دات نت نیوک

دسته‌بندی

برچسب‌ها

آرشیو

مشترک شوید

نام

اخبار و مقالات

رایگان آزمایش کنید، با حداقل قیمت ادامه دهید!

رایگان آزمایش کنید، با حداقل قیمت ادامه دهید!

برای راه‌اندازی یک وب‌سایت فروشگاهی 300 میلیونی با قابلیت‌های کم‌نظیر و بی‌نظیر راه‌کاری پیشنهاد می‌کنیم که مشتاقان ورود به تجارت الکترونیک را که مخصوصا از قبل سابقه خرید وب‌سایت‌های فروشگاهی داشته باشند بی‌درنگ جذب می‌کند. تا هر زمان که بخواهید پیش  از راه‌اندازی فروشگاه خود می‌توانید به صورت واقعی کالای خود را در فروشگاه و اپلیکیشن موبایل ecb‌ با نام و نشان خود بفروشید. و هر لحظه که مایل بدید می‌توانید تنها با پرداخت ماهانه 99 هزار تومان علاوه بر ادامه تبلیغات رایگان کالا و خدمات شما در ecb محصولات‌تان را در سایت خود به صورت مستقل بفروشید! هرگز پیش از اطمینان از کیفیت وب‌سایتی که قصد خرید آن را دارید هزینه نکنید!

آینده از آن کسبه‌ی آینده‌نگر است. و آینده از آن تجارت الکترونیک! بر کسی پوشیده نیست که کسب و کارهایی که سال‌ها پیش از سایرین به این دنیا وارد شدند اکنون در چه سطحی از موفقیت و درآمد و خدمت‌رسانی به مردم و محیط زیست نیز هستند!

هیچ وقت برای آغاز دیر نیست! در ایران سرافراز هیچ شرکتی خدمات مشابه با ecb.ir را ارائه نمی‌کند. کارگزاران تجارت الکترونیک ایران با افتخار اعلام می‌کند که آماده راه‌اندازی وب‌سایت های بسیار پیشرفته فروشگاهی خود با قیمتی در حد توان پرداخت کوچک‌ترین کسب و کارهای کشور است تا بتوانند به جای فروش در محله و شهر خود، محصولات‌شان را به تمام کشور در مرحله نخست و در فاز بعد به تمام دنیا معرفی فروش یا صادر کنند.

وب‌سایت‌های فروشگاهی ecb طوری طراحی شده‌اند که شما نیازی به گذاشتن وقت برای بارگذاری مطالب در سایت و استانداردسازی کیفیت نمایش محصولات در سایت خود را ندارید. شما با حداقل دانش هم می ‌توانید وب‌سایتی بسازید که ساخت آن نیاز به داش ده ها متخصص کارکشته نرم‌اقزار دارد. ما به شما این امکان را می‌دهیم که کمترین وقت را برای کار با سایت بگذارید و وقت و توان و انرژی خود را روی فروش خود متمرکز کنید.

بسیاری در شهر‌های دور هستند که نمی‌دانند کالایی که شما در فروشگاه خود دارید هنوز وجود دارد و مایل به خرید آن هستند و یا برعکس بسیاری چشم به راه خرید جدیدترین کالاهایی هستند که  وارد بازار می‌شوند... در هر صورت با ecb فروشنده کالای خود در وب‌سایت فروشگاهی خود باشید و حتی هزینه‌ی تبلیغات شما را کاهش می‌دهیم!

در صورت تمایل  اطمینان از کیفیت و امکانات فروشگاه‌های ساخت کارگزاران تجارت الکترونیک ایران، می‌توانید با خرید سه ماه یک بار وب‌سایت فروشگاهی خود، به مبلغ ماهانه 99 هزار تومان وارد دنیای تجارت الکترونیک بدون مرز شوید. با کمترین ریسک و سرمایه گذاری و بیشترین شانس فروش فقط با ecb.ir چنین تجربه‌ی دلنشینی را احساس خواهید کرد.

 

وابسته

اشتراک

درباره این موضوع نظر دهید