دات نت نیوک

تفاوت فقط در نوع تجارت نیست، تفاوت در وب‌سایت است!

امروزه بر کسی پوشیده نیست که به زودی کسب و کارهایی که به روش سنتی اداره می‌شوند به طور کامل به برشکستگی خواهند رسید. ولی شرکت‌های بزرگی در دنیا و حتی در ایران هستند که توان رقابت با آن‌ها غیر ممکن به نظر می‌رسد و این باعث نا‌امیدی است چون به نظر می‌رسد تنها راه رقابت با غول‌های تجارت آنلاین و فروشگاه‌های اینترنتی سرمایه‌گذاری‌های چند صد میلیونی و چند میلیاردی است. ولی آیا راه دیگری هم هست؟ چاره چیست؟

البته رقابت با وب‌سایت‌های فروشگاهی چند میلیون دلاری کشور دشوار است ولی نه به آن دشواری که به نظر می‌رسد! در صورتی که شرایط فروش شما از این رقبا بهتر باشد و توان به روز نگه داشتن اطلاعات فروشگاه خود را به صورت آنلاین داشته باشید ما به شما اطمینان می‌دهیم که توان رقابت شما را دوش به دوش این غول‌های تجارت الکترونیک افزایش خواهیم داد! ولی نه با سرمایه گذاری چند میلیاردی! بلکه با چند هزار تومان در ماه!چه مشکلاتی سر راه یک تجارت موفق آنلاین وجود دارد؟

اگر بخواهید نگاهی به مشکلاتی که از ابتدای تصمیم به داشتن یک تجارت آنلاین دارید بیاندازید به فهرست خلاصه شده‌ی زیر خواهید رسید:

 • وب‌سایت چیست و چه طور کار می‌کند؟
 • آیا من می‌توانم وب‌سایت خود را مدیریت کنم؟
 • آیا همه‌ی وب‌سایت‌های فروشگاهی مثل هم هستند؟
 • به چه کسی سفارش طراحی وب‌سایت فروشگاهی بدهم؟
 • وب‌سایت فروشگاهی من را چند نفر می‌بینند؟
 • چه طور باید هزاران بازدیدکننده داشته باشم؟
 • آیا تجارت آنلاین می‌تواند دردسرساز باشد؟
 • چه طور می‌توانم از بروز مشکلات و خطرهای احتمالی جلوگیری کنم؟

در صفحه‌ی پاسخ به پرسش‌های متداول به این پرسش‌ها پاسخ داده شده است ولی به صورت اجمالی و کلی توضیح می‌دهیم که تا چند وقت پیش شما برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی نیاز داشتید که از دانش بالایی در حوزه وب و اینترنت برخوردار باشید. نیاز داشتید که پول زیادی برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی هزینه کنید. نیاز داشتید که تبلیغات بسیار گسترده‌ای با هزینه‌های بسیار زیادی انجام دهید. آمار دقیقی از بازدیدها نداشتید و قوانینی برای جرائم رایانه‌ای نیز وجود نداشت.

ولی امروزه شما می‌توانید یک وب‌سایت یا وب‌لاگ رایگان داشته باشید تا وب‌سایت‌هایی با صدها میلیون تومان هزینه که امکانات فراوانی دارد و اهداف خاصی را دنبال می‌کنند. همچنین ابزارهای بسیار کاربرپسند و ساده جایگزین ابزارهایی برای کدنویسی شده است که ویرایش محتوای وب‌سایت را برای کاربران عادی ساده کرده است. زیرساخت‌های پرداخت آنلاین به خوبی رشد کرده و در ادامه قوانین تجارت الکترونیک بر آن حاکم شده است. شرکت‌های بسیار زیادی در حال کسب درآمد از فروش خدمات اینترنتی و طراحی وب‌سایت هستند که کار انتخاب را بسیار سخت کرده است.

مهم‌ترین فاکتور‌هایی که به شما برای کمک به انتخاب شرکت ارائه کننده خدمات IT و تجارت الکترونیک می‌تواند موثر باشد موارد زیر هستند:

 1. سابقه درخشان در تولید پورتال‌های کاربردی داشته باشند.
 2. از پشتیبانی و خدمات پس از فروش شفاف و مشخصی برخوردار باشند.
 3. توانایی ارائه راه‌کارهای جدید و پیشنهاد برای کسب و کار شما داشته باشند تا موانعی را از سر راه شما حذف کند.
 4. هزینه تولید آنها متناسب با کیفیت و خدمات ارائه شده ایشان باشد. صرف ارزان یا گران بودن تصمیم نگیرید.
 5. بتوانند شما را با روش‌های مختلف در دنیای بزرگ تجارت الکترونیک معرفی کنند.
 6. توانایی پشتیبانی و ارتقاء وب‌سایت شما را در طول دوران و رشد فناوری داشته باشند.

تنها افراد یا شرکت‌هایی که تمام این موارد را به طور کامل دارند مستحق دریافت سفارش از شما خواهند بود.