دات نت نیوک

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران از دید مشتریان ما

 • کارگزاران تجارت الکترونیک ایران توسط یکی از دوستانم به من معرفی شد و پس از آغاز کار شاهد همكاری صمیمانه ایشان با مجموعه خود بودم. هم‌فكری در پیدا کردن بهترین راه تولید وب سایتی موفق و ارائه راه‌کارهای تجارت الکترونیک که با دقت و پس از بررسی کسب و کار ما و مقایسه آن با سایر کسب و کارهای مشابه انجام می شد و پس از رسیدن به نتیجه به سرعت اجرا می شد، درخواست‌های مختلفی هم که برای اصلاحات ارائه می شد با شكيبايی و حوصله انجام می‌شود. پشتكار فراوان تیم کارگزاارن تجارت الکترونیک ایران برای برآورده ساختن اهداف تجاری ما از سایت قابل ملاحظه است. در نهایت می توانم بگویم؛ كلا متشكرم...

  مدیر فروشگاه عطر و ادکلن شقایق 2
  آقای علی‌رضا کاظمیان
 • پرتال واحد Healthcare شرکت ما که توسط کارگزاران تجارت الکترونیک ایران از طریق دفتر دوبی Jamshidi Advertising L.L.C سفارش داده شد، باید کمتر از یک هفته به نمایشگاهی در آلمان می‌رسید، که خوشبختانه توانایی بالای اجرایی ecb موجب شد تا وب سایت ما  با طرحی جذاب و دقیق با سرعتی بالا و در زمان بسیار کم و پیش از آغاز نمایشگاه طراحی، اجرا و به اتمام برسد. اکنون از این که پرتالی Professional در اختیار داریم خرسندیم.

  مدیر فروش شرکت C3 Automation
  خانم مهندس مریم رادمهر
 • من از تعهد شما و ارزش نهادن به خواست و حقوق مشتری چه در حین طراحی وب سایت و اجرای پروژه و چه بعد از تکمیل و تحویل پروژه (خدمات پس از فروش) لذت بردم و حس همکاری و در کنار مشتری ماندن را خیلی خوب و قوی به من انتقال دادید. برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

  مدیر گروه مهندسی باستان پل
  آقای مهندس مسعود نیکبخت
 • دوستان زیادی در زمینه طراحی و خدمات سایت و پرتال زحمت می‌کشند و فعالیت می‌کنند و امثال بنده هم همیشه این طرف و آن طرف وقت زیادی جهت یافتن ایده ال خود صرف می کنند. تا قبل از ارتباط با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران فکر می‌کردم روال کار همین است، اما بعد از آشنایی، دید من نسبت به خدمات و فروش در فضای مجازی متفاوت شده، شاید هدف دوستان همه یکی است اما این مجموعه باخدمات خوب و پشتیبانی بسیار عالی و آموزش فوق‌العاده باعث رشد من در این فضا شد و با توجه به اطلاعات زیاد و به روز بودن مدیریت آن مجموعه، باید هم در زمره بهترین‌ها باشند.با آرزوی موفقیت بیش از پیش کارگزاران تجارت الکترونیک ایران.

  مدیر پرتال موسسه خیریه حضرت صاحب الزمان (عج)
  آقای محمد اسدی
 • به نظرم بهترین نکته همکاری با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران همراهی و تنها نگذاشتن مشتری بود. من به عنوان کسی که تخصصی در این زمینه نداشتم خیلی جاها به مشکل و سوال بر خوردم (به خصوص اوایل کار)، این که به صورت منظم و سیستماتیک سوالات و مشکلات من پیگیری می شد و بهشون جواب داده می شد خیلی به من کمک کرد.

  مدیر آموزشگاه پیشگامان فنون پارس
  خانم مهندس شیرین غزل
 • به نظر من مهم‌ترین محاسن سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی به کارگزاران تجارت الکترونیک ایران یکی تحویل به موقع سایت با کیفیت مناسب است، همچنین مشتری مداری و همراهی با او، عملکرد تخصصی ایشان در مراحل مختلف کار از طراحی و راه اندازی گرفته تا مراحل پایانی آموزش و پشتیبانی همیشگی و در نهایت پیگیری‌های مستمر و به موقع و خدمات دهی عالی است که موجب رضایت‌مندی من از کارگزاران تجارت الکترونیک ایران شده است.

  مدیر فروشگاه لوازم آشپزخانه لوکسینی
  آقای محمد حسین نجاری
 • گروه کارگزاران تجارت الکترونیک به مدیریت آقای ارمین رحیمیان یکی از بهترین‌های این رشته هستند و انصافا در هر زمان از شبانه روز در صورت بروز مشکل یا اختلال احتمالی در سیستم تحت نظارت ایشان خیلی فعالانه و دوستانه پاسخگو بودند و در اسرع وقت سوالات یا مشکلات ما را به نحو احسن حل کرده‌اند. من به عنوان ریس هیئت مدیره D&B group ضمن تشکر و قدردانی از ایشان توفیق روز افزون کارگزاران تجارت الکترونیک ایران را از خداوند خواستارم.

  رییس هیئت مدیره شرکت بین المللی D&B Groups
  آقای دکتر امین فراتی
 • بنده در طى چند سالى كه با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران در ارتباط هستم، به نظرم پاسخ‌گويى سريع و پيگيرى بسيار عالى ایشان در ارتباط با درخواست‌های تلفنی و کتبی که از جانب پرسنل غیر ایرانی و انگلیسی زبان شرکت ما در گرجستان را می‌توانم از مهم‌ترین مزایای همکاری با این مجموعه نام ببرم.

  مدیر نمایندگی فروش محصولات کاشی پاسارگاد و پلاستیک حافظ در گرجستان
  آقای مهندس فرهاد کجوری
 • کار با کارگزاران تجارت الکترونیک ایران به معنی اطمینان از تعهد کاری و وجود افرادی پاسخگو در ارتباط با مسائل مربوط به طراحی، تولید و پشتیبانی پرتال‌ است. همچنین صداقت در کردار و امانت داری از ویژگی‌های قابل ذکر این مجموعه است.

  مدیر انفورماتیک و فناوری اطلاعات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران
  آقای مهندس علی آقایی