دات نت نیوک

اهداف کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

بیش از ده سال است که ecb تلاش کرده‌ است که به راه حلی منطقی برای تحقق اهداف خود دست پیدا کند. همان‌طور که از نام ما پیدا است هدف ما ارائه راه‌کارهای کم‌هزینه و منطقی با ریسک پایین برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ است تا بتوانند رشدی که در موقعیت محلی و فیزیکی خود داشتند را توسعه داده و در سطحی فراتر از منقطه فعالیت‌شان به تجارت بپردازند و این امر هیچ مسیری جز از طریق تجارت الکترونیک ندارد.

رشد و توسعه تجارت و بهبود شرایط اقتصادی کشور مخصوصا در بین کسب و کارهای کوچک و متوسط که به دلیل ظهور غول‌های تجاری اینترنتی رو به نابودی هستند، تنها راه نجات و بقا در دنیای تجارت رقابتی امروز خواهد بود. در حوزه کسب و کار اینترنتی راه اندازی وب‌سایت های حرفه ای که بتواند با بزرگان تجارت الکترونیک دنیا و حتی کشور رقابت کند صدها میلیون تومان هزینه دارد و کوچک‌ترین اشتباه نیز موجب شکست پروژه خواهد شد. هدف ما کاهش ریسک فروشندگان خرد و کلان است به طوری که با به اشتراک گذاشتن نرم‌افزاهای پیشرفته و کارآمد روی وب و موبایل و همچنین تلاش برای معرفی کسب و کار و محصولات و خدمات آن بنگاه تجاری سرعت رشد و معرفی ایشان را با کم‌ترین هزینه ممکن فراهم کنیم تا بتوانند حرف خود را در دنیای آینده کسب و کار، تجارت الکترونیک کشور و جهان بزنند.


چشم‌انداز کارگزاران تجارت الکترونیک ایران

در حال حاضر با هدف شکوفایی اقتصادی کسب و کارهای محلی و ایجاد شغل بیشتر در میهن عزیزمان ایران فعالیت خود را توسعه می‌دهیم ولی چشم‌انداز بلند مدت ما فتح قله‌های تجارت جهانی است. تمام مالین کسب و کارهای اینترنتی که از خدمات ما برای راه‌اندازی فروشگاه‌های آنلاین خود استفاده کرده باشند در گام بعدی محصولات خود را به سراسر جهان به زبان‌ها و ارزهای رایج مختلف صادر خواهند کرد. امید است تا با پشتیبانی دولت و همه مردم راه برای رشد و شکوفایی اقتصادی کشور و افزایش کیفیت تولیدات داخلی و امکان صادرات آسان آن به سایر نقاط جهان، خدمات ما بتواند تسهیل کننده این مهم باشد.