دات نت نیوک

سامانه عکاسی و نمایش سه بعدی کالا

این سامانه برای نخستین بار در کشور عرضه می شود و تلفیقی از هنر و تکنولوژی محسوب می شود به طوری که حس خرید در دنیای واقعی را به هنگام خرید در دنیای مجازی به مشتریان شما منتقل می نماید. از مهمترین ویژگی های آن مشاهده دقیق جزئیات محصول از همه زوایای آن است به طوری که با امکان بزرگنمایی کالا مشتری می تواند جزئیات، کیفیت و حتی جنس محصول را حس کند و قدرت انتخاب بیشتری به مشتری بدهد.
برای در اختیار داشتن چنین ابزار قدرتمندی در فروشگاه آنلاین خود، که موجب افزایش فروش کالاهای مرغوب خواهد شد، هزینه های راه اندازی این سامانه به دو بخش عمده:

  1. خرید نرم افزار
  2. عکاسی سه بعدی

تقسیم می شود که هر دو بخش نسبت به نیاز شما بر اساس تعداد محصولات و تصاویری گرفته شده قیمت های متفاوتی دارند. برای اطلاع از قیمت تمام شده راه اندازی این سامانه می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است برای دریافت این خدمت ابتدا لازم است که از طریق صفحه نخست این سایت اقدام به راه اندازی وب سایت نمایید تا سرویس شما روی آن نصب شود.

برای مشاهده برخی نمونه کارهای اجرا شده روی نمونه های زیر کلیک نمایید

تصاویر زیر همگی در سه زاویه 15 درجه، 45 درجه و 75 درجه عکاسی شده است و در هر زاویه 12 شات با چرخش 30 درجه گرفته شده است. این نوع تصویر برداری 36 فریم برای هر محصول تولید می کند که اگر چه حرکت نرمی در سه بعدی سازی ارائه نمی کند ولی تمام زوایای محصول را به خوبی نشان می دهد. این نوع تصویر برداری به صرفه ترین نوع تصویربرداری سه بعدی است. در صورتی که سفارش دهنده تمایل به نمایش حرکت نرم تر باشد باید زوایای نزدیک تری به هم انتخاب نماید و زاویه چرخش را از 30 درجه به 20 یا 10 کاهش دهد که طبیعتا تعداد فریم ها و هزینه تصویر برداری را افزایش می دهد. برای دریافت هزینه ها فرم زیر را تکمیل نمایید تا هزینه برای شما ارسال شود. برای مشاهده تصاویر سه بعدی روی نمونه های زیر کلیک نمایید.

در نمونه زیر می توانید تصویر را با استفاده از حرکت و اسکرولر ماوس جابجا، کرده، زوم کنید یا بچرخانید...