خانه های کشور و ...) استفاده می شود، امکانات و کاربرد های زیادی در وب سایت در اختیار مدیر آن قرار می دهد تا به سهولت به اهداف خود نزدیکتر شود.


راه اندازی سریع  وب سایتی پیشرفته و زیبا در کمتر از سه روز

راه اندازی سریع  وب سایتی پیشرفته و زیبا در کمتر از سه روز

مشتریان ما هیچ گاه بیش از چند روز برای تحویل سفارش خود صبر نکرده اند! وب سایت هایی که مشتریان ما تحویل می گیرند از نوع پورتال های پیشرفته DotNetNuke بوده و تنها با ثبت وب سایت خود طی چند دقیقه وب سایت خود را دریافت می کنند! این نوع وب سایت ها (پورتال ها) قابلیت های زیادی دارند، از جمله تغییر شکل ظاهری هر صفحه به طور جداگانه و توسط خود مدیر سایت بر اساس طرح های خریداری شده یا سفارش داده شده، تعیین مجوز دسترسی مشاهده و ویرایش هر صفحه، هر ابزار (ماژول) و هر عنوان مطلب برای گروه ها و افراد مختلف ثبت نام شده در سایت، امکان ثبت نام و عضو گیری، امکان افزودن، ویرایش کردن و حذف کردن تمام صفحات، ابزارها (ماژول ها) و مطالب سایت، عدم محدودیت در وردو اطلاعات همچون متن، تصویر، صدا و تصویر، امکان تغییر لوگو و بنر ها و تصویر پس زمینه و... سایت، ایجاد صفحات ارتباطی، نظر سنجی و .... علاوه بر این، امکان توسعه امکانات و قابلیت های سایت و افزودن امکانات اختصاصی همچون، ماژول های تخصصی مرتبط با موضوع کاری شما، سامانه پرداخت آنلاین پول، فروشگاه آنلاین و .... نیز وجود دارد. همچنین این سایت می تواند تجهیزات الکترونیکی مختلف همچون موبایل و تبلت را شناسایی کرده و آن ها را به صفحات سبک تر و ویژه آنها هدایت نماید و صدها امکانات دیگر.

استفاده از ابزار متنوع تولید، بارگذاری و نمایش محتوا

استفاده از ابزار متنوع تولید، بارگذاری و نمایش محتوا

ابزارها یا به اصطلاح "ماژول"های بسیار متنوعی در سایتی که برای شما راه اندازی می شود وجود دارد که هر یک کاربرد ویژه ای دارند. این ابزار یا ماژول ها به شما امکان می دهند که حجم بسیار زیادی از مطالب را به خوبی طبقه بندی نمایید به طوری که دسترسی به آنها برای شما که مدیریت سایت را به عهده دارید و یا برای بازدید کنندگان سایت شما که مشتریان شما محسوب می شوند، به راحتی قابل جستجو و مشاهده باشد. ابزارهایی نیز برای نمایش انواع اسلایدر، گالری تصاویر، گالری فیلم و ویدئو و گالری صوتی وجود دارد که با آنها به راحتی می توانید مطالب چند رسانه ای خود را بارگذاری کرده و نمایش دهید. همچنین ابزارهای قوی فرم ساز برای ایجاد ارتباط با مشتری و تکمیل فرم های مختلف وجود دارند. ماژول های دیگری برای ایجاد پیوند های مفید، فهرستی از اسناد برای دانلود، تماس با ما، نظر سنجی، اوقات شرعی، نمایش آب و هوا، بلاگ، ویکی، تالار گفتگو، و حتی ایجاد شبکه اجتماعی کوچکی در سایت شما در اختیارتان قرار می گیرد. این همه امکانات تنها با خرید پورتال با قیمت های بسیار پایین و باورنکردی و تنها در طی چند دقیقه قابل دسترسی است! ابزار های مدیریتی دیگری نیز وجود دارند که برای مدیریت محتوا نیست، بلکه مدیریت وب سایت شما را انجام می دهند. همچنین این وب سایت قابلیت نصب ابزارهای جدید را دارد.


وب سایت های بسیار قدرتمند با قیمت های بسیار مناسب

وب سایت های بسیار قدرتمند با قیمت های بسیار مناسب

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران، نخستین و تنها درگاه اینترنتی در خاورمیانه محسوب می شود که پورتال های پیشرفته DotNetNuke) DNN) را به صورت خودکار و آنی عرضه می کند. یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع وب سایت ها بهینه سازی (SEO) آن ها در موتورهای جستجو است. همچنین همزمان با پیشرفت تکنولوژی، وب سایت (پورتال) شما نیز قابل توسعه و ارتقاء فناوری است. در حالی که خرید وب سایت از سایر شرکت ها و به روش های دیگر شما را در آینده نه چندان دور وادار می کند که به دلیل عدم هماهنگی با تکنولوژی روز دنیا، کل سایت خود را مجددا از ابتدا بازسازی نمایید و این کار برای وب سایت های بزرگتر سخت تر هم می شود. در صورتی که آینده نگر باشید و بخواهید هزینه های خود را چه در بدو راه اندازی وب سایت و چه در آینده کاهش دهید و جلوی هزینه های مخفی که از دید شما پنهان هستند را بگیرید، بهترین انتخاب، خرید پورتال از ما خواهد بود. یکی دیگر از ویژگی های این کار، عدم نیاز به خرید فضا (Hosting) برای راه اندازی سایت است. تنها کافی است دامنه (Domain) خود را خریداری کرده و آن را به سامانه راه اندازی وب سایت ما معرفی کنید. به صورت خودکار و در طی چند دقیقه وب سایتی قدرتمند با 2000 مگابایت فضای قابل افزایش در اختیار شما قرار می دهد.

پشتیبانی فنی و آموزشی آفلاین و آنلاین

پشتیبانی فنی و آموزشی آفلاین و آنلاین

آیا پیش از این وب سایت داشته اید!؟ راه اندازی یک وب سایت کارآمد که نیازهای شما را پاسخگو باشد به خودی خود کار ساده ای نیست و نیاز به پشتوانه علمی و فنی بسیار زیادی دارد. خرید یک دامنه و یک فضای ارزان قیمت و سفارش طراحی وب سایت به یک شرکت ممکن است نیازهای اولیه شما را با هزینه های مختلفی بسته به کیفیت اجرای دستی و زمان بر، برآورده سازد ولی پس از آن چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا سایت شما در یک محیط ایزوله و با اطلاعات ثابت و پایدار باقی خواهد ماند؟ پاسخ این پرسش البته "خیر" است. وب سایت ما در دنیای سایبری پر از حملات سایبری است و هر لحظه ممکن از مورد تهاجم هکرها قرار بگیرد. البته هیچ وب سایتی در امان نیست حتی وب سایت های بسیار بزرگ و امنیتی جهان. راه چاره چیست؟ امنیت یک وب سایت را نمی توان با ایزوله کردن آن تامین کرد. بلکه پشتیبانی فنی و آموزشی کارآمد می تواند سایت شما را هنگام بروز مشکلات و بحران ها نجات دهد. در صورتی که اطلاعات شما از دست برود، بازیابی اطلاعات تنها راه نجات شما است. در صورتی که سایت شما به دلیل عدم آگاهی آسیب ببیند، تنها گروه فنی واحد پشتیبانی می تواند مشکل شما را رفع کند. در صورتی که سایتی را تحویل بگیرید که اطلاعی از روش کار با آن نداشته باشید، نیاز به آموزش دارید و تمام این موارد را با ما تجربه خواهید کرد.


آموزش چگونگی استفاده از ابزار تولید محتوی

آموزش چگونگی استفاده از ابزار تولید محتوی

آموزش استفاده از ابزار (ماژول)های موجود در وب سایت شما نقش کلیدی در موفقیت شما دارد. در صورتی که شما ندانید چه طور امنیت وب سایت خود را حفظ کنید و به اشتباه و از روی عدم آگاهی کار با ابزار سایت، مسیرهایی برای نفوظ، در اختیار هکرها قرار داده اید و آن ها به راحتی وب سایت شما را از بین خواهند برد. آموزش و کسب آگاهی از روش استفاده از امکانات و ماژول های مدیریت وب سایت شما باید در درجه نخست فعالیت الکترونیکی شما در دنیای سایبری باشد. یک مدیر موفق و مالک یک وب سایت خوب، باید حداقل اطلاعات لازم برای کار با سایت خود را داشته باشد. با این حال ماژول های ما نیازی به یادگیری این موارد همچون HTML، CSS، Javascript و ... ندارند. البته لازم به ذکر است آگاهی شما از آن قطعا کیفیت کار شما را از آنچه که هست بیشتر کرده و افزایش خواهد داد. برای این منظور وب سایت ویژه ای برای آموزش استفاده از وب سایت به صورت "متن و تصویر" و "ویدئو" راه اندازی شده است که به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید مدیریت وب سایت خود را با کیفیت مطلوب انجام دهید. بدیهی است هر چه سطح کیفی و تکنولوژی یک وب سایت بالاتر باشد یادگیری روش استفاده از آن نیز کمی مشکل تر است. با این حال مطاب آموزشی ما با سادگی شما را به سطح کیفی مطلوب می رسانند.

خدمات جانبی توسعه نرم افزار و بارگذاری مطالب

خدمات جانبی توسعه نرم افزار و بارگذاری مطالب

از آنجا که بسیاری از مشتریان ما به دلایل مختلف نیاز به افزودن قابلیت ها و عملکردهای ویژه ای به سایت خود دارند نیاز به تحلیل و آنالیز ابزارهای کاربردی مورد نیاز آنها احساس می شود که تیم توسعه نرم افزار ما پس از بررسی نیازهای مشتری و تعیین زمان و هزینه های تولید آن، ماژول تخصصی سفارش داده شده را مطابق برنامه زمان بندی شده روی پورتال مشتری نب و راه اندازی می کنند. همچنین برخی دیگر از مشتریان با وجود احساس نیاز برای راه اندازی این نوع وب سایت های پیشرفته توانایی لازم را برای نگهداری و به روز رسانی آن را ندارند و یا اگر هم چنین توانایی را دارند فرصتی برای انجام آن ندارند و مایلند یک واحد اجرایی مستقل و متخصص مسئولیت بارگذاری اطلاعات آن وب سایت را بر عهده بگیرد تا بر اساس مطالبی که برای آن گروه اجرایی ارسال می شود، محتوای سایت با کیفیتی مطابق با استانداردهای جهانی در وب سایت شان قرار بگیرد. این کار مزایای ویژه ای دارد. از جمله افزایش کیفیت وب سایت به این دلیل که تیم محتوای ما شامل متخصصین گرافیک، فنی و محتوا است تا موضوع مورد نظر مشتری دقیقا مطابق با ساختار و ظاهر سایت به بهترین روش به نمایش درآید. مطالب را می توان به روش های مختلفی در سایت قرار داد ولی این که به چه روشی کمترین حجم و بهترین ظاهر و راحت ترین دسترسی را دارد مهم است.


درباره کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران دامنه پورتال "کارگزاران تجارت الکترونیک ایران" در تاریخ 6 اسفند سال 1385 خورشیدی توسط آرمین رحیمیان در پژوهشگاه دانش های بنیادی (ایرنیک) به منظور ارتقاع کیفیت "تولید" و "استفاده" از وب سایت های ایرانی به ثبت رسید. ecb.ir در سال 1386 برای نخستین بار به بهره برداری رسید. پس از بررسی شرایط موجود و رفتار کاربران سیاست های این پورتال بازنگری شد و با هدف رسیدن به عملکرد بهتر و افزایش کیفیت و بهره وری، خدمات خود را از تاریخ یکم آذر 1390 از سر گرفت. اکنون با هدف ارائه وب سایت های ارزان قیمت از نوع ساب پورتال دات نت نیوک و افزودن خدمات جانبی انتفاعی به آن، کمیت و کیفیت سایت های تولید شده در ایران را افزایش می دهد و موجب رشد و شکوفایی تجارت الکترونیک در میهن عزیزمان ایران شده است. خدمات انتفاعی به دلیل اقدام به اجاره خدمات نسبت به فروش آن ها بسیار قیمت نازلی دارد و همین امر موجب جلب رضایتمندی کاربران و افزایش تقاضا شده است. با این که این نوع سایت ها همگی توسط یک موتور DNN راه اندازی می شوند و تفکیک هر وب سایت نیاز به تولید مجدد در موتور DNN جدید دارد، ولی از آنجایی که قیمت آن نسبت به قیمت چند میلیون تومانی یک پورتال تفکیکی بسیار پایین تر است (حدود بیست برابر کمتر) لذا ارزش سرمایه گذاری داشته و مشتریان خاص خود را دارد. علاوه بر این پشتیبانی یکپارچه پورتال ها موجب افزایش پایداری، امنیت و کیفیت آن ها شده است. کارگزاران تجارت الکترونیک با هدف جلب رضایت مشتری و افزایش مخاطب فعالیت می کند و مشتاقانه از انتقادات و پیشنهادات کاربرانش استقبال کرده و آن ها را در سیاست گذاری ها ترتیب اثر خواهد داد.همچنین در مواردی که کاربران نیاز به کمک و دانش فنی داشته باشند همیشه تلاش کرده فراتر از تعهدات خود عمل کرد و مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار دهد و آموزش های لازم را برای بهره برداری بهتر به افرادی که نیاز به این نوع آموزش ها دارند بدهد.