دات نت نیوک

سفارش آنلاین وب‌سایت فروشگاهی پیشرفته

صاحبین مشاغل گرامی، ضمن تقدیر و سپاس از توجه شما به خدمات نوین کارگزاران تجارت الکترونیک ایران، مبتکر طرح «فروشگاه هوشمند اینترنتی من» به اطلاع می‌رساند که ecb حامی تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگی است که به دلیل وجود پدیده‌ی نوینی به نام «فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی» با نام‌های مختلف و  سرمایه‌‌گزاری‌های کلان در معرفی و تبلیغات، سایر کسب و کارهای محلی را دچار ضرر و زیان کرده و یا روند نزولی و کاهش فروش را تجربه می‌نمایند. ecb با افتخار خدمات منحصر به فرد خود را برای بازگرداندن رونق اقتصادی به فروشگاه‌ها و شرکت‌های مذکور نوید می‌دهد و اطمینان می‌دهد که توان رقابتی مشتریان خود را  با توان رقابتی این غول‌های جدید اینترنتی نزدیک‌تر می‌کند! ولی چه طور؟!

مقایسه فروشگاه‌های ecb با سایر فروشگاه‌های اینترنتی

مقایسه فروشگاه‌های ecb با سایر فروشگاه‌های اینترنتی

موضوع فروشگاه‌های ecb سایر فروشگاه‌ها
سرعت راه‌اندازی حداکثر 48 ساعت بیش از دو هفته تا چند ماه
امکانات فروشگاهی حداکثر امکانات فروشگاهی مثل جستجوی سریع با نمایش لحظه‌ای نتایج، فیلتر کردن محصولات، دسته‌بندی هم‌سان و هم‌گروه، مقایسه، آپشن، انواع تخفیف و ... تنها برخی امکانات
اپلیکیشن موبایل با پوشش تمامی امکانات فروشگاهی سمت خریدار و فروشنده و امکان شخصی سازی اپلیکیشن برای فروشگاه شما. ندارد و یا با پرداخت هزینه‌های چند میلیونی خواهید داشت.
افزودن محصول به فروشگاه نیازی به این کار نیست چون از پیش هزاران محصول با جزئیات دقیق در فروشگاه شما وجود دارد! اگر فروشگاه شما 1000 کالا داشته باشد ماه‌ها باید وقت و هزینه برای نیروی انسانی صرف کنید تا بتوانید کالاهایتان را بارگذاری نمایید. البته نه با کیفیتی که ما به صورت حرفه‌ای ارائه کردیم.
افزودن کالاهای جدید به فروشگاه تنها با ارسال یک فایل اکسل که از قبل قالب آن را همراه با نمونه به شما داده‌ایم به علاوه‌ی ارسال عکس حتی با 20٪ ناقصی به صورت رایگان محصولات تولید انبوه‌شده‌‌ای را که جدید آمده بارگذاری می‌نماییم. مثل بارگذاری محصولاتی که از قبل داشتید باید خودتان یک به یک وقت بگذارید و وارد سایت نمایید و امککان بارگذاری سریع و با تعداد بالا همزمان را ندارید.
بهینه‌سازی در موتورهای جستجو SEO تمام نکات و جزئیات بهینه سازی در موتورهای جستجو SEO به دقت رعایت شده و هیچ هزینه‌ی اضافی برای این کار از شما دریافت نمی‌شود. بسیاری از فرشوگاه‌های اینترنتی برای SEO هزینه‌های جداگانه دریافت می‌کنند و آن نیز نیاز به صرف زمان و وقت بسیار زیاد دارد.
تبلیغات و بازاریابی و افزایش فروش بدون دریافت هیچ هزینه‌ی تبلیغاتی اولیه، بلافاصله پس از راه‌اندازی وب‌سایت فروشگاهی شما و قیمت‌گذاری نخستین محصولات توسط شما، فروشگاه شما و محصولاتش را همزمان به هزاران نفر برای خرید معرفی می‌کنیم! هیچ گونه تبلیغات و بازاریابی در راستای تلاش برای افزایش فروش شما صورت نمی‌گیرد و شما در این راه تنها خواهید بود و خود باید هزینه‌های میلیونی برای معرفی خود صرف کنید.
مشاوره تسهیل امور اجرایی فروش مشاوره‌ی کامل برای بهترین روش فروش کالا و خدمات از طریق اینترنت و راهنمایی کامل برای دریافت سریع نماد اعتماد الکترونیک و تسهیل ارسال کالای فروخته شده‌ی شما به مشتری صرفا فروش یک وب سایت فروشگاهی در حوزه تخصص طراحان وب سایت بدون تجربه لازم در امور تجاری و بازار کسب و کار مطابق با تجارت به روش الکترونیکی
پشتیبانی کامل و خدممات پس از فروش پاسخگوی کامل به نیازها و پرسش‌های شما در مورد کار با سیستم و افزودن محتوای غیر فروشگاهی، بارگذاری محتوا، افزودن ابزار کاربردی بیشتر به وب‌سایت و طراحی پوسته گرافیکی اختصاصی، سامانه پشتیبانی آنلاین روی فروشگاه شما، سامانه ارسال پیامک و ده‌ها خدمات اضافی قابل خرید... محدود به طراحی وب‌سایت فروشگاهی متداول در بازار و انجام برخی از این خدمات همراه با چالش‌های اساسی در عملکرد صحیح خدمات ارائه شده.
ارتقاء و به‌روزرسانی سامانه ارتقاء سامانه‌های فروشگاهی کارگزاران تجارت الکترونیک ایران به صورت مداوم انجام می‌شود و هر از چند گاهی نسخه های جدیدتر با امکانات و قابلیت‌های بیشتر مادامی که مشتری ما هستید به سایت شما اضافه می‌شود خرید یک وب‌سایت فروشگاهی عملا پایان راه با شما است و تمام خدمات دیگر از جمله ارتقاء نرم‌افزاری و .... با دریافت هزینه‌های گزاف انجام می‌شود و بعضا به طو کلی غیر قابل ارتقاء هستند!
بدون نیاز به خرید هاست ارائه پیشرفته‌ترین پنل هاستینگ جهان (Plesk) به صورت رایگان با سامانه پشتیبان‌گیری خودکار، ایمیل و فضای مناسب همراه با سرعت قابل توجه برای همیشه! نیاز به خرید هاستینگ مستقل از شرکت‌های ارائه کننده هاست و نا مسخص بودن همخوانی تنظیمات و مشخصات هاستینگ شما با وب‌سایت طراحی‌شده شما.

پیشنهاد می‌کنیم پیش از آغاز ثبت سفارش، ابتدا در سایت ما عضو شوید و سپس با استفاده از فرم زیر فروشگاه اینترنتی خود را بر اساس شرایط و نیازهای خود انتخاب و خریداری نمایید. پس از تکمیل فرم حداکثر طی ۴۸ ساعت فروشگاه شما فعال خواهد شد و اطلاعات دسترسی به پنل مدیریتی و یا وب سایت خود را از طریق ارسالی ایمیل دریافت خواهید کرد.

در صورتی که عضو این سایت هستید، حتما پیش از تکمیل فرم، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

فرم ثبت اطلاعات متقاضی و وب‌سایت فروشگاهی

مشخصات ثبت‌کننده‌ی فرم
 :
 :
مشخصات سفارش‌دهنده وب‌سایت
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
جزئیات سفارش
:
 :

:
:
ريال
تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده در وارد نمایید :