دات نت نیوک

دسته‌بندی

برچسب‌ها

آرشیو

مشترک شوید

نام

اخبار و مقالات

پورتال کارگزاران تجارت الکترونیک ایران راه‌اندازی شد

پورتال کارگزاران تجارت الکترونیک ایران راه‌اندازی شد

کارگزاران تجارت الکترونیک ایران یک پدیده‌ی جدید در عرصه طراحی وب‌سایت‌های فروشگاهی و بازاریابی محصولات است که با هدف همایت از کسب و کارهای محلی کوچک و بزرگ و شکوفایی اقتصاد کشور راه‌اندازی شده است.

بیش از ده سال است که ecb تلاش کرده‌ است که به راه حلی منطقی برای تحقق اهداف خود دست پیدا کند. همان‌طور که از نام ما پیدا است هدف ما ارائه راه‌کارهای کم‌هزینه و منطقی با ریسک پایین برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ است تا بتوانند رشدی که در موقعیت محلی و فیزیکی خود داشتند را توسعه داده و در سطحی فراتر از منقطه فعالیت‌شان به تجارت بپردازند و این امر هیچ مسیری جز از طریق تجارت الکترونیک ندارد.

رشد و توسعه تجارت و بهبود شرایط اقتصادی کشور مخصوصا در بین کسب و کارهای کوچک و متوسط که به دلیل ظهور غول‌های تجاری اینترنتی رو به نابودی هستند، تنها راه نجات و بقا در دنیای تجارت رقابتی امروز خواهد بود. در حوزه کسب و کار اینترنتی راه اندازی وب‌سایت های حرفه ای که بتواند با بزرگان تجارت الکترونیک دنیا و حتی کشور رقابت کند صدها میلیون تومان هزینه دارد و کوچک‌ترین اشتباه نیز موجب شکست پروژه خواهد شد. هدف ما کاهش ریسک فروشندگان خرد و کلان است به طوری که با به اشتراک گذاشتن نرم‌افزاهای پیشرفته و کارآمد روی وب و موبایل و همچنین تلاش برای معرفی کسب و کار و محصولات و خدمات آن بنگاه تجاری سرعت رشد و معرفی ایشان را با کم‌ترین هزینه ممکن فراهم کنیم تا بتوانند حرف خود را در دنیای آینده کسب و کار، تجارت الکترونیک کشور و جهان بزنند.

 

وابسته

اشتراک

درباره این موضوع نظر دهید